Jump to content
Dogomania

Zielona Góra zglos sie - tor przeszkod!!!!


Guest Fiorka

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

[quote name='Magd@']jak to tak :cool1:???[/quote]
Zabrakło osoby z Zielonej na tyle zapalonej żeby pociągnąć dalej sprawę. Na ostatnim spotkaniu stanęło na zadaniu szukania terenu pod plac ćwiczeń bo do mnie dojeżdżać jest daleko a moje przeszkody popzostawiają wiele do życzenia, ale nikt tego nie podchwycił. Niestety. Bo zrzucać wszystko na pogodę też nie można:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

I co z agility?? :) Ja też z Zielonej jestem i poszukiwałam czegoś fajnego, ale nic nie znalazłam, a póki co nie mam jak zrobić przeszkód. Ciepło już jest, a spotkania widzę nie było :) Też bardzo chciałybyśmy z Mią poćwiczyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ley']Obelix , pomysły na przeszkody fajne tylko ,gdzie ćwiczyć i trzymać te przeszkody jak się w bloku mieszka?:angryy:[/quote]

ZKwP Zielona Gora jest gotowy wylozyc pieniadze na zakup sprzetu JESLI zostanie utworzona AKTYWNA grupa osob zainteresowanych tym sportem... Jak dotad co jakis czas pojawiaja sie jakies osoby, ale na deklaracjach sie konczy... :cool1::p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo']ZKwP Zielona Gora jest gotowy wylozyc pieniadze na zakup sprzetu JESLI zostanie utworzona AKTYWNA grupa osob zainteresowanych tym sportem... Jak dotad co jakis czas pojawiaja sie jakies osoby, ale na deklaracjach sie konczy... :cool1::p[/quote]
Ja jestem nadal chętna. Jeśli nasz związek chce nam sprezentować przeszkody to chwała mu za to:multi:. Pozostaje tylko :mad: kwestia znalezienia odpowiedniego terenu, na którym owe przeszkody mogłyby spoczywac w spokoju. Trochę u nas jest kiepsko ze znalezieniem trenera, ale do tego można dojść później. Zresztą swego czasu Leszek Kalisz z Wrocławia oferował się nam pomagać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Agata Hanel']Ja jestem nadal chętna. Jeśli nasz związek chce nam sprezentować przeszkody to chwała mu za to:multi:. Pozostaje tylko :mad: kwestia znalezienia odpowiedniego terenu, na którym owe przeszkody mogłyby spoczywac w spokoju. Trochę u nas jest kiepsko ze znalezieniem trenera, ale do tego można dojść później. [B]Zresztą swego czasu Leszek Kalisz z Wrocławia[/B] oferował się nam pomagać.[/quote]

dalej jest gotów nam pomagać

Link to comment
Share on other sites

Tak, na Leszka mozna liczyć:loveu:

Ja pomogę na ile będę mogła, ale mieszkam 40 km od Zielonej i nie jestem w stanie zorganizowac ewentualnego placu do szkoleń, bo chyba w tej chwili to jest główny problem.

Nie, głównym problemem jest znalezienie aktywnej osoby która zgromadzi chętnych :cool1: i zorganizuje grupę:mad:. Na początek wystarczy kilka hopek i tunel i trening cotygodniowy gotowy...

Mozna (ponownie:roll:) ogłosić spotkanie w związku, ale sugeruję termin powakacyjny. Ja ze swojej strony moge odezwać się do naszej starej ekipy z zeszłego roku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...