Jump to content
Dogomania

Manifestacja przeciwko FABRYCE PSÓW w WOJTYSZKACH 09.11.2011 Sieradz


Potter

Recommended Posts

[quote name='moruska22']alison z twego postu przebija jakieś niekontrolowane szaleństwo, skoro uważasz, ze można bezkarnie pomawiać na forum o "złodziejstwo" (post zabezpieczyłam ),osobę oczyszczoną z tych bzdurnych zarzutów, który sprokurowała dyrektorka schronsika w 'Łodzi,z zemsty iż podalismy ją o zabór 85.000zl.
Więc albo jestes mitomanką albo chorą psychicznie osobą,która wierzy, że cokolwiek będzie głosiła jako posiadająca papiery ,zostanie zwolniona z odpowiedzialności .A pomówienia publiczne alison to poważne przestępstwo.Zatem, czy to co nasmarowałaś, te kłamstwa bo cała Łódź juz zna wynik tej załozonej mi sprawy, wynika z twojej choroby czy raczej z podłosci i umyslnego wprowadzienia opinii publicznej w bład aby tym samym mnie pomówic.Ten i poprzednie posty zostały juz zabezpieczone z Twoimi wypwoiedziami i ponieważ są wyjątkowo ohydne i kłamliwe,przypuszczam, że uważasz, ze jestes taka sprytna że Id komputera nie da się namierzyc. Obys sie nie rozczarowała. Znasz mnie, jestem wyjątkowo konsekwentna.
Wracając do Czartek , zrobiliście szum wokół Wojtyszek, róbcie taki sam wokół schronsik gdzie psy zamarzaja bez bud lub wiszą na łańcuchach przez swoje całe życie,choc nowelizacja jak wszyscy wiedza kaze co 12 godzin wyprowadzac na spacery.alison a jak tam w naszym schronsiku,te 150 psów , co znimi?co z Ustawą, czy wrzask o innych schronsikach ma odwrócic uwage od naszego?tTak jak pozywanie do Sądów ludzi, którzy maja odwage wskazywac tragedie i łamanie praw zwierząt?Uwierz ludzie sie nie boja ,raczej w nich wola walki rosnie.Wiem coś o tym.[/QUOTE]
Do zobaczenia w sądzie w takim razie nie mogę się doczekać kiedy twoja bezgraniczna głupota zostanie po raz kolejny publicznie ukazana.Ciekawe czy p.Longin adwokata zasponsoruje? A co do twojej konsewkencji to jest ona powszechnie znana i dotyczy przedewszystkim tkwienia w głupocie no potęgi n.

Link to comment
Share on other sites

A[quote name='Alison']Do zobaczenia w sądzie w takim razie nie mogę się doczekać kiedy twoja bezgraniczna głupota zostanie po raz kolejny publicznie ukazana.Ciekawe czy p.Longin adwokata zasponsoruje? A co do twojej konsewkencji to jest ona powszechnie znana i dotyczy przedewszystkim tkwienia w głupocie no potęgi n.[/QUOTE]
A i jeszcze jedno swirusko przedstań się podawać za czlonka ŁTONZ i to publicznie bo ci wyrok odwieszą i trafisz tam gdzie powinnaś od dawna być.

Link to comment
Share on other sites

A co do lobbowania na rzecz P.Siemińskiego zapomniałas jeszcze alison dodać, że to ja postawiłam te betonowe mureczki w Czartkach jako budy, żeby psy pozamarzały no i żeby pokazac , ze u p.Siemińskiego miały o niebo lepiej.alison ty i tobie podobne jesteście chore z nienawiści jesli idzie o pewne osoby. To sie nazywa obsesja.I choc wiecie juz że tam psy cierpiały od stycznia macie to glęboko gdzies, wy sie radowałyście , że znowu Siemińskiemu gmina zabrała psy.A, że spia pod gołym niebem na mrozie -30 stopni, a co tam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moruska22']A co do lobbowania na rzecz P.Siemińskiego zapomniałas jeszcze alison dodać, że to ja postawiłam te betonowe mureczki w Czartkach jako budy, żeby psy pozamarzały no i żeby pokazac , ze u p.Siemińskiego miały o niebo lepiej.alison ty i tobie podobne jesteście chore z nienawiści jesli idzie o pewne osoby. To sie nazywa obsesja.I choc wiecie juz że tam psy cierpiały od stycznia macie to glęboko gdzies, wy sie radowałyście , że znowu Siemińskiemu gmina zabrała psy.A, że spia pod gołym niebem na mrozie -30 stopni, a co tam....[/QUOTE]
No tak u Siemińskiego to jest raj dla zwierząt ,80 szt stłoczonych na jednym wybiegu,w środku stoi menel z batem i tłucze po zwierzakach jak tylko coś mu się nie spodoba, zamiast bud ,,psy grzeje wątroba'' i taki świr jak ty promuje miejsce kaźni zwierząt.Kim trzeba być ,jak niziutko upaść żeby coś takiego robić!!! DNO!!!

Link to comment
Share on other sites

morusko
Nazywam się Elżbieta Dubowicz- Jabłońska. Nie jestem związana z żadną organizacją prozwierzęcą w Łodzi. Jestem zwykłym karmicielem kotów i miłośniczką zwierząt. NIGDY ani ja, ani moi sąsiedzi nie otrzymali z ŁTOnZ-u żadnego wsparcia za czasów twojej działalności (i nie mówię o pieniądzach). Mam świadków, że stanęłaś po stronie właściciela budynku, któremu nie podobały się koty zamieszkujące piwnicę. Wchodząc do tejże, stwierdziłaś: ALEŻ TU ŚMIERDZI!!!! Koty musiały opuścić ogrzewane pomieszczenie, wyjść [B]na mróz!!! [/B]Ile z nich zamarzło???To dzięki determinacji mojej i innych karmicieli pozostałe przy życiu koty mieszkają w budzie, której profesjonalny projekt wraz z wizualizacją stworzył mój mąż. Mamy na nią wszelkie pozwolenia z UMŁ! Jeszcze raz pytam cię morusko: [B]Co zrobiłaś dobrego dla zwierząt w Łodzi[/B]?? Czy znasz pana Rysia (ok. 80- tki), który od kilkudziesięciu lat (mimo zaawansowanej choroby nowotworowej) połowę swojej emerytury przeznacza na dokarmianie i leczenie kotów bezdomnych? Czy wiesz, że mógłby za to kupić sobie trochę owoców czy preparatów wzmacniających? Już nie mowię: ILE LITRÓW FARBY DO [COLOR=red][U]JACHTÓW[/U][/COLOR] MÓGŁBY ZA TO KUPIĆ!!! Wszak wiesz ile taka farba kosztuje!

My nie chcemy wsparcia finansowego od żadnej organizacji. Nas stać na karmę i leki dla zwierząt. My chcemy [B]pomocy w walce [/B] z bezdusznością władz i bzdurnymi przepisami!!

Nie interesuje mnie twoje pieniactwo, włócz się po sądach z kim chcesz. Dla mnie jesteś uosobieniem zła w województwie łódzkim. Jeszcze raz powtórzę: wiedziałaś od lat (o czym wiedzą wszystkie porządne organizacje w Łodzi) o różnych nieprawidłowościach u państwa: A.P.J., L.S. i NIC NIE ZROBIŁAŚ!

Umiesz tylko składać pozwy do sądu i prokuratury na Dyrektorkę Schroniska.

I proszę: nie odpowiadaj na mój post, bo nie chce mi się z tobą gadać! Jesteś niereformowalna!!!

Edited by Kama202
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202'][URL]http://expressilustrowany.pl/prezes-ltonz-skazana,artykul.html?material_id=4d91ab9eb564dad75f7c0000&ciastko=1&4d99bda016f1da6672030000-strona=4&4dffee6fb564da535d000000-strona=1[/URL][/QUOTE]
Czy jej wyrok jest prawomocny? jesli tak to powinien byc na stronie internetowej LTOnZ w aktualnosciach.

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co wiem- to jest to wyrok prawomocny.[URL]http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/895475,w-lodzkim-towarzystwie-opieki-nad-zwierzetami-pozarly-sie-o,id,t.html[/URL]

A to reszta działań "kolesiów' L.A.S.-a
[URL]http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1053391,kolejna-awantura-w-lodzkim-tonz,id,t.html[/URL]
[URL]http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1063461,lodzcy-obroncy-zwierzat-gryza-sie-miedzy-soba,id,t.html[/URL]
[URL]http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1053389,interwencja-na-tymienieckiego-zabrali-pozostal******,id,t.html[/URL]

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

Elzbieto Dubowicz twoja ocena mojej osoby czy moich poczynań nie może mnie interesować bo kim ty jestes - osobą kierująca sie tylko plotami i żyjącą tu w necie wirtualnie. To jest twój światek .Co ja robiłam,robię wiem ja i zwierzęta oraz osoby,które ze mna współpracują.
A magiel i ploty w stylu : powiedział pan rysio czy zdzisio to żalosna zemsta za zwrócenie ci rzeczowej uwagi, że zamiast się cieszyć że psy trafiły do zamarzalni w Czartkach, powinnaś zbadac sama temat a dopiero potem sie wypowiadać. Ale tobie Elżbieto Dupowicz nie idzie o dobro zwierząt.Bo gdyby tak było istotnie tobyś sie pokajała i posypała głowe popiołem.Ale ty Elżbieto Dubowicz wolisz atakowac,atakowac na oslep, aby tylko kogos oszkalować, odwrócic temat od zwierząt.Mam dla ciebie dobrą i zła nowinę. Zacznę od dobrej. Wszyscy wiedzą co sobą reprezentujesz tak, że polemikę na tym z tobą zakończę.Zła to taka, ża masz założoną sprawę o zniesławianie i inne takie. Ale pewnie o tym wiedziałaś.:(
A na koniec : Jakbys troszke miała pojęcia o mojej działalności tobys wiedziała , że od kilkunastu lat kiedy ty jeszcze nie odrózniałas kota od psa , ja już walczyłam z bezdusznościa:moja jest Akcja Wpuśc Mruczka do pwiwnicy, Marsz w obronie bezdomnych kotów"Piwnica naszym domem" i coroczne setki pism do każdej administracji o otwieranie okienek zimą jak i osobiste interwencje były i sa moim priorytetem.I tekst: jak tu smierdzi i że koty wyrzucone zostały na mróz, świadczy juz o twoim zupełnym braku rozeznania w sprawie.
Więc Elzbieto Dubowicz nie spodziewałam się od ciebie podziękowania, że będąc w Czartkach przerwałam cierpienie setkom zwierząt, ale to co ty zrobiłas w sumie mnie zaskoczyło.Liczyłam jednak , że masz w sobie resztki przyzwoitości i odrobinę empatii wobec zwierząt, bo ten portal temu służy.Ty natomiast z cała jasnościa pokazałaś , tu i teraz co dla ciebie jest najważniejsze.Bo widzisz E.D. ja jakby ktos, nawet największy mój wróg ( choć ty mnie nawet nie znasz ,swą nienanwiśc karmisz opowieściami innych )pojechał w mróz iles kilometrów, żeby sprawdzic pewna skargę a tym samym zapobiegł smierci ,odmrożenieom,cierpieniom psów, pocałowałabym go w rękę i publicznie podziękowała,no może na koncu bym dodała, ale i tak jesteś moim wrogiem nr 1.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alison']Wyrok jest prawomocny ,zaraz dowiem się czy można go opublikować ,jeśli tak będzie w aktualnościach.[/QUOTE]
Jak najbardziej mozna go opublikowac na stronie LTOnZ. Wyrok dotyczy przeciez LTOnZ.
z dopiskiem ( osoba ta nie jest juz czlonkiem LTOnZ)

Edited by Ada-jeje
Link to comment
Share on other sites

[quote name='moruska22']W Twoim środowisku Kamo mówi się z pewnościa wiele złego na osoby mojego pokroju, które od lat autentycznie niosą pomoc zwierzętom. Nie interesuje mnie twoje środowisko ani ty.[B]Jestem członkiem Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad zwierzętami [/B]wraz z pozostałymi czterdziestoma wspaniałymi ludźmi a twoje środowisko, które próbuje niszczyc tę organizację, nigdy nie dopnie swego.Twórzcie sobie setki bezprawnych uchwał,uchwałek, które sa po kolei zaskarżane.Okupujcie biura,trzymajcie pieniądze organizacji na swoich prywatnych kontach,nie pomagajcie zwierzętom róbcie to co wam najlepiej wychodzi,awantury i zadymy.Owszem,we mnie jest wiele nienawiści do osób,które cieszą sie, że psy tarfiły do Czartek i giną z zimna!!Gdyby nie moja interwencja te psy za trzy dni by wszystkie zmarły!!!!!!A ty byłas najbardziej z tego faktu radosna.Do pozostałych inwektyw sie nie odniosę, młoda ponętna kobieto.I po raz ostatni wnoszę, nie pomawiaj tu na ogóle bo się doigrasz.Nie ineteresują cie sprawy zwierząt a awanturnictwo znajdź inne portale.[/QUOTE]
jestes cyniczna klamczucha, skazana wyrokiem sadowym za okradanie zwierzat z kasy przeznaczonej dla nich i to jest [B]fakt[/B]. Zarzad powinien zlozyc kolejne doniesienie. Dla kogo piszesz te swoje wypociny nie potwierdzone faktami? Nie myslisz chyba chora kobieto ze jest osoba na tym watku ktora ci wierzy? Prawde to ty piszesz, mowisz chyba tylko jak sie pomylisz.

Link to comment
Share on other sites

morusko
Zgodnie z regulaminem dogo, jeśli chcesz kogoś krytykować- PRZEDSTAW SIĘ!!!! Zgłaszam cię do moderatora. A poza tym nie nazywam się od dawna ELŻBIETA DUBOWICZ. Przeczytałaś moje publikacje dydaktyczne w internecie? Jeśli chcesz- wyślę ci jeszcze wiele pozycji w wydaniu książkowym. Nie sądzę, byś zrozumiała ten naukowy język....
Nazywam się Elżbieta Dubowicz- Jabłońska.

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

[quote name='moruska22']Elzbieto Dubowicz twoja ocena mojej osoby czy moich poczynań nie może mnie interesować bo kim ty jestes - osobą kierująca sie tylko plotami i żyjącą tu w necie wirtualnie. To jest twój światek .Co ja robiłam,robię wiem ja i zwierzęta oraz osoby,które ze mna współpracują.
A magiel i ploty w stylu : powiedział pan rysio czy zdzisio to żalosna zemsta za zwrócenie ci rzeczowej uwagi, że zamiast się cieszyć że psy trafiły do zamarzalni w Czartkach, powinnaś zbadac sama temat a dopiero potem sie wypowiadać. Ale tobie Elżbieto Dupowicz nie idzie o dobro zwierząt.Bo gdyby tak było istotnie tobyś sie pokajała i posypała głowe popiołem.Ale ty Elżbieto Dubowicz wolisz atakowac,atakowac na oslep, aby tylko kogos oszkalować, odwrócic temat od zwierząt.Mam dla ciebie dobrą i zła nowinę. Zacznę od dobrej. Wszyscy wiedzą co sobą reprezentujesz tak, że polemikę na tym z tobą zakończę.Zła to taka, ża masz założoną sprawę o zniesławianie i inne takie. Ale pewnie o tym wiedziałaś.:(
A na koniec : Jakbys troszke miała pojęcia o mojej działalności tobys wiedziała , że od kilkunastu lat kiedy ty jeszcze nie odrózniałas kota od psa , ja już walczyłam z bezdusznościa:moja jest Akcja Wpuśc Mruczka do pwiwnicy, Marsz w obronie bezdomnych kotów"Piwnica naszym domem" i coroczne setki pism do każdej administracji o otwieranie okienek zimą jak i osobiste interwencje były i sa moim priorytetem.I tekst: jak tu smierdzi i że koty wyrzucone zostały na mróz, świadczy juz o twoim zupełnym braku rozeznania w sprawie.
Więc Elzbieto Dubowicz nie spodziewałam się od ciebie podziękowania, że będąc w Czartkach przerwałam cierpienie setkom zwierząt, ale to co ty zrobiłas w sumie mnie zaskoczyło.Liczyłam jednak , że masz w sobie resztki przyzwoitości i odrobinę empatii wobec zwierząt, bo ten portal temu służy.Ty natomiast z cała jasnościa pokazałaś , tu i teraz co dla ciebie jest najważniejsze.Bo widzisz E.D. ja jakby ktos, nawet największy mój wróg ( choć ty mnie nawet nie znasz ,swą nienanwiśc karmisz opowieściami innych )pojechał w mróz iles kilometrów, żeby sprawdzic pewna skargę a tym samym zapobiegł smierci ,odmrożenieom,cierpieniom psów, pocałowałabym go w rękę i publicznie podziękowała,no może na koncu bym dodała, ale i tak jesteś moim wrogiem nr 1.
Droga Pani Elu proszę nawet nie czytać tego bełkotu psychicznej osoby.Niech sobie pisze i myśli co chce.Zignorować to coś zupełnie i robić swoje.Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

ada- jeje , alison- podajcie swoje dane - rozumiem , ze jestescie gotowe ponieść konsekwencje za słowa tu napisane : "skazana wyrokiem sadowym za okradanie zwierzat z kasy przeznaczonej dla nich i to jest fakt [B]".Jesli nie przedstawicie sie, znaczy,że oprócz smierdzącego tchórzostwa jestescie świadomymi kłamczuchami.A ponieważ jesteście takimi osobami, nie spowdziewam się, że przedstawicie sie, zatem wystapię do moderatora [/B]. A teraz zacytuję sentencję Sądu Apelacyjnego ,gdzie to dyrektorka kłamiąc jak najęta w I instancji, sprokurowała ,jakoby odniesienie przeze mnie korzyści materialnych w wysokości moich 3 pensji. CYTAT " [U](...)Nie znajduje podstaw supozycje Sądu I instancji , że E.N. działała w celu osiągniecia korzyści majątkowej własnej (aby otrzymać w terminie wynagrodzenie z tytułu umowy o prace ze środków przekazanych przez PUP Nr.2 w Łodzi)oraz Ł.T.O.n.Z. E.N nie działała w celu osiągniecia korzyści materialnej, dla siebie czy tez Towarzystwa .Dlatego Sąd Okregowy zmienił opis czynu.(.. )[/U] i tak dalej i tak dalej..Dlaczego to piszę? Dlatego żeby [B]wam obrzydliwe kłamczuchy[/B] pokazać, że w najprostszych sprawach, o których wie cała Łódź , a wy nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie.A piszecie mocne słowa w swej wymowie.Złodziejstwo,kradziez, no noo.. Więc o jakim okradaniu piszesz ada-jeje???? Może jak raz przykładnie zostaniesz ukarana za szkalowanie ,będzie to dla ciebie nauczką na całe zycie.
A wracając do tematu, czy ktos tu zareagował na tragedię w Czartkowie? Czy ktos z szanownego grona ruszy tyłek, żeby sprawdzic w jaki sposób Czartków polepszył warunki w te mroźne dni? Wiecie kim jesteście, ada ,alison i inne? Inaczej, wiem na pewno kim nie jesteście- nie jesteście na pewno miłosnikami i przyjacielami zwierząt.Jesteście leniwymi,znudzonymi awanturnicami.Bawcie się dalej w swoim bagienku a ode mnie wara!

Link to comment
Share on other sites

Droga Pani Elu proszę nawet nie czytać tego bełkotu psychicznej osoby.Niech sobie pisze i myśli co chce.Zignorować to coś zupełnie i robić swoje.Pozdrawiam


Jasne Alison!
Znowu dałam sie wciągnąć w durną dyskusję. Te jej posty mnie szokują, a "kwiecisty" język- śmieszy! Zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się: czy takie osoby wierzą w to, co mówią, czy są po prostu cyniczne ? Bo, jeśli wierzą- byłby to super przypadek kliniczny. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moruska22']ada- jeje , alison- podajcie swoje dane - rozumiem , ze jestescie gotowe ponieść konsekwencje za słowa tu napisane : "skazana wyrokiem sadowym za okradanie zwierzat z kasy przeznaczonej dla nich i to jest fakt [B]".Jesli nie przedstawicie sie, znaczy,że oprócz smierdzącego tchórzostwa jestescie świadomymi kłamczuchami.A ponieważ jesteście takimi osobami, nie spowdziewam się, że przedstawicie sie, zatem wystapię do moderatora [/B]. A teraz zacytuję sentencję Sądu Apelacyjnego ,gdzie to dyrektorka kłamiąc jak najęta w I instancji, sprokurowała ,jakoby odniesienie przeze mnie korzyści materialnych w wysokości moich 3 pensji. CYTAT " [U](...)Nie znajduje podstaw supozycje Sądu I instancji , że E.N. działała w celu osiągniecia korzyści majątkowej własnej (aby otrzymać w terminie wynagrodzenie z tytułu umowy o prace ze środków przekazanych przez PUP Nr.2 w Łodzi)oraz Ł.T.O.n.Z. E.N nie działała w celu osiągniecia korzyści materialnej, dla siebie czy tez Towarzystwa .Dlatego Sąd Okregowy zmienił opis czynu.(.. )[/U] i tak dalej i tak dalej..Dlaczego to piszę? Dlatego żeby [B]wam obrzydliwe kłamczuchy[/B] pokazać, że w najprostszych sprawach[B], o których[/B] [B][COLOR=red]wie cała Łódź[/COLOR][/B] , a wy nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie.A piszecie mocne słowa w swej wymowie.Złodziejstwo,kradziez, no noo.. Więc o jakim okradaniu piszesz ada-jeje???? Może jak raz przykładnie zostaniesz ukarana za szkalowanie ,będzie to dla ciebie nauczką na całe zycie.
A wracając do tematu, czy ktos tu zareagował na tragedię w Czartkowie? Czy ktos z szanownego grona ruszy tyłek, żeby sprawdzic w jaki sposób Czartków polepszył warunki w te mroźne dni? Wiecie kim jesteście, ada ,alison i inne? Inaczej, wiem na pewno kim nie jesteście- nie jesteście na pewno miłosnikami i przyjacielami zwierząt.Jesteście leniwymi,znudzonymi awanturnicami.Bawcie się dalej w swoim bagienku a ode mnie wara![/QUOTE]

Droga morusko!
Cała Łódź wie przede wszystkim, że masz [B][COLOR=red]PRAWOMOCNY WYROK!!!!!![/COLOR][/B] Rozumiesz? [COLOR=red]JESTEŚ SKAZANA PRAWOMOCNYM WYROKIEM!!![/COLOR] W zawieszeniu ale pewnie będzie można go odwiesić, a wówczas.....

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Droga morusko!
Cała Łódź wie przede wszystkim, że masz PRAWOMOCNY WYROK!!!!!! Rozumiesz? JESTEŚ SKAZANA PRAWOMOCNYM WYROKIEM!!! W zawieszeniu ale pewnie będzie można go odwiesić, a wówczas.....[/QUOTE]
A wówczas Ewunia N znajdzie się tam gdzie od dawna powinna być .Jej ,,mądre ''poczynania zaprowadzą ją w miejsce odosobnienia(na szczęście dla zwierząt i normalnych ludzi) jest to tylko kwestia czasu.

Link to comment
Share on other sites

tak sie sklada morucha ze mam Twoj wyrok, jesli jestes niewinna jak twierdzisz, i zostalas uniewiniona to pochwal sie wyrokiem. Jaka roznica ze nie przywlaszczylas sobie kasy bezposrednio? To jak to jest z toba? winna czy nie winna? Dobrze ze ktos sie dopatrzyl po trzech miesiacach falszowania podpisow, bo nie wiadomo jak dugo by to trwalo? Nawet w poscie 466 napisals ze jestes czlonkiem LTOnZ, prawda czy klamstwo?
Znasz przepisy o fundacjach i stowarzyszeniach, wiesz o tym zeby byc w zarzadzie lub czlonkiem musisz przedstawic osw. o niekaralnosci? Do moda ta ja ciebie tez zglosilam, bo co ty robisz na tym watku? A moze ktos ci za to placi? wszak jestes bezrobotna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Nadzieja :-)'][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Elżbietko wywieranie nacisku i wpływ waszej grupy [ na organy władzy bądź swoich kolegów ] do podejmowania działań na waszą korzyść , jest oznaką obojętności wobec dalszego losu tych niewinnych stworzeń . Co za tym idzie , przejaw beztroski jak i długotrwałe , rażące i celowe zaniechania przez gminnych urzędników narzuconych ustawą obowiązków.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Czy teraz rola urzędników sprowadza się wyłącznie [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]do ,,przybijania pieczątek,,. Ja jako wojowniczka o prawa zwierząt uważam również, że niedopuszczalne jest, aby instytucja, której obowiązkiem jest chronić zwierzęta, zupełnie nie interesowała się ich dalszym losem. Moim zdaniem jako obrończyni taka postawa naraża zwierzęta na niebezpieczeństwo[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]. A decyzja o przewiezieniu psów z Wojtyszek do Czartek , była przejawem nieodpowiedzialności i wyjątkowego niedbalstwa.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black].Dlatego , iż w[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]szelkie podejmowane decyzje[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black] powinny opierać się na faktach i wcześniejszych analizach. Czy gmina Z.D. przeprowadziła choć jedną jedyną analizę porównawczą? Czy jeden grosz zaważył o psim losie , bądź ich całym życiu? Nie wiem , nie potrafie sobie odpowiedzieć , dlaczego te psy zostały przeniesione niemal do piekła z miejsca gdzie żyły w dobrobycie , miały całodobową opiekę , gdzie je kochano i sznowano jak każde żyjące stworzonko. Już miną ponad miesiąc i nie mogę przestać o tym myśleć. Snują mi się po głowie, straszne domysły i spekulacje , które w połączeniu z realiami schroniska w Czartyach , tworzą długometrażowy horror w stylu , którego każdy pies przekraczający tamtejszą brame , mija tabliczkę z napisem ,, tylko ból i cierpienie''.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Do Zduńsko Wolskich urzędników jak i wielu innych osób, które ostatnimi czasy są uwikłane w ten przerażający horror , z którym nikt nie chce nic zrobić to poprostu przeraża. Zbliżając się do bramy schroniska w Czartkach ,wszędzie unosi się zapch psich kup .Po jej przekroczeniu niewiele się zmienia , po za panującą tam ponurą szarością. Zbliżając się do niewielkich boksików , gdzie psy leżą po kątach , ( nieco przestraszone) na malutkich kępkach słomy. Z delikatnie podniesioną głową... jakby z nadzieją patrzyły w naszą stronę ,swoimi smutnymi oczętami.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Spróbujcie sobie wyobrazić , jak siedzicie w ciasnym boksie , w którym nie ma bud , a przez szpary przedziera się przenikliwy chłód. , wilgoć łamie w kościach , a z zimna szczykają zęby.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]To jest Elżbietko prawdziwy horror.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Nie od dziś t[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]ajemnica poliszynela ogarnia temat fatalnych warunków w schronisku. Temat ten nie był zbyt interesujący, przecież mówicie że w Polsce to norma.Apologetka tego przybytku pewnego razu powiedziała mi tak.Nie ma sensu się nim zajmować. Powiatowy lekarz weterynarii przyłoży karę, wyznaczy termin zmian i karuzela dalej będzie się kręcić.[/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]A teraz co się dzieje w schronisku? Nadal psy boją się [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]ludzi, reagują paniką na ubrania robocze i gumowce? Większość wyadoptowanych psów ze schroniska w Czartkach ma traumę i strach nie do wyleczenia na widok czapki z daszkiem i ubrania roboczego! I nikogo to nie obchodzi? /Nikt o tym nie wie? czy udaje, że nie wie? Będzie tylko gorzej , bo załoga tego przybytku się nie zmienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]. [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Czy Ty wogole zastanowilas sie nad swoim napisanym eleboratem? W Wojtyszkach psy mialy raj :diabloti: w Czartkach zyja w traumie i sa nieadopcyjne wedlug Twoich relacji. Wiadomo w Wojtyszkach nie zyja w traumie bo tam wogole nie ma adopcji:angryy:

Link to comment
Share on other sites

O, widzę, że morucha powróciła.... Strach się bać....



[quote name='Nadzieja :-)'][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Elżbietko wywieranie nacisku i wpływ waszej grupy [ na organy władzy bądź swoich kolegów ] do podejmowania działań na waszą korzyść , jest oznaką obojętności wobec dalszego losu tych niewinnych stworzeń . Co za tym idzie , przejaw beztroski jak i długotrwałe , rażące i celowe zaniechania przez gminnych urzędników narzuconych ustawą obowiązków.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Czy teraz rola urzędników sprowadza się wyłącznie [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]do ,,przybijania pieczątek,,. Ja jako wojowniczka o prawa zwierząt uważam również, że niedopuszczalne jest, aby instytucja, której obowiązkiem jest chronić zwierzęta, zupełnie nie interesowała się ich dalszym losem. Moim zdaniem jako obrończyni taka postawa naraża zwierzęta na niebezpieczeństwo[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]. A decyzja o przewiezieniu psów z Wojtyszek do Czartek , była przejawem nieodpowiedzialności i wyjątkowego niedbalstwa.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black].Dlatego , iż w[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]szelkie podejmowane decyzje[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black] powinny opierać się na faktach i wcześniejszych analizach. Czy gmina Z.D. przeprowadziła choć jedną jedyną analizę porównawczą? Czy jeden grosz zaważył o psim losie , bądź ich całym życiu? Nie wiem , nie potrafie sobie odpowiedzieć , dlaczego te psy zostały przeniesione niemal do piekła z miejsca gdzie żyły w dobrobycie , miały całodobową opiekę , gdzie je kochano i sznowano jak każde żyjące stworzonko. Już miną ponad miesiąc i nie mogę przestać o tym myśleć. Snują mi się po głowie, straszne domysły i spekulacje , które w połączeniu z realiami schroniska w Czartyach , tworzą długometrażowy horror w stylu , którego każdy pies przekraczający tamtejszą brame , mija tabliczkę z napisem ,, tylko ból i cierpienie''.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Do Zduńsko Wolskich urzędników jak i wielu innych osób, które ostatnimi czasy są uwikłane w ten przerażający horror , z którym nikt nie chce nic zrobić to poprostu przeraża. Zbliżając się do bramy schroniska w Czartkach ,wszędzie unosi się zapch psich kup .Po jej przekroczeniu niewiele się zmienia , po za panującą tam ponurą szarością. Zbliżając się do niewielkich boksików , gdzie psy leżą po kątach , ( nieco przestraszone) na malutkich kępkach słomy. Z delikatnie podniesioną głową... jakby z nadzieją patrzyły w naszą stronę ,swoimi smutnymi oczętami.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Spróbujcie sobie wyobrazić , jak siedzicie w ciasnym boksie , w którym nie ma bud , a przez szpary przedziera się przenikliwy chłód. , wilgoć łamie w kościach , a z zimna szczykają zęby.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]To jest Elżbietko prawdziwy horror.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Nie od dziś t[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]ajemnica poliszynela ogarnia temat fatalnych warunków w schronisku. Temat ten nie był zbyt interesujący, przecież mówicie że w Polsce to norma.Apologetka tego przybytku pewnego razu powiedziała mi tak.Nie ma sensu się nim zajmować. Powiatowy lekarz weterynarii przyłoży karę, wyznaczy termin zmian i karuzela dalej będzie się kręcić.[/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]A teraz co się dzieje w schronisku? Nadal psy boją się [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]ludzi, reagują paniką na ubrania robocze i gumowce? Większość wyadoptowanych psów ze schroniska w Czartkach ma traumę i strach nie do wyleczenia na widok czapki z daszkiem i ubrania roboczego! I nikogo to nie obchodzi? /Nikt o tym nie wie? czy udaje, że nie wie? Będzie tylko gorzej , bo załoga tego przybytku się nie zmienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]. [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ten kwiecisty styl, ta ortografia, no i fakt przyswajania określeń używanych przez przedmówców- jednoznacznie wskazuje na.....moruchę...czyli jak to kiedyś określił Pies Wolny: "apologetkę kartelu". Zgłaszam do moderatora.


[quote name='Nadzieja :-)'][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Elżbietko wywieranie nacisku i wpływ waszej grupy [ na organy władzy bądź swoich kolegów ] do podejmowania działań na waszą korzyść , jest oznaką obojętności wobec dalszego losu tych niewinnych stworzeń . Co za tym idzie , przejaw beztroski jak i długotrwałe , rażące i celowe zaniechania przez gminnych urzędników narzuconych ustawą obowiązków.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Czy teraz rola urzędników sprowadza się wyłącznie [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]do ,,przybijania pieczątek,,. Ja jako [B]wojowniczka o prawa zwierząt[/B] uważam również, że niedopuszczalne jest, aby instytucja, której obowiązkiem jest chronić zwierzęta, zupełnie nie interesowała się ich dalszym losem. Moim zdaniem jako obrończyni taka postawa naraża zwierzęta na niebezpieczeństwo[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]. A decyzja o przewiezieniu psów z Wojtyszek do Czartek , była przejawem nieodpowiedzialności i wyjątkowego niedbalstwa.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black].Dlatego , iż w[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]szelkie podejmowane decyzje[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black] powinny opierać się na faktach i wcześniejszych analizach. Czy gmina Z.D. przeprowadziła choć jedną jedyną analizę porównawczą? Czy jeden grosz zaważył o psim losie , bądź ich całym życiu? Nie wiem , nie potrafie sobie odpowiedzieć , dlaczego te psy zostały przeniesione niemal do piekła z miejsca gdzie żyły w dobrobycie , miały całodobową opiekę , gdzie je kochano i sznowano jak każde żyjące [B]stworzonko[/B]. Już [B]miną[/B] ponad miesiąc i nie mogę przestać o tym myśleć. Snują mi się po głowie, straszne domysły i spekulacje , które w połączeniu z realiami schroniska w Czartyach , tworzą długometrażowy horror w stylu , którego każdy pies przekraczający tamtejszą brame , mija tabliczkę z napisem ,, tylko ból i cierpienie''.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Do Zduńsko Wolskich urzędników jak i wielu innych osób, które ostatnimi czasy są uwikłane w ten przerażający horror , z którym nikt nie chce nic zrobić to poprostu przeraża. Zbliżając się do bramy schroniska w Czartkach ,wszędzie unosi się zapch psich kup .Po jej przekroczeniu niewiele się zmienia , po za panującą tam ponurą szarością. Zbliżając się do niewielkich boksików , gdzie psy leżą po kątach , ( nieco przestraszone) na malutkich kępkach słomy. Z delikatnie podniesioną głową... jakby z nadzieją patrzyły w naszą stronę ,swoimi smutnymi oczętami.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Spróbujcie sobie wyobrazić , jak siedzicie w ciasnym boksie , w którym nie ma bud , a przez szpary przedziera się przenikliwy chłód. , wilgoć łamie w kościach , a z zimna szczykają zęby.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]To jest Elżbietko prawdziwy horror.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Nie od dziś t[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]ajemnica poliszynela ogarnia temat fatalnych warunków w schronisku. Temat ten nie był zbyt interesujący, przecież mówicie że w Polsce to norma.[B]Apologetka[/B] tego przybytku pewnego razu powiedziała mi tak.Nie ma sensu się nim zajmować. Powiatowy lekarz weterynarii przyłoży karę, wyznaczy termin zmian i karuzela dalej będzie się kręcić.[/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]A teraz co się dzieje w schronisku? Nadal psy boją się [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]ludzi, reagują paniką na ubrania robocze i gumowce? Większość wyadoptowanych psów ze schroniska w Czartkach ma traumę i strach nie do wyleczenia na widok czapki z daszkiem i ubrania roboczego! I nikogo to nie obchodzi? /Nikt o tym nie wie? czy udaje, że nie wie? Będzie tylko gorzej , bo załoga tego przybytku się nie zmienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]. [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nadziejo!
Ten "kwiecisty styl" to nie był komplement w twoją stronę (wybacz, że z małej litery ale chyba rozumiesz...brak szacunku i takie tam...). Teraz widzę, że sie pomyliłam- to już nie morucha pisze tylko ktoś bardziej wykształcony ("wykształciuch"). Pewnie korzystacie z konta na zmianę.... Kogo masz na myśli, mowiąc o zespole? Znasz to powiedzenie: "Nadzieja- matka GŁUPICH"? To, że są adopcje- to bardzo dobrze. I nasza w tym również zasługa! Ogłaszamy wasze psiaki na Fb. A budy już wstawiliście dla wszystkich psów? [quote name='Nadzieja :-)'][SIZE=3][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Nie wiem kochana co ty sugerujesz , ale wierz mi , nawet nie chcę wiedzieć. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]A co do Wojtyszek , to były , są i zapewniam cię , że w dalszym ciągu będą liczne adopcje , które są fotografowane i w znacznej mniejszości umieszczone na ich stronie internetowej. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Bo jak dobrze wiemy , nie każdy zgadza się na publikację swojego zdjęcia , ale i tak z każdym dniem przybywa ich coraz więcej.:)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3]
[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Ado- jeje - zrozum , iż tu nie chodzi o nieadopcyjność z powodu traumy , tylko o tamtejszy wir przemocy , który doprowadza te niewinne stworzonka , właśnie do takiego stanu w jakim się znajdują , (czyli traumy).[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]A przy okazji Elżbietko , dziękuję za kwiecisty styl. Szkoda , że ty wogóle go nie masz.[/COLOR][/SIZE][/FONT]



[/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]I bardzo cię proszę , nie pisz już tych bzdur , bo tylko demaskujesz swój '' Zespół Cotarda.''[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nadzieja :-)']


[FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]Ado- jeje - zrozum , iż tu nie chodzi o nieadopcyjność z powodu traumy , tylko o tamtejszy [B]wir przemocy[/B] , który doprowadza te niewinne stworzonka , właśnie do takiego stanu w jakim się znajdują , (czyli traumy).[/QUOTE] To sie nazywa znecaniem sie nad zwierzetami, a ty siedzisz na dogo i sobie w klawiature klepiesz, zamiast napisac doniesienie do prokuratury i domagac sie ukarania sprawcow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...