Jump to content
Dogomania

Zielona Góra zglos sie - tor przeszkod!!!!


Guest Fiorka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata Hanel']Emalie sa zdecydowanie bezosobowe i mało poważne. Trzeba zebrać zgraną grupę, która będzie wiarygodna w oczach związku. Trzeba zacząć od ludzi a nie od przeszkód.:razz:[/quote]
Do boju Panie i Panowie do boju :cool3:

Trzeba iść i pogadać osobiście, konkretnie, żeby ZKwP też wiedzial z kim podejmuje współpracę

Musicie się zebrać i "kupą" do nich

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

witam. szukam kogos z Zielonej Góry lub okolic kto by sie podjął pomocy ( odpłatnie) w korektach przy układaniu Onka dla porzeb osoby niepełnosprawnej na wózku. podstawy, kilka spotkan. ja psiaczka przygotuje u siebie ale tam na miejscu trzeba uzyc bedzie lineczki i ewentualnie to co wyjdzie w praniu. Pies 1,5 , bez agresji z badzo dobrym aportem, socjal super. Sprawa pilna. Mozecie kogos ewentualnie polecic ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej wszystkim :)

Udalo nam sie (prawie, brakuje niewielu prostych przeszkod) skompletowac tor do agility :)

Na wiosne planujemy weekend szkoleniowy dla wlascicieli i psiakow zainteresowanych ta dyscyplina.

Szkolenie poprowadzi Marysia Pajzderska z Poznania, posiadaczka Unki, z ktora startuje z powodzeniem w zawodach agility :)

Przewidziane sa 2 treningi dziennie dla dwoch grup, kazda grupa bedzie liczyla po 4- 5 osob.

Aby uczestniczyc w szkoleniach psiaki musza znac podstawowe komendy posluszenstwa i byc zmotywowane do pracy poprzez pilke (itp) lub smakole. Przed wpisaniem na liste treningowa psiaki i ich wlasciciele beda przeze mnie sprawdzeni w jakim stopniu sa w stanie pracowac przy rozproszeniach oraz na jakim poziomie sa zmotywowane.

Osoby chetne zapraszam na maila : [email][email protected][/email] lub PW


Do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytania ;] Po pierwsze czy to jest odpłatne. Po drugie niby mój pies zna podstawowe komendy, ale rozprasza się na terenie otwartym i co wtedy?! Mam problem z komedną do mnie/wróć, niestety ;p Na wiosenny weekend po 2 treningi dziennie dla dwóch grup, czyli po 1 w sobotę, a drugi w niedzielę dla jednej pary psio-człowieczej, dobrze zrozumiłam?! Acha, i jeszcze coś. Czy jeśli z moją sunią tylko troszkę ćwiczyłyśmy (niby ;p ) Ale chcemy spróbować, to będzie to trening od podstaw? ;] Dziękuję z góry za odpowiedź ;]

Link to comment
Share on other sites

Tak, oczywiscie, ze odplatne. Szczegoly na pw, cena zalezna jest od ilosci psow.

Teren bedzie otwarty, ale calkowicie bezpieczny, z baaaaaaaaardzo daleka od jakichkolwiek drog, miejsc publicznych itp, itd

Dla jednej pary sa przewidziane 4 treningi : sobota: rano i po poludniu i niedziela rano i po poludniu.

Oczywiscie trening bedzie od jak najbardziej podstawowych podstaw, dopiero zaczynamy sie w to bawic ;)


Wazne jest, by Twoj pies, gdy bedziesz miala zabawke, badz smakole zostal przy Tobie i po prostu chcial cwiczyc skakanie, wchodzenie w tunel itp itd, gdy ucieknie nie bedzie problemu, jesli po prostu po niego pojdziesz, jednak nie moze uciekac stale...

Cwiczenia beda prowadzone dla kazdego psa indywidualnie, czyli jak jeden pies biega, to inne odpoczywaja, wiec kwestia tego, by pies nie zwiewal do innych psow, ktore beda sobie gdzies tam dalej lezaly...


Jesli masz watpliwosci mozemy sie spotkac i moge zobaczyc jak sobie radzicie, ewentualnie pokazac jak cwiczyc odwolania itp...

Link to comment
Share on other sites

Witamy. :D
Właśnie w jakiej cenie mniej więcej to będzie? ;)
Mam 2 psy. 5 letnią Spanielkę i ok. 3 letnią Amstaffkę i moja Amstaffka się rozprasza przy dużej ilości psów, a Spanielka nie za bardzo się angażuję się w ćwiczenia.
Agility ćwiczyliśmy na ławkach itd. oraz raz mieliśmy lekcje na Partynicy we Wrocławiu, ale moja Amstaffka i tak się rozprasza :roll:
A tak wgl. to jaka to bdzie lokalizacja dokładniej?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...