Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

Na wniosek beli51 Skarpeta Owczarkowa przyznała Loli po raz kolejny wsparcie na leczenie - 200 zł

Czy dałoby się jeszcze przepisać u weta jakąś fakturę na SMON ?

 

Wyrzuciłam paragony, a biorąc fakturę muszę je oddać. Wszystko jest opłacone (ja zakładałam swoją kasę, malvaaa mi zwracała). Wystawię fakturę za hotelowanie bez wyżywienia i bez doliczenia podatku.

Link to comment
Share on other sites

Lola ma gorszy apetyt (przed chorobą 'tańczyła" na widok miski, a teraz trzeba ją namawiać). Jest smętna i bierna. Najchętniej leży lub śpi. W pierwszych dniach stycznia wizyta u weta. Zaraz po świętach muszę kupić Forthyron, a na początku stycznia Propalin. Niekończące się wydatki... Jak pies zaczyna chorować, to potrzeba mnóstwo kasy.

Link to comment
Share on other sites

Wznowię ogłoszenia, nie można się poddawać :)

dobrze że ma apetyt lepszy, przynajmniej nie musisz ją zachęcać, chociaż jakby księżniczka się przekonała do suchej to już w ogóle byłoby super...

 

Dokładnie tak. :)

 

Dodatki ;) do karmy weterynaryjnej, którą kupiłaś będę finansować sama, bo nie widzę szans, żeby ktoś zafundował Loli puszki. ;) Jak się skończy Royal, będziemy myśleć, co dalej.

 

Super, że Lola dochodzi do siebie, ale jeszcze różnie może być z jej zdrowiem. Trzeba sporo kasy na jej utrzymanie bieżące i stałe leki, a jak dochodzi coś dodatkowego, to jest masakra. Przydałoby się więcej osób do pomocy - ktoś dołoży dychę, inny zrobi bazarek, jeszcze ktoś zajmie się ogłaszaniem albo pozaprasza nowe osoby na wątek. Tak to powinno działać. 

Link to comment
Share on other sites

Myślałam o kolejnym bazarku dla Loli ale ...
od paru dni nie mam paska zadań nad odpowiedzią ,więc nic nie mogę zrobić -nie ma jak wstawić zdjęć,sformatować tekstu, nie ma emotek ,nie działa mi odpowiedź pod ostatnim postem tylko muszę przechodzić do "więcej wersji odpisywania" , przy cytowaniu wyłażą jakieś znaczki , masakra .Nie działa mi śledzenie tematu i rezygnacja ze śledzenia , wrrr...
do kogo pisać ,doradźcie mi !

Link to comment
Share on other sites

Myślałam o kolejnym bazarku dla Loli ale ...
od paru dni nie mam paska zadań nad odpowiedzią ,więc nic nie mogę zrobić -nie ma jak wstawić zdjęć,sformatować tekstu, nie ma emotek ,nie działa mi odpowiedź pod ostatnim postem tylko muszę przechodzić do "więcej wersji odpisywania" , przy cytowaniu wyłażą jakieś znaczki , masakra .Nie działa mi śledzenie tematu i rezygnacja ze śledzenia , wrrr...
do kogo pisać ,doradźcie mi !

Mam to samo co Ty!!!! Nic nie mogę, tylko napisać post bez paska narzędzi i koniec.
Czytałam na wątkach, że wiele osób tak ma, ale nie wszyscy, bo bazarki powstają.
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak. :)
 
Dodatki ;) do karmy weterynaryjnej, którą kupiłaś będę finansować sama, bo nie widzę szans, żeby ktoś zafundował Loli puszki. ;) Jak się skończy Royal, będziemy myśleć, co dalej.
 
Super, że Lola dochodzi do siebie, ale jeszcze różnie może być z jej zdrowiem. Trzeba sporo kasy na jej utrzymanie bieżące i stałe leki, a jak dochodzi coś dodatkowego, to jest masakra. Przydałoby się więcej osób do pomocy - ktoś dołoży dychę, inny zrobi bazarek, jeszcze ktoś zajmie się ogłaszaniem albo pozaprasza nowe osoby na wątek. Tak to powinno działać. 

Jakie puszki wsuwa Lola?
Kupię (na allegro lub w lecznicy)i poślę.
Link to comment
Share on other sites

Jakie puszki wsuwa Lola?
Kupię (na allegro lub w lecznicy)i poślę.

 

Nasz Lulczak dzieli się z Lolą swoimi puchami. ;) Z kurczakiem się skończyły, ale teraz są z wołowiną i bardzo Loli smakują - http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rinti/rinti_saszetki/296551. Kupuję w zooplusie duże pakiety i wtedy jest taniej. Będę stopniowo zmniejszać ilość dodawanej puszki. Poradzę sobie. :)

 

Loli posiłek wygląda mało apetycznie, ale najważniejsze, że smakuje...

 

:huh:

 

1d3bfb6e8f98.jpg

 

Dzisiaj kupiłam Forthyron (20 tabletek - zapłaciłam ze skarbonki hotelowej  :rolleyes:). Zamówiłam duży Propalin - będzie na wtorek. Koszt ponad 100zł. Kto dorzuci grosik na ten cel?  :P

Link to comment
Share on other sites

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1d3bfb6e8f98.jpg
Apetyczna miseczka, smacznego Lolinka.
Jeżeli z jedzonkiem radzisz sobie, to podrzucę grosik na leczenie lub lekarstwa.
Tylko podaj mi na PW pełne namiary, bo konto w 1 poście widzę ale to chyba za mało do przelewu.

 

Malwina (malvaaa) zbiera kasę na swoje konto. Podała dane do przelewu. 

 

Jeśli chcesz wesprzeć Lolę - 

WPŁATY PROSZĘ KIEROWAĆ NA MOJE KONTO:

Dane do przelewu:
Malwina K.
ul. Przytorowa 68a 
05-200 wołomin
z dopiskiem:lola

20 1090 1870 0000 0001 1208 2187

Link to comment
Share on other sites

 

Myślałam o kolejnym bazarku dla Loli ale ...
od paru dni nie mam paska zadań nad odpowiedzią ,więc nic nie mogę zrobić -nie ma jak wstawić zdjęć,sformatować tekstu, nie ma emotek ,nie działa mi odpowiedź pod ostatnim postem tylko muszę przechodzić do "więcej wersji odpisywania" , przy cytowaniu wyłażą jakieś znaczki , masakra .Nie działa mi śledzenie tematu i rezygnacja ze śledzenia , wrrr...
do kogo pisać ,doradźcie mi !

 

Mam tak samo. Podejrzewam, ze to moze problem w moim kompie ??? MOze brakuje jakiejs wtyczki lub innego cholerstwa i dlatego niektorzy mają dogo w pelni sprawne a ja nie ???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...