Jump to content
Dogomania

Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7


iwoniam

Recommended Posts

Moja królisia nadal jest chora - kolejne leki i nic..
dostaje leki, na które bakterie są wrażliwe i mimo to zero poprawy.

Jutro wizyta u kolejnego wet. Badania Kasi (królisi) były przez panią Małgosię z ul Majora konsultowane we Wrocławiu, później w Warszawie i nic..
Na razie czekam na opinię - będzie w sobotę.
Trzymajcie za nią kciuki !
wydałam już na same badania ponad 150zł i niewiele z tego wyszło ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Co tam u Tuni i Mikrusa ? Są jakieś postępy w sprawie adopcji?
Skończyło sie wyróżnienie ogloszńna allegratce i nie wiem czy dalej wyróniać ?[/QUOTE]

Przeczytałam na watku psiakow z Olkusza, ze Mikrus ma szanse na domek, więc trzymam kciuki - baaaardzo mocno !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vlk']Tunia ma wspaniały, taki słodki pychol! :) Do zakochania od zaraz :)[/QUOTE]

tylko... nikt nie telefonuje.. :(

[quote name='barb']Co tam u Tuni i Mikrusa ? Są jakieś postępy w sprawie adopcji?
Skończyło sie wyróżnienie ogłoszeń na allegratce i nie wiem czy dalej wyróniać ?[/QUOTE]

na razie może nie.. ponieważ:

Mikrus nie pokazał się od dobrej strony na dworcu, ale od dziś chłopak jest na 10-dniowym obozie treningowym.
Na razie to, później adopcja.
Chłopak był wczoraj także u wet - zaczęła mu schodzić skóra w uszu. Był badany, nie jest to ani świerzb, ani grzybica, ani nic takiego. Miał zrobione testy. Prawdopodobnie to sprawa krążeniowa. Dostał leki. Monika - behawiorystka będzie mu je podawać. jak nie pomoże to dalsze badania.
Miejmy nadzieję, że to nic poważnego, bo biedak będzie miał łyse, czarne uszy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']tylko... nikt nie telefonuje.. :([/QUOTE]
W takim razie trzeba znow wyróżnić Tunię. :lol:


[QUOTE] na razie może nie.. ponieważ:


Mikrus nie pokazał się od dobrej strony na dworcu, ale od dziś chłopak jest na 10-dniowym obozie treningowym.
Na razie to, później adopcja.
Chłopak był wczoraj także u wet - zaczęła mu schodzić skóra w uszu. Był badany, nie jest to ani świerzb, ani grzybica, ani nic takiego. Miał zrobione testy. Prawdopodobnie to sprawa krążeniowa. Dostał leki. Monika - behawiorystka będzie mu je podawać. jak nie pomoże to dalsze badania.
Miejmy nadzieję, że to nic poważnego, bo biedak będzie miał łyse, czarne uszy..
[/QUOTE]

Biedny Mikrus, a co on takiego zlego zrobił ? :crazyeye:
"Skoszarowany" jest na tym obozie czy jeździ tylko na zajęcia ?

A czy te uszka mogą być ze stresu ?
Tyle sie ostatnio dzieje w Twoim a przy okazji Mikrusa życiu...

Iwoniam pytalam juz na wątku olkuskim ale powtórzę sie tutaj :
czy Ty kobieto wogole sypiasz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']W takim razie trzeba znow wyróżnić Tunię. :lol:
Biedny Mikrus, a co on takiego zlego zrobił ? :crazyeye:
"Skoszarowany" jest na tym obozie czy jeździ tylko na zajęcia ?

A czy te uszka mogą być ze stresu ?
Tyle sie ostatnio dzieje w Twoim a przy okazji Mikrusa życiu...

Iwoniam pytalam juz na wątku olkuskim ale powtórzę sie tutaj :
czy Ty kobieto wogole sypiasz ?[/QUOTE]

Tak, niestety nie pomagam mu w socjalizacji mając milion psów w domu i mało czasu dla niego.. wiem, że trochę mojej winy w tym też jest.
Mikrus jest skoszarowany. Wakacje się skończyły, teraz nauka.. :)
Powrót najwcześniej za 8 dni.
Wiecie jaka tu jest teraz cisza? Nikt by nie uwierzył, że bardziej słychać teraz koty niż psy.
:)
Dredzik w domu, Kora od wczoraj także, Krówka po ucieczce z nowego domu odnaleziona cała i zdrowa. Sarenka się u mnie socjalizuje. Tunia ją zaczepia, bo to szczenię jeszcze, ale obie - ani warknięcia. Mikrus - informujący o każdym ruchu i śladzie życia w okolicy na turnusie szkoleniowym. Normalnie NIESAMOWITE.
Dziś po raz pierwszy od ponad 3 tygodni spałam w nocy dłużej niż 3 h ciągiem bez spacerku z pieskami na "siku". Aż ciężko mi było uwierzyć:).

[quote name='barb']Wyróznilam o jeden punkt na Allegratka naszą miniaturkę mix border colie i tollera.;)[/QUOTE]
Jutro zajmę się sesją Tuni.
To niesamowite.. Tunia jest takim pięknym psem, a nikt o nią nie pyta.
Prawdopodobnie dlatego, że nie jest już taka maleńka - nie waży 5 kg, a ma niesamowity, ułożony charakter i gdybym miała wybierać to ją pierwszą bym brała..
Damy radę - wkrótce będzie pierwsza cieczka i sterylka i nasza mała kobietka będzie miejmy nadzieję już w szczęśliwym domku.

ps. ja ją nazywam "owczarek" bo ona to takie 2/3 wielkości czarnego owczarka. I ta sierść... 5-7 cm długości, lejąca... boska... Tylko nie waży 20 kg, a 12-13 :) choć wygląda na więcej. Okrywa włosowa robi swoje.

[SIZE="4"]dziękuję za wyróżnienie Tuni[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Iwonia to ja czekam na nowe zdjęcia Tuni i jej zrobie pakiet ogłoszeń:)
[B]barb[/B] alegratke ominąć??;)[/QUOTE]

Wiesz, na małopolskie i na Kraków jest robionych tyle ogloszeń, że jak się nawet zdublują dwa oglozenia Tuni to chyba nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...