Jump to content
Dogomania

Manifestacja przeciwko FABRYCE PSÓW w WOJTYSZKACH 09.11.2011 Sieradz


Potter

Recommended Posts

Słuchaj morucha: Nic mnie nie obchodzą twoje brudne sprawki, pomawianie ludzi i twoje przyszłe i teraźniejsze wyroki. Natomiast jeśli jeszcze raz będziesz [B]szkalować moje imię[/B] na jakichś beznadziejnych forach, [B]używając mojego dogomaniackiego nicku[/B] to obiecuję ci solennie: spotkamy się w sądzie! [B]Bo ja (w odróżnieniu od ciebie), bardzo lubię i szanuję swoje imię i nie pozwolę go zeszmacić. [/B]I jeszcze mnie interesuje jedno: Dlaczego używasz imienia organizacji, z której zostałaś wyrzucona, bo nie ma w niej miejsca dla ludzi z wyrokami? ŁTOnZ się odradza, a ci, którzy zszargali przez lata jego opinię zostają po kolei ukarani. Jeden umknął sprawiedliwości- teraz niech już Bóg mu odpuści jego winy. Ale ty żyjesz, więc doczekasz się razem ze swymi kolesiami tego, na co zasługujecie. Sam lonia już jest ukarany- wszak musiał zachipować wszystkie psy (już on dobrze rozumie o czym mówię). A.... i jak tam- prokurator nie chciał wszcząć postępowania przeciwko mnie? hahahaha. Nie było podstaw?[quote name='moruska22']hej ho kama co w sprawie, jesteś blisko dyrekcji łódzkiego schroniska wszak,z tym przkrętem? Ile tego jest 200 tysiączków bo ja słyszam, że juz więcej:D
Słyszymy różne różniste rzeczy, hohoo Niektore śmieszą inne oburzają,wiesz z pewnościa o czym mówię. Acha i o A.K się słyszy i o Urzędzie Skarbowym :D Normalnie ludzie nie wychodza z Policji i Prokuratur ,tyle spraw :D A o Panu L. Siemińskim :cisza.spokój..Pieski adopotowane,leczone, pomawiczki przed sądem:D Oj kama, prawda0- sama prawda wyłazi na wierzch. Tak juz jest, wczesniej czy później , ale prawda zwycięża,zapamiętaj to
kama-dobra rada.[/QUOTE]

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

Nie masz dobrych informacji kama,oj nie masz..Ale tak to już jest, że osoba zainteresowana dowiaduje się na końcu. Ponieważ znana ci i ceniona koleżanka twoja dopuściła się najgorszej rzeczy jakiej można się dopuścić,będzie za to i za inne przestępstwa odpowiadać chyba do końca swoich dni,tyle się tego nazbierało. A co do łódzkiego Tozu nie zdąży się odrodzić bowiem jego opoka będzie miała wyrok karno-skarbowy,nic nie wiesz o tym? A skoro tak się stanie druga mała opoczka ,że tak powiemy, też nie będzie miała czego szukać w łódzkiej organizacji.Pan Siemiński jest doskonałym właścicielem swoich schronisk-hotełów,więc zaprowdził wzorowy porządek, trudno żeby nie czipował psów kama.Ale co ty możesz wiedzieć o prowadzeniu,wzorowym prowadzeniu schronisk,nie masz wzorca niestety.Łódzkie Towarzystwo Opieki nad zwierzętami stanie sie łódzka organizacją, jeszcze troszkę cierpliwości kama.

Edited by moruska22
Link to comment
Share on other sites

I tak powoli wszystko się wyjaśniło.I zapewniam cię kama nie będzie to miłe dla ciebie jako oddanej sojuszniczki...I w łódzkimTOZie wiele sprawek nagle ujrzało swiatło dzienne, dzięki awanturkom i wzgardzonym działaczkom.Na temat łódzkiego schroniska nie piszę, bo to zbyt poważne sprawy,choć łączą sie oczywiście, żeby tu o nich nawet wspominać.I Pan Siemiński dziś pęka podobno ze śmiechu jak czyta w prasie doniesienia z "frontu".Niewykluczone , ze nawet wystapi z przetargiem na prowadzenie naszego schroniska.Ale przecież to nie nowina.Sam prowadzi w sposób nienagannie uczciwy i profesjonalny swoje Hotele.

Link to comment
Share on other sites

Pan Siemiński doprowadził swoje schronsika do najwyższych standartów ,więc nawet tak zmasowane ataki i marsze,petycje,nie zaszkodziły ani jego opinii ani schroniskom.Robi spokojnie swoje, jak zauważyłaś kamo;czipuje,adoptuje,ma świetną stronę i na Wojtyszkach i na Kosodrzewiny,aktualności,wydarzenia na FB,i jak to się ma do innych znanych nam wydarzeń? Każdy kto chce wchodzi i może adoptowac pieska z natury bądź z netu.Uwierzyliście konkurencji ze tam jest bee.i jak wyglądacie po tych awanturach? Chyba wam troszkę łyso ze tak powiem prosto z mostu.

Link to comment
Share on other sites

W jednym się Ewusiu nie pomyliłaś każdy kto chce może adoptować pieska z Wojtyszek menel, zoofil i wszelkiego rodzaju inne zboki.
A podobno na Wojtyszkach wszyscy ze wszystkimi i dużo ciąż dookoła, może niech twój pryncypał zacznie robić interes na zapładnianiu, ponieważ interes na pieskach rozkręcony u innych na rodzinach zastępczych to teraz tylko czas pomyśleć o interesie zapładniania.

Link to comment
Share on other sites

Jak cię czytam morucha, to wydaje mi się, że ja od innej małpy pochodzę. Przestań się podlizywać lońce, bo on nie gustuje w 60- latkach. A adwokata i tak ci nie opłaci- bezrobotna kobieto, jeśli nie będzie sprawa go dotyczyć. A w Łódzkim TOZ-ie, przede wszystkim wyszły na jaw sfałszowane fakturki. I coś mi się wydaje, że duuuuuużo mogłabyś właśnie [B]ty[/B] na ten temat powiedzieć. Przebija przez ciebie rozpacz po utraconym finansowym raju ale "to se ne wrati". Lonia chce przejąć łódzki schron? Niech próbuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:!Śmiechem go zabiją! Napisz, napisz na temat łódzkiego schroniska- przyspieszysz sobie tylko zdjęcie "zawiasków". [quote name='moruska22']I tak powoli wszystko się wyjaśniło.I zapewniam cię kama nie będzie to miłe dla ciebie jako oddanej sojuszniczki...I w[B] łódzkimTOZie wiele sprawek nagle ujrzało swiatło dzienne[/B], dzięki awanturkom i wzgardzonym działaczkom.[B]Na temat łódzkiego schroniska nie piszę[/B], bo to zbyt poważne sprawy,choć łączą sie oczywiście, żeby tu o nich nawet wspominać.I Pan Siemiński dziś pęka podobno ze śmiechu jak czyta w prasie doniesienia z "frontu".Niewykluczone , ze nawet[B] wystapi z przetargiem na prowadzenie naszego schroniska[/B].Ale przecież to nie nowina.Sam prowadzi w sposób nienagannie uczciwy i profesjonalny swoje Hotele.[/QUOTE]

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

On ma wszystko oprócz jednego: [B]nie ma twarzy!!!

[/B]QUOTE=moruska22;19661647]Pan Siemiński doprowadził swoje schronsika do najwyższych standartów ,więc nawet tak zmasowane ataki i marsze,petycje,nie zaszkodziły ani jego opinii ani schroniskom.Robi spokojnie swoje, jak zauważyłaś kamo;czipuje,adoptuje,ma świetną stronę i na Wojtyszkach i na Kosodrzewiny,aktualności,wydarzenia na FB,i jak to się ma do innych znanych nam wydarzeń? Każdy kto chce wchodzi i może adoptowac pieska z natury bądź z netu.Uwierzyliście konkurencji ze tam jest bee.i jak wyglądacie po tych awanturach? Chyba wam troszkę łyso ze tak powiem prosto z mostu.[/QUOTE]

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Jak cię czytam morucha, to wydaje mi się, że ja od innej małpy pochodzę. Przestań się podlizywać lońce, bo on nie gustuje w 60- latkach. A adwokata i tak ci nie opłaci- bezrobotna kobieto, jeśli nie będzie sprawa go dotyczyć. A w Łódzkim TOZ-ie, przede wszystkim wyszły na jaw sfałszowane fakturki. I coś mi się wydaje, że duuuuuużo mogłabyś właśnie [B]ty[/B] na ten temat powiedzieć. Przebija przez ciebie rozpacz po utraconym finansowym raju ale "to se ne wrati". Lonia chce przejąć łódzki schron? Niech próbuje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:!Śmiechem go zabiją! Napisz, napisz na temat łódzkiego schroniska- przyspieszysz sobie tylko zdjęcie "zawiasków".[/QUOTE]
A wiesz Kama że wśród ,,wielbicieli '' moruski mówi się że jest pechowa ,szczególnie dla męszczyzn.podobno jak sobie jakiegoś upodoba to ten za jakiś czas źle kończy.Może Lonio jeszcze o tym nie słyszał?

Link to comment
Share on other sites

Strugasz idiotkę czy nią jesteś? Pisałam o czasach, gdy TY byłaś prezesem. A może jesteś tak samokrytyczna:eviltong:[quote name='moruska22']Jak mogło cokolwiek wyjść ,mówię o fakturach jak szanowne działaczki nie prowadziły wogóle księgowości:) Niezła heca...To niesłychane w normalnych organizacjach ale widać dla niektórych pań to zbędne zajęcie:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moruska22']Jak mogło cokolwiek wyjść ,mówię o fakturach jak szanowne działaczki nie prowadziły wogóle księgowości:) Niezła heca...To niesłychane w normalnych organizacjach ale widać dla niektórych pań to zbędne zajęcie:)[/Q
Ciesz się rewelacjami co to ci panie Jole i inne ,,tobie podobne działaczki'' przekazują.To się tak ma do rzeczywistości jak to że Miruś był biznesmenem.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moruska22']Widzę, że panie detalistki.Szarpią się ze swoimi byłymi przyjaciólkami o parę tysięcy a innej koleżance w zaciszu domowym podarowują ogromną kwotę..Cóż, na wszystko przyjdzie czas, na rozrachunek końcowy,chyba ten czas już nadszedł,mam takie nieodparte wrażenie.[/QUOTE]
A ty w zaciszu łóżkowym ile pieniążków na zwierzaki podarowałaś kochasiowi.

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem: kogo mi tak usilnie imputujesz w charakterze "mojej koleżaneczki"??? Bo pojawia się ta twoja supozycja we wszystkich komentarzach pod artykułami Expressu Ilustrowanego, w których namiętnie uwielbiasz się [B]anonimowo[/B] wywnętrzać. Jaśniej, dziewico sześćdziesięcioletnia z wysokim poziomem libido. A jak już ustalisz: czego sie dopuściła czyjaś tam koleżaneczka- daj znać. I pozdrów Anię i Piotrusia J. oraz LAS-a.[quote name='moruska22']Nie masz dobrych informacji kama,oj nie masz..Ale tak to już jest, że osoba zainteresowana dowiaduje się na końcu. Ponieważ [B]znana ci i ceniona koleżanka twoja dopuściła się najgorszej rzeczy [/B]jakiej można się dopuścić,będzie za to i za inne przestępstwa odpowiadać chyba do końca swoich dni,tyle się tego nazbierało. A co do łódzkiego Tozu nie zdąży się odrodzić bowiem jego opoka będzie miała wyrok karno-skarbowy,nic nie wiesz o tym? A skoro tak się stanie druga mała opoczka ,że tak powiemy, też nie będzie miała czego szukać w łódzkiej organizacji.Pan Siemiński jest doskonałym właścicielem swoich schronisk-hotełów,więc zaprowdził wzorowy porządek, trudno żeby nie czipował psów kama.Ale co ty możesz wiedzieć o prowadzeniu,wzorowym prowadzeniu schronisk,nie masz wzorca niestety.Łódzkie Towarzystwo Opieki nad zwierzętami stanie sie łódzka organizacją, jeszcze troszkę cierpliwości kama.[/QUOTE]

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

[B]ADOPCJA W WOJTYSZKACH[/B]

Witam wiem że państwo prowadziliście sprawę Wojtyszek.Tydzień temu odwiedziłam to pkropne więzienie dla psów.Chciałam adoptować psa.zawiuzł mnie pracownik z łodzi swoim autem.Na miejscu musiałam mieć kartkę z numerami chip psów króre chcę zobaczyć.Obejrzałam dwa z 17.Nie wpuszczono mnie dalej na teren stałam przy biurze.Ok.po 20minutach od mojego przybycia do tego miejsca i za nim wyszła pracownica zdążyłam zobaczyć jak pracownik z boksu gdzie jest ok.50 psów wynosi prawie martwego psa na rękach .Na miejscu nie było weterynarza.Pies został zaniesiony do pomieszczenia obo biura ,wtedy podszedł pan Longin Siemiński i zapytał co się stało i weszli do środka .Później wychodząc powiedział że to z upału i wiek a było ok.22stopni i pies nie wyglądał na starego.Nawet go nie ratowali.Pracownicy wyglądają na osoby z wyrokami i są nie mili i nieprzyjemni i z łaski pokazują psy.Z dwuch wybrałam sukę ale okazało się że pies jest nie przyzwyczajony do mieszkania i nawet nie umiał jeść z miski wywalał wodę i jedzenie.Załatwiał się w domu i atakował mnie.Bała się podniesienia ręki.Zaraz siadała i tuliła uszy.Została wcześniej dwa razy oddana z powodu dziwnego zachowania.Ja też musiałam ją im oddać bo ten pies nie nadawał się do mieszkania.I miała już zrytą psychikę.Nie znała podstawowych słów jak spacer.Do niej było trzeba mówić słownikiem jak więzieniu.Miała zpiłowane zęby i dużą nadwagę. W tym schronisku pracownicy pili alkohol przy nas. i do boksów wchodzą z kijami co przykóło moją uwagę.Jest to dziwne miejsce i na pewno dochodzi tam do znęcania się nad psami,psy są zapchlone.I nie ma tam weterynarza.Psy są dzikie nie widzą ludzi.Jak można do dnia dzisiejszego nie zamknąć tego miejsca. Proszę o kontakt jeżeli państwu zależy jeszcze na tych zwierzakach trzeba tam zrobić porządek bo pracownicy zatajają przestępstwo,bo wiedzą co tam się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Tak to coś okropnego to schronisko(jeśli taką nazwę powinno mieć w ogóle takie miejsce),dlaczego w obecnej ustawie o ochronie zwierząt nikt nie sprawdza co się tam dzieje.Gminy powinny być zobligowane do sprawdzania psów za które płacą podatnicy i to nie małe pieniądze.Byłam w mojej gminie spytać o to czy wiedzą co się dzieje z około 50 psami,które tam oddali,panie oczywiście zdziwione i nic nie wiedzą,Nigdy żaden urzędnik nie był i nie sprawdził.Czy nie można jakoś wymóc na gminach które mają tam psy aby musiały się jakoś z nich rozliczać i sprawdzić chociaż raz w roku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amadorka']Tak to coś okropnego to schronisko(jeśli taką nazwę powinno mieć w ogóle takie miejsce),dlaczego w obecnej ustawie o ochronie zwierząt nikt nie sprawdza co się tam dzieje.Gminy powinny być zobligowane do sprawdzania psów za które płacą podatnicy i to nie małe pieniądze.Byłam w mojej gminie spytać o to czy wiedzą co się dzieje z około 50 psami,które tam oddali,panie oczywiście zdziwione i nic nie wiedzą,Nigdy żaden urzędnik nie był i nie sprawdził.Czy nie można jakoś wymóc na gminach które mają tam psy aby musiały się jakoś z nich rozliczać i sprawdzić chociaż raz w roku?[/QUOTE]
Spokojnie, gminy nawet nie wiedza albo jeszcze nie wiedza ze rozliczy ich RIO z pieniedzy podatnikow za psy oddane do schroniska ktore prawnie juz nie istnieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Nie bardzo wiem: KOGO mi tak usilnie imputujesz w charakterze "mojej koleżaneczki"??? Bo pojawia się ta twoja supozycja we wszystkich komentarzach pod artykułami Expressu Ilustrowanego, w których namiętnie uwielbiasz się ANONIMOWO wywnętrzać. Jaśniej, dziewico sześćdziesięcioletnia z wysokim poziomem libido. A jak już ustalisz: czego sie dopuściła czyjaś tam koleżaneczka- daj znać. I pozdrów Anię i Piotrusia J. oraz LAS-a.[/QUOTE]
A teraz już rozumiem dokładnie ten wpis, skutki owego wpisu można zobaczyć na stronie hotelu, czyli tej hucpie chwalebnej, w języku zwierząt takie mordolizanko własne, w języku ludzi parafrazując własne lizanie własnej dupy ;)...Oczywiście prawda jedyna i słuszna to prawda podawana przez Las_ki, jeden stary i cwany , drugi młody i beznadziejnie głupi, chwalba i jeszcz eraz chwalba ale coś wymyka się między wierszami tym LAS-kom a prawda jest taka, że dworują sobie z ludzi, póki co...te wpisy do których nie można dodać komentarza, bo prawda Siemińskiego jest jedna i niepotwarzalna, prawda wg nich to zgadzanie się z ich zdaniem , inaczej to nieprawda...wkurwia mnie to tak, że chyba rzeczywiście ulegnę namowom i zgodzę się zeznawać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybk@']A teraz już rozumiem dokładnie ten wpis, skutki owego wpisu można zobaczyć na stronie hotelu, czyli tej hucpie chwalebnej, w języku zwierząt takie mordolizanko własne, w języku ludzi parafrazując własne lizanie własnej dupy ;)...Oczywiście prawda jedyna i słuszna to prawda podawana przez Las_ki, jeden stary i cwany , drugi młody i beznadziejnie głupi, chwalba i jeszcz eraz chwalba ale coś wymyka się między wierszami tym LAS-kom a prawda jest taka, że dworują sobie z ludzi, póki co...te wpisy do których nie można dodać komentarza, bo prawda Siemińskiego jest jedna i niepotwarzalna, prawda wg nich to zgadzanie się z ich zdaniem , inaczej to nieprawda...wkurwia mnie to tak, że chyba rzeczywiście ulegnę namowom i zgodzę się zeznawać.[/QUOTE]
Moze w slusznym czasie znjadzie sie wiecej takich jak TY, w kupie sila, zwlaszcza dla tych ktorzy nie umieja mowic i nie obronia sie same.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...