Jump to content
Dogomania

Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='krakowianka.fr']Trzymam kciuki za sobote

A tym ktorzy jeszcze nie byli przypominam o bazarku (koniec jutro) z ktorego 50% idzie na psiaki iwoniam:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220023-NOWE-śniegowce-nowe-i-używane-ciuszki-na-DT-iwoniam-i-Baloniarki-(do-11.01.)/page20[/URL][/QUOTE]
Dwa bazarki :)
Wczoraj ruszył drugi - z torebkami, paskami, kurtkami i mnóstwem innych drobiazgów. Oba linki w moim podpisie - zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Tu są zdjęcia do pobrania:
[URL]http://www.wrzuc.to/ViG1x24XK.wt[/URL]

Wystarczy pobrać i wypakować ;)[/QUOTE]

[B]Zdjęcia ładne[/B], ale za dużo w tych zdjeciach Photoshopa :) (już postarałem się wyjaśnic zagadnienie na PW) :)

Edited by Romi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']Trzymam kciuki za sobote

A tym ktorzy jeszcze nie byli przypominam o bazarku (koniec jutro) z ktorego 50% idzie na psiaki iwoniam:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220023-NOWE-śniegowce-nowe-i-używane-ciuszki-na-DT-iwoniam-i-Baloniarki-(do-11.01.)/page20[/URL][/QUOTE]

[B]Krakowianko - koniec dzisiaj - za pół godziny ! [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']...Masz może jakieś - choć 1 z Jagodą? ta najmniejszą? ...[/QUOTE]

[quote name='Ola164']Jagódki żadnreo zdjęcia niestety nie mam :(
Skupiłam się bardziej na Tuni i Mikrusku.[/QUOTE]

Iwonia, ja ewentualnie, jeżeli wyrazisz taką chęć, mogę np. w sobotę podjechać do Ciebie i obfocimy Jagódkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Iwonia, ja ewentualnie, jeżeli wyrazisz taką chęć, mogę np. w sobotę podjechać do Ciebie i obfocimy Jagódkę :)[/QUOTE]

Romi, o ile pamiętam to Jagodka i Daisy mialy w sobotę jechać do domku.

Ale niech się Iwoniam wypowie - może cos pokręcilam albo coś sie zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Romi, o ile pamiętam to Jagodka i Daisy mialy w sobotę jechać do domku.

Ale niech się Iwoniam wypowie - może cos pokręcilam albo coś sie zmieniło.[/QUOTE]

[B]barb[/B], nie wiem czy mają jechać, czy nie. Ja jedynie zaproponowałem zrobienie zdjęć Jagódce (i komu tam jeszcze zechce Iwonia) :) Skoro [B]Iwoniam[/B] pyta o zdjęcie (zdjęcia) Jagódki, to widocznie do czegoś potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi'][B]barb[/B], nie wiem czy mają jechać, czy nie. Ja jedynie zaproponowałem zrobienie zdjęć Jagódce (i komu tam jeszcze zechce Iwonia) :)[/QUOTE]

To świetnie. Iwoniam na pewno sie ucieszy. Ladnych fotek nigdy za dużo. A kociaki też byś jej obfocila?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']To świetnie. Iwoniam na pewno sie ucieszy. Ladnych fotek nigdy za dużo. A kociaki też byś jej obfocila?[/QUOTE]

Dla jasności jestem facetem :eviltong: Jeżeli będzie takie "zapotrzebowanie" na foty kiciaków to oczywiście TAK :D

Edited by Romi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Dla jasności jestem facetem :eviltong: [/QUOTE]

Sorki. Na dogomanii przeważaja "Ciotki" . ;)

[QUOTE] Jeżeli będzie takie "zapotrzebowanie" na foty kiciaków to oczywiście TAK :D[/QUOTE]

To może i żółwia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Sorki. Na dogomanii przeważaja "Ciotki" . ;)

[/QUOTE]

Spoko, spoko :)


[quote name='barb'] To może i żółwia :lol:[/QUOTE]

Może być i jaszczurka :D

Poczekajmy co powie na to wszystko [B]Iwoniam, [/B]bo to Ona jest tu szefową ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Romi[/B] ja już nawet nie reaguję :D
przyjąłem się na Dogo i ..... już :D

A rzeczywiście .... jutro Tunia będzie miała operację na oczko - trzymajcie Kochani kciuki:)
a w sobotę Iwonia zawozi Daisy i Jagódkę na DS do Nowego Sącza - też trzymamy kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Ziutka :loveu:
Jest Kochana do adopcji:)

Iwonia dziś pracuje 14 godz, ale pewnie zajrzy w nocy;)

Ziutka to bierz Kochana żółwia:););)[/QUOTE]
Już napisałam PW ;)
Koleżanka Iwoni wzięła dzisiaj żółwia pod opiekę i może już tam zostanie.
Czekam na wieści co i jak, jak coś to szukam dalej.

Link to comment
Share on other sites

Romi to pan ;)))
mogłby obfocić

Ola164 - nic sie nie dzieje, i tak dziękuję Ci ślicznie za zdjęcia
tak - Daisy i Jagoda jadą w sobotę do nowego domku ! ;)trzymajcie proszę kciuki za maleńkie. Oby wszystko dobrze poszło. cdn ;)



[quote name='barb']To świetnie. Iwoniam na pewno sie ucieszy. Ladnych fotek nigdy za dużo. A kociaki też byś jej obfocila?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...