Jump to content
Dogomania

Chomik-Bonnie i Warka-wariatka.


basia bonnie

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='black_sheep']NO:] Byłam tam na koloni. Porąbka jest jakieś 30 km odemnie! To chyba nie daleko? Stryszawa jest przez Suchą Beskidzką[/quote]
Łał! Fajnie! :multi: 30km? :crazyeye: nie tak dużo :cool3:

[quote name='kinga.l']Basiu, cieszę się że z Bonnie wszystko ok :) Głaski dla niej :)
Baner i av świetne :) Zapraszamy do nas, fotki Toficzka :)[/quote]
hehe, dziękujemy, dziękujemy :buzi: zaraz wpadniemy :p:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']heej Wam!co mnie tak nikt nie odwiedza?:-(
Musiałam Bonce zabandażować łapkę, bo ciągle ją lizała...hihi[/quote]

Hej,
Ja Cię odwiedzam.
Bonka liże łapkę, bo łapka ją swędzi, czyli się goi. Dobry znak.
Ja mam to samo z moim czarnym... :lol:

Wrócę jak ugotuję obiadek na jutro. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Likaa']My was odwiedzimy
Co prawda pierwszy raz tu jesteśmy i napewno nie ostatni
więc musimy powiedzieć
że z Bonnie panienka piekna
i cieszymy sie że do zdrówka powraca

i prosimy o przekazanie całusków
Angela*Taffy

:))))[/quote]
:multi::loveu:Witamy u nas bardzo serdecznie i bardzoooo dziękujemy za miłe słówka! :buzi:

[quote name='Ewa&kumpel']Hej,
Ja Cię odwiedzam.
Bonka liże łapkę, bo łapka ją swędzi, czyli się goi. Dobry znak.
Ja mam to samo z[B] moim[/B] czarnym... :lol:

Wrócę jak ugotuję obiadek na jutro. :evil_lol:[/quote]
Hehe, no... dobry znak :multi:
[quote] Ja mam to samo z[B] moim[/B] czarnym...[/quote]
moim...?:mad: chyba zapomniałaś,że on ma współwaścicielkę do spacerów:evil_lol:
Aaaaa ja się załapię na obiadek? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']
Hej, hej dziewczyny :buzi: u bonki super!

duuzo do opowiadania, no więc
byłyśmy u wetki... (goldenka245 z nami poszła) i... Pani wet rozcięła bandaże, posmarowała itp. nóżkę i powiedziała, że świetnie się goi! :multi:
Potem dała żel na 'najgorszą' ranę, tzn. na największą zawinęła to miejsce bandażem. Potem dała 2 zastrzyki, w tym 1 bardzo bolesny. następnie powiedziała, że muszę łapkę włożyć w skarpete i przez tułów przewiązać :evil_lol: hehe, bonka wygląda z lekka śmiesznie:evil_lol::loveu: no... a potem jej wetka wyrwała 2 kleszcze, dała maści na łapecke i maść na miejsca po kleszczach, bo Bonka 'pod pachą':evil_lol: kawałek kleszcza... nooo... i teraz mam pełno maści :evil_lol:Ale się cieszę, że już się wszystko pięknie goi! :multi::multi::multi:[/quote]
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Red]Super Basieńko !!!!!!!:multi:
Dzień dobry kochana.:loveu: Cieszę się, że Bonnie już coraz lepiej się czuje.:multi:
Basiu, co to za maść po kleszczach ? :roll:
Podasz mi jej nazwę ?:loveu:
My też się cieszymy, że pięknie się goi Bonnieczce.:multi:
Pozdrawiamy i miziamy panienkę za uszkiem.:loveu:
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']
Musiałam Bonce zabandażować łapkę, bo ciągle ją lizała...hihi[/quote]

Cześć Basiu;)
Wspaniale, że u Bonni już tak dobrze:multi:
... ale jakby za bardzo lizała, można by spróbować założyć jej kołnież;) Bo szkoda, żeby sobie opatrunek zniszczyła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Red]Super Basieńko !!!!!!!:multi:
Dzień dobry kochana.:loveu: Cieszę się, że Bonnie już coraz lepiej się czuje.:multi:
Basiu, co to za maść po kleszczach ? :roll:
Podasz mi jej nazwę ?:loveu:
My też się cieszymy, że pięknie się goi Bonnieczce.:multi:
Pozdrawiamy i miziamy panienkę za uszkiem.:loveu:
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote]

Dziekujemy bardzooo :buzi::multi::loveu: jejku, zabij mnie, ale nie powiem Ci jak się nazywa ta maść :shake: pani wetka dała nam to do strzykawki i nie wiem nazwy :shake:... ale ma to kolor bardzo, bardzo mocno brązowy:evil_lol::loveu:

[quote name='Dobcia']Cześć Basiu;)
Wspaniale, że u Bonni już tak dobrze:multi:
... ale jakby za bardzo lizała, można by spróbować założyć jej kołnież;) Bo szkoda, żeby sobie opatrunek zniszczyła...[/quote]
Dobcia! :multi::loveu: hehe, na razie ma bandaż, już tak bardzo nie chce lizać, mam nadzieję, że wszystko ok będzie ;) wczoraj nawet jej rozwijałam całą nóżkę żeby maści dostała, to do dużej rany się przykleil bandaż, a ja nie chcialam jej tego odrywac na siłę, to dalam jej i ona sobie sama urwała:evil_lol:

[quote name='Ewa&kumpel']moim...?:mad: chyba zapomniałaś,że on ma współwaścicielkę do spacerów:evil_lol:
Aaaaa ja się załapię na obiadek? :razz:[/quote]


Jasne, że tak. Zapraszam...[/quote]
Dziś mam obiad u Ewy!:multi::loveu::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/896.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/896.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=5]Witaj Basieńko i Bonnie !!!!!!! [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/896.gif[/IMG]
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Red]Szkoda, że nie pamiętasz nazwy...:shake: tego specyfiku, co się stosuje po kleszczach...:roll:
Pozdrawiam Was i uciekam do ogródka z Sukcesikiem sadzić moje pnącza ogrodowe.:multi::loveu:
Miłego dnia.:loveu:
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...