Jump to content
Dogomania

Manifestacja przeciwko FABRYCE PSÓW w WOJTYSZKACH 09.11.2011 Sieradz


Potter

Recommended Posts

  • 5 months later...

[quote name='Agucha&Luki']PODBIJAM WĄTEK!!!!!

63 psy wyciagniete z Wojtyszek: [URL]http://www.facebook.com/events/155557547938507/?ref=3[/URL]

[/QUOTE]
Radosc z uratowanych 63 psow z piekla, smutno ze na fb ani slowa o Potter i Fundacji Argos, ktorzy to rozpoczeli walke z tym kowbojem i doprowadzili sprawe tak daleko i walcza dalej. Potter ktora musiala sie bronic bedac oskarzona przez LS, nikt tego nie zauwazyl, za to chetnie co niektorzy przypisuja sobie nieco zaslug.
Dla przypomnienia, tym ktorzy tak szybko zapomnieli, i poczytania jakie boje stoczyla Potter,

[url]http://www.obrona-zwierzat.pl/wojtyszki.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Fakt, mało się o tym mówi. Ze zdumieniem zauwazyłam, że dużo osób nie słyszało o Wojtyszkach, a jesli juz słyszało to tylko z ich strony- dobrze prowadzonej. Ja napiszę tu jedno: [B]żal, że organizacje łódzkie, które najlepiej znają L.S. i bywali w jego schronisku, chowają głowę w piasek. [/B]Dla dobra psów powinno się rozpocząć "pospolite ruszenie" wszystkich organizacji. A Potter z Jej SOZ Jędrzejów i Tadeusza Wypycha z Argosa szanuję za determinację i cieszę się z Ich sukcesów w walce z tą hieną.[quote name='Ada-jeje']Radosc z uratowanych 63 psow z piekla, smutno ze na fb ani slowa o Potter i Fundacji Argos, ktorzy to rozpoczeli walke z tym kowbojem i doprowadzili sprawe tak daleko i walcza dalej. Potter ktora musiala sie bronic bedac oskarzona przez LS, nikt tego nie zauwazyl, za to chetnie co niektorzy przypisuja sobie nieco zaslug.
Dla przypomnienia, tym ktorzy tak szybko zapomnieli, i poczytania jakie boje stoczyla Potter,

[URL]http://www.obrona-zwierzat.pl/wojtyszki.html[/URL][/QUOTE]

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

Nadziejo, nadziejo....nie ma już dla ciebie żadnej nadziei, szkoda gadać. Czy też ci sie fundacje nie pomyliły? Co ma Emir do wiatraka? Po błędach ortograficznych poznaję, że to...chyba Urwis pisał. Albo ogólnie ktoś z rodzinki, bo to taka rodzinna przypadłość państwa S.- DYSORTOGRAFIA! A psa grzeje watroba...[quote name='Nadzieja :-)']Ludzie zastanówcie się Fundacja Emir łże i okrada!!! To prymitywna banda złodziei,która problem ze swoją nieporadnością wyładowuje pisząc te okrótne, a zarazem nieprawdziwe słowa. Czy Wy naprawdę nie wiecie kim oni są? Ja wam na dniach pokażę , bo widocznie zapomnieli o swoim bestwialskim zachowaniu w obec tych niewinnych stworzeń. Ja jako członkini tego forum w pełni świadomości oznajmiam Wam forumowiczom i całemu społeczeństwu, że to kolejne szuje okradające sołeczeństwo. A tak w ogóle na uboczu , nikt nie pomyśli o tym iż prawda jest taka, że im większa nagonka na danego człowieka,tym większej bandzie łobuzów ta osoba przeszkadza!!! Pomuśycie o tym w ten sposób!!! Bo zmienienie wizerunku , banerów i reklam damej fundacji nie odmieni jej przeszłości.!!!!!!!
A nad nimi dalej czarne chmury ciążą... lepiej by nie zaczeły grzmieć i ciskać piorunami!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jeszcze jedno , jako osoba szkalująca proszę abyś się pod tym wszystkim podpisała! Nie dla mnie , lecz dla tych wszystkich ludzi, którzy muszą to czytać.[/quote]

Ależ oczywiscie! Moje nazwisko jest pod petycją oraz na fb!

[quote]Znamy się i doskonale powinniście wiedzieć , że nie trawie takich ludzi jak Wy! Ostatnim razem musiałam sobie radzić sama z waszą prymitywnością... wiesz o co chodzi , tym razem nie jestem sama!!!![/quote]

Nie będe tutaj tego komentować nawet bo to nie temat Emira w takim razie zapraszam albo na fb na dyskusje, albo na forum fundacji albo na stronie jest email i nr tel albo zapraszam do samej siedziby fundacji! ;)

Ale wizje to masz Nadzieja swietne^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nadzieja :-)']Ludzie zastanówcie się Fundacja Emir łże i okrada!!! To prymitywna banda złodziei,która problem ze swoją nieporadnością wyładowuje pisząc te okrótne, a zarazem nieprawdziwe słowa. Czy Wy naprawdę nie wiecie kim oni są? Ja wam na dniach pokażę , bo widocznie zapomnieli o swoim bestwialskim zachowaniu w obec tych niewinnych stworzeń. Ja jako członkini tego forum w pełni świadomości oznajmiam Wam forumowiczom i całemu społeczeństwu, że to kolejne szuje okradające sołeczeństwo. A tak w ogóle na uboczu , nikt nie pomyśli o tym iż prawda jest taka, że im większa nagonka na danego człowieka,tym większej bandzie łobuzów ta osoba przeszkadza!!! Pomyślcie o tym w ten sposób!!! Bo zmienienie wizerunku , banerów i reklam danej fundacji nie odmieni jej przeszłości.!!!!!!!
A nad nimi dalej czarne chmury ciążą... lepiej by nie zaczeły grzmieć i ciskać piorunami!!![/QUOTE]

To watek schroniska w Wojtyszkach i na tym się koncentrujemy. Może zapoznaj się z wydarzeniem na Facebooku i stanem zdrowia psów, które pojechaly do Medora po dwóch latach walki, aby je wyrwac z tej krainy wiecznej szczesliwosci .... to znacznie bardziej akuratny temat tutaj. /Agnieszka ps. nie, nie jestem z Emira.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']To watek schroniska w Wojtyszkach i na tym się koncentrujemy. Może zapoznaj się z wydarzeniem na Facebooku i stanem zdrowia psów, które pojechaly do Medora po dwóch latach walki, aby je wyrwac z tej krainy wiecznej szczesliwosci .... to znacznie bardziej akuratny temat tutaj. /Agnieszka ps. nie, nie jestem z Emira.[/QUOTE]
Cieszy, ze coraz wiecej org. laczy sie i rozumie ze z takimi mordowniami jak Wojtyszki, tylko razem mozna wywalczyc polepszenie dobrostamu zwierzat. To dopiero poczatek likwidacji, jedenj mordowni a pozniej pojdziemy za ciosem a na tapecie sa juz kolejne. Chrcynno, Bialogard. Na Slasku bedzie tez mocne uderzenie, ale gdzies dopiero za okolo miesiac fakty ujrza swiatlo dzienne. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha&Luki']Mam nadzieje, że z tego połączenia sie wkoncu cos wyniknie :)[/QUOTE]
jak to mówią - w kupie raźniej ....i miło czytać , z perspektywy obserwatora , że razem się łączycie , a nie działacie przeciw sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak to mówią - w kupie raźniej ....i miło czytać , z perspektywy obserwatora , że razem się łączycie , a nie działacie przeciw sobie.[/QUOTE]
Wspoldzialaja ze soba org. ktorym zalezy na poprawie losu bezdomnym zwierzetom. Jak moze zauwazylas, wiele org nie rozni sie od wlasciciela schroniska w Wojtyszkach. Musi duzo czasu uplynac zeby te kanalie (pseudoorg.) wytepic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wspoldzialaja ze soba org. ktorym zalezy na poprawie losu bezdomnym zwierzetom. Jak moze zauwazylas, wiele org nie rozni sie od wlasciciela schroniska w Wojtyszkach. Musi duzo czasu uplynac zeby te kanalie (pseudoorg.) wytepic.[/QUOTE]
jak to mawiają , chwasty ciężko się plewi ,ale systematyczność i konsekwencja czyni cuda.

Niestety minusem jest to , że dla szarego człowieka , to schronisko jest cool ;) bo reklamę w necie mają cudną.
Ale wiemy wszyscy , że ładne opakowanie i najparszywsze gówno się super sprzeda. Teraz trzeba pewno obnażyć dobrze zawartość.

Trzymam kciuki , śledzę losy cały czas jak widać.I trzeba wierzyć że dobro zawsze wygrywa.

Link to comment
Share on other sites

Wojtyszki to nie tylko tragedia zwierząt ale i ludzi.... Uważam, ze warto zwrócić na to uwagę.
Ludzie w barakach, jedzący odpadki...ogromne ilości alkoholu..
Mordercze godziny, stania przy boksach, z pałkami.

Może od tej strony da sie ruszyć?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...