Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

O matko, jak dobrze, ze biedulka sie jakos zbiera.

Lola, to najsympatyczniejsza Oneczka na całym dogo ! :)

 

Podtrzymywana wyszła do ogródka i zrobiła siku. Potem padła zmęczona. Widać, że to dla niej duży wysiłek. 

 

Jeszcze sympatyczniejszy od Loli jest Nemo - terierowaty owczarek. ;-) Lubi asystować. ;-)

 

c2da803849ce.jpg

 

W albumie więcej zdjęć i informacje: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1491837367746012.1073741846.1423136914616058&type=3

Link to comment
Share on other sites

ale hop masz supr asystenta, tylko asystent pewnie bardziej przeszkadza niż pomaga :D

 

bardzo się ciesze że idzie wszystko ku lepszemu, i jakby Lolka weselsza :)

 

Asystent jest wyjątkowo ułożony i mądry. Naprawdę. :-)

 

 

Stan Loli jest wciąż kiepski. Nie chce wstawać. Wczoraj wieczorem zwymiotowała i dzisiaj nie chciała nic zjeść. Jakoś czarno to widzę.

Link to comment
Share on other sites

Po zastrzykach Lola poczuła się trochę lepiej. Pije - miskę nadal trzeba podstawiać pod nos. Jeść na razie nie chciała. 

 

Koszt dzisiejszej wizyty, zastrzyków do czwartku i puszek Royala - 157zł...

 

5b4db2dc8c08.jpg

 

b8ea8c19164d.jpg

 

d08dce53e273.jpg

 

Lola na razie ma dostawać puszki Royal Gastro Intestinal zmieszane z ryżem, potem rozmoczoną suchą Royal Canin Gastro Intestinal.

Link to comment
Share on other sites

Musi byc bardzo obolała skoro nie chce wstawac ani jeść.. :-(

A jakie dostaje zastrzyki, po ktorych czuła sie lepiej?

 

Zjadła jedną porcję. Zrobiła też kupę w pampers - dobrą, uformowaną. 

 

Zastrzyków dostała kilka - część podskórnie, część dożylnie do wenflonu. Między innymi antybiotyk, zastrzyk krwiotwórczy, przeciwzakrzepowy, przeciwwymiotny.

Link to comment
Share on other sites

Mam dobre wieści. Badanie histopatologiczne nie wykazało zmian nowotworowych. Lola ogólnie lepiej, chociaż wciąż niechętnie się porusza - trzeba ją zmuszać, stawiać na łapy,  podtrzymywać, czasami przenosić. Ciężko, bo Lola waży około 30kg, ale trzy razy dziennie musi wyjść. Dzisiaj w końcu zrobiła oprócz siku kupę w ogródku (dotąd robiła w pampers). Zamówiłam w zooplusie 14kg Royal Canin Gastro Intestinal (ze zniżką 3% wyszło 223zł). Wczoraj byłam załamana, dzisiaj myślę pozytywniej i zaczynam wierzyć, że Lola wyjdzie z tego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...