Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

"Przeznaczenie wpływów ze Skarpety im.Talcott:
- są przeznaczone na jednorazowe wparcie chorych psów - staruszków w potrzebie (wiek pieska powyżej 8 lat), w uzasadnionych wypadkach można odstąpić od kryterium wieku albo ponownie wspomóc tego samego zwierzaka."

Link to comment
Share on other sites

 

Kasa na koncie :)

Malvaaa, jak będziesz wpłacać pieniążki na hotelowanie Loli, to odlicz te 60 zł

 

Głaski dla Lolinki :)

Fajnie wygląda na ostatnich zdjęciach - oby tak dalej !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eh, nie wiem jak zacząć... Dzisiaj rano Lolka w trybie natychmiastowym została zabrana do lecznicy, nie wstawała, miała spuchnięty brzuch, nie reagowała. W lecznicy stwierdzili po raz kolejny wodę w brzuchu, Lolki stan był agonalny. Lolka była po operacji a mimo to sytuacja się powtórzyła. Bardzo cierpiała, hop była cały czas przy niej, dr pomogła jej zasnąć...

Link to comment
Share on other sites

Nic nie zapowiadało dzisiejszej tragedii. Lola czuła się dobrze i zachowywała się jak zwykle. Dzisiaj rano brzuch był wzdęty i Lola nie wstawała. W lecznicy stwierdzono ostre rozszerzenie żołądka i stan agonalny. Przyspieszono śmierć... Okropne to wszystko i niesprawiedliwe. 

Link to comment
Share on other sites

Dopiero przeczytałam. Rano o niej myślałam jadąc do pracy. Miałam wpłacić pieniądze na preparat na stawy. Lolcia miała cudowną opiekę u hop!!! Bardzo dziękuję Ci hop! za wszystko, co dla Loli robiłaś, za to że sprawiłaś, ze Lolka miała u Ciebie jak w raju, za przeogromna troskę i serce. Malvaaa i Tobie należą się podziękowania, bo to dzięki Tobie Lola miała zapewnione wspaniałe warunki w ostatnim czasie. Zbierałaś dla Loli pieniądze na karmę, leki, pampersy.

 

Lola była niezwykła. Smutne to bardzo. Lola, żegnaj... 

Link to comment
Share on other sites

wizyta w dniu 18.02.2015r. wyniosła 240zł, plus transport 15zł, plus 204 zł hotelik do 17.02.2015r = 459 zł

dzisiaj przelałam kwotę 170zł z bazarku cegiełkowego i 30zł deklaracji od marabit, w sumie 200zł.

do zapłaty zostaje 259zł....

 

faktura z lecznicy:

 

e2e17254-50c4-4860-aa4a-abc768f7913a_zps

Link to comment
Share on other sites

DONko, nie wiem, czy nie wkradł sie bląd.

Ja przelałam pieniądze z bazarku fony bezposrednio na konto malvaaa.  Na SMON przelewałam kase dla Helenki.

 

Tak Belu, już się zorientowałam

Przeczytałam tutaj na wątku, że wpłaciłaś 60 zł, a potem zobaczyłam taką samą wpłatę od Ciebie na koncie i jakoś tak się zasugerowałam

 

Biegaj Lolinko po tęczowych łąkach [*] ...

 

foto54904f640d79d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...