Jump to content
Dogomania

Pomocy bo juz nie wiem co robić. moja ONka nie je!a jak zje to troszeczkę


madziulka24

Recommended Posts

Onka ma teraz 10 tyg. jest po chorobie. waży - 4,5kg- kości wszystkie wyczowalne i mogę je policzyć! Przed chorobą była na karmie royal. czasem zje kilka kulek ale kilka! ryż z miesem i warzywami jadła(zalecenie wet z powodu jelit) ale teraz nawet tego nie rusza. czasem pary razy liżnie i nawet 1/4 z miski nie znika. zachecam ja,glaskam a tu nic. w ciagu tyg spadla z wagi o 1kg. tydz temu wazyla 5,6 kg. nie wiem co mam juz robic.nie je od dluzszego czasu (choroba potem po chorobie brak apetytu) strasznie sie o nią boję... doradzcie mi cos bo juz nie wiem co robic...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulka24']Onka ma teraz 10 tyg. jest po chorobie. waży - 4,5kg- kości wszystkie wyczowalne i mogę je policzyć! Przed chorobą była na karmie royal. czasem zje kilka kulek ale kilka! ryż z miesem i warzywami jadła(zalecenie wet z powodu jelit) ale teraz nawet tego nie rusza. czasem pary razy liżnie i nawet 1/4 z miski nie znika. zachecam ja,glaskam a tu nic. w ciagu tyg spadla z wagi o 1kg. tydz temu wazyla 5,6 kg. nie wiem co mam juz robic.nie je od dluzszego czasu (choroba potem po chorobie brak apetytu) strasznie sie o nią boję... doradzcie mi cos bo juz nie wiem co robic...:placz:[/QUOTE]

jesli nie chce suchego to nie karm jej tym na sile

ja daje surowe urozmaicone- ma wszystkie wityminy i skonczyly sie wszystkie problemy

probuj i na pewno bedze dobrze

po przestawieniu na surowe moze miec kilka dni rozwonienie ale nie musi
jesli bedzie jadla chetnie to problem rozwiazany

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...