Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Od tamtej zgrai Cynka już uciekała i chowała podwozie (gryzły ją po cycuchach). Co nie przeszkadzało jej piszczeć cały czas jak maluchy zabraliśmy do lecznicy na szczepienie:) Kira jeszcze jest z mamą, ale pewnie trzeba będzie oddzielić je niedługo (muszę dopytać weta jak to ze sterylką jest po porodzie i szczeniakach). Kira zapoznaje się stopniowo z całym naszym zoo. Póki co najbardziej podoba się jej fretka - wreszcie coś mniejszego od niej! obie dziewczyny szaleją i bawią się na całego aż muszę filmik zrobić:)

Link to comment
Share on other sites

Fredzie odkupiliśmy wraz z klatką od Ukraińca, który wracał do kraju i chciał się pozbyć zwierzaka... to ulubienica TZa, pocieszna jest bardzo:)

 

A tu wszystkie NASZE obecne pieseły:)

Jakoś tak monochromatycznie się dobrały, ale nie było to zamierzone:)

28cb6f646981ba58gen.jpg

 

Kira lubi się chować pod Maję:)

29b82395ee6ddbd4gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zauroczył się i będzie wizyta PA w stolicy... :)

W końcu adopcje ruszyły i jeszcze dwa inne psiaki wybierają się do domów:)

 

A co do Kiry, to martwiłam się czy będzie chciała korzystać z legowiska... niepotrzebnie:) zaanektowała je błyskawicznie i traktuje jako fortecę, której trzeba bronić przed przechodzącymi kotami i do której trzeba znosić wszystkie łupy (zabawki:) ).

9806ea4321b3e1b2gen.jpg

f381ec67eef0bf8egen.jpg

7dbfa2b9d4920b9fgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Z Cynką na razie nie wiadomo, w sobotę się okaże..

Jeszcze parę psiaków czeka na wizyty pa, ale nie będę pisać które, żeby nie zapeszyć...

Alaska jest już po wizycie pa i jedzie 1 czerwca do Opola:)

Tak jest ! Ja też jestem przesądna.

Link to comment
Share on other sites

heloł!

Cynka nabrała już ufności? na filmiku z mordowaniem zabawki przez szczeniaki (faktu niewykonania eutanazji przez stowarzyszenie - jakie? - nie będę komentować, bo mnie szlag trafi...) Cynka jest przerażona, skulona i wysyła mocne CSy jak dziki, przestraszony pies, ledwo po złapaniu. jak to z nią jest?

miałam nadzieję, że czas opieki nad szczeniakami jej pomoże w procesie oswajania. Pomógł? smycz chyba lepiej?

Link to comment
Share on other sites

Dziś do domu do Opola pojechała Alaska:)

dd14d1191273c75egen.jpg

 

sleepingbyday, Cynka na smyczy chodzi super (pomijając fakt, że jak się czegoś wystraszy to ciągnie lub owija się wokół nóg). Lęki niestety pozostały - ona musiała mieć niewesołe życie i z całą pewnością była bita. Z byle powodu sika pod siebie i piszczy jakby ją ze skóry obdzierali. Bardzo boi się gwałtownych gestów. Na szczęście potrafi się też cieszyć i ogólnie garnie się do człowieka. Najbardziej ufa mi, boi się mężczyzn i nowych osób. Potrzebuje spokojnego domu i cierpliwego opiekuna. Niestety ten w Warszawie już nieaktualny:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...