Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

jednorazowe:

30zł - joteska dotarło

10zł - bella51 dotarło

100zł - Beata&Czata dotarło

200zł- wiesio

30zł- Telimena dotarłó

Stałe

20zł - joteska dotarło
50zł - nikolaczek

razem 440zł



to jest rozliczenie suniek... trzeba do Beata&Czata bo chyba sie nie wypowiedziała, i do wiesio bo nie dała jednoznacznej odpowiedzi. joteska,bella, telimena, nikolaczek, wyrazili zgodę... dziękujemy!!!


jutro musze zadzwonic do lecznicy zeby nie wystawiali rachunku na te dzisiejsze badania, mi to nie potrzebne...

Link to comment
Share on other sites

ale im się życie dziś zmieniło. Dziękuje!
Nie mogę uwierzyć, że ta Osa mogła się aż tak zachowywać, wcześniej tak nie było czy w niedzielę czy jeszcze wcześniej, zdarzyło się to pierwszy raz w tą feralną środę, ona musi być strasznie zdenerwowana i zaniepokojona tym co się wydarzyło.
Posłanko, zabawki dostały, jedzenie, a wcześniej człowieka sporadycznie widziały i jedzenie też...
Fortuna jak się przykucnęło to w pędach leciała na człowieka, wogóle sporo biegała, taka energiczna dziewczynka, ale chudość okropna :(

pomyliłam imiona, już zmieniłam, tej drugiej suni nie kojarzę.

Link to comment
Share on other sites

Lola bardziej otwarta na kontakt z człowiekiem, w samochodzie jechała super, u mnie już nie zwymiotowała, tylko Fortunie troszke uleciało z pyszczka :(
Lola od razu obsiusiała u chauwy worek z karmą i usadowiła sie na posłaniu i zaczeła ustawiac kolegów, smieszna jest :) ale oczy ma nadal smutne... mam nadzieje ze rozweselą sie troche panny... u Loli najbardziej martwi mnie ten ogonek...


a z Osą też mnie zdziwiła ta informacja...

Link to comment
Share on other sites

Nakarmiłam je już trzy razy, nie wymiotowały.
Bekały na zdrowie.
Bardzo dużo pija z zrozumiałych względów.
Wyszły też o dziwo na dwór na siusiu i ładnie wróciły do domu.
Lola z racji pobytu razem z Fortuna w jednym pomieszczeniu ustawia ją powarkiwaniem.
Fortunka jest mądra i dała się zdominować żeby nie dochodziło do spięć.
Myślę, że Lolcia poukłada mi całe towarzystwo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Chauwa, nie wolno ich przekarmić. Zwłaszcza to chudzinka nie jest przyzwyczajona do tak częstego jedzenia.
To im może zaszkodzić. Wystarczy jeśli zjedzą 3 razy dziennie, nieduże porcje.[/QUOTE]

Mysza mam je zamiar karmić często ale w małych ilościach nie przekraczających połowy szklanki na jeden posiłek-tak zresztą zalecił vet. Nie mogę słuchać 10osób z odmiennym zdaniem na temat karmienia bo zwariuje.
Musze tez działać intuicyjnie.Do tej pory nie wymiotowały. Zjadły śniadanie. Wyszły na dwór. Lola bardzo ładnie sama wraca do domu, gorzej z Fortuna która jest spłoszona nowym miejscem-musi nabrać pewności i przekonania,. że nic jej nie grozi.

Link to comment
Share on other sites

O numer konta proś malveee ona jest skarbnikiem.


edit:
Złapałam siuski Fortuny, krwi nie widać, wyglądają normalnie.
Lola sika jak facet z podniesiona noga do góry,myślałam,że ona tak tylko wczoraj zgrywnie karmę obsikała, chyba za dużo z psami była i przejęła niecodzienny nawyk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']jednorazowe:

30zł - joteska dotarło

10zł - bella51 dotarło

100zł - Beata&Czata dotarło

200zł- wiesio

30zł- Telimena dotarłó

Stałe

20zł - joteska dotarło
50zł - nikolaczek

razem 440zł



to jest rozliczenie suniek... trzeba do Beata&Czata bo chyba sie nie wypowiedziała, i do wiesio bo nie dała jednoznacznej odpowiedzi. joteska,bella, telimena, nikolaczek, wyrazili zgodę... dziękujemy!!!
[/QUOTE]

Ok.

[B]Malwaaaaaaaaaaa na jaki nr konta mam przesłać kasę na Lolę? [/B];)

Link to comment
Share on other sites

nr konta wysłany :) prosze troszke cierpliwosci :)

super ze koopy dziewczyn są w porzadku, a robali nie widac?
mi sie wydaje ale nie chce byc madrzejsza od weta, ze Fortune karmic malutkimi porcjami, malutkimi, ale nawet 10 razy dziennie. Lola wyglada lepiej wiec moze wystarczy nawet 3.

ale chauwa sluchaj sie weta bo zwariujesz jak bedzie ci kazdy doradzal :)

Link to comment
Share on other sites

Robal nie było widać gołym okiem.
Lole karmie tez podobnie jak Fortunę bo je łapczywie nie ma czasu oddychać i się dusi.
Do póki jej to nie przejdzie będę karmić je co 1,5-2h. W nocy nie karmie a to 8-10h bez jedzenia.

Dziewczyny smacznie śpią. Wczoraj miały problemy z spokojnym snem, zresztą meczą je jeszcze pchły.

Link to comment
Share on other sites

[B]CUD!!!![/B]
Fortuna w trakcie jedzenia sama zrezygnowała i odeszła bekając, myślałam,że po chwili wróci, żeby skończyć, jednak poszła spać.
Lola nadal łapczywa...martwi mnie jej sposób chodzenia i układania tylnich łapek.
Dużo śpią... wymęczone tym co już za nimi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...