Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Dnia 11.04.2021 o 16:17, Murka napisał:

Dziś do domku do Lublina wybyła Maxi:) Można powiedzieć, że to nasi stali klienci, bo to już trzeci psiak adoptowany od nas:) 

maxids.jpg

 

Dnia 3.04.2021 o 15:56, Murka napisał:

Pysia adoptowana 13 lat temu pozdrawia z Krakowa:)

PC070472.jpg

                          Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2021 o 19:03, ala123 napisał:

 

Suczka dzisiaj została przywieziona do mnie i tutaj zaczeka na miejsce u Murki. Piesek chyba zostanie u menela, on jest dobrze traktowany, razem śpią i raczej nie zechce go oddać.Najbardziej nie lubił tej terierkowatej, przeganiał ją, widać, że sunia boi się nagłych gestów i podniesionego głosu.

P1010004.JPG.fbbe51afd308ac62f073a4a6460c7215.JPG

Jestem ciekawa czy TZ Ala123 odda sunię hm?

Z tego co widziałam to wątpię :)))

Sunieczka kapitalna.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Baltimoore napisał:

Jestem ciekawa czy TZ Ala123 odda sunię hm?

Z tego co widziałam to wątpię :)))

Sunieczka kapitalna.

Gdyby nie polowała na nasze koty, to prawdopodobnie nie szukałabym jej już domku, ale niestety robi to i w tej sytuacji nie może zostać :(  Nie wspomnę już nawet o biednych jeżach w ogródku, których kryjówki zostały namierzone przez Inkę :(

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ala123 napisał:

Gdyby nie polowała na nasze koty, to prawdopodobnie nie szukałabym jej już domku, ale niestety robi to i w tej sytuacji nie może zostać :(  Nie wspomnę już nawet o biednych jeżach w ogródku, których kryjówki zostały namierzone przez Inkę :(

 

Ojoj, biedne jeże :((

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem tych ludzi - my w mieszkaniu 47 m2 mieliśmy cztery rottweilery i jakoś się mieściliśmy. Wcześniej na 24 m2 mieliśmy dwie ONki i też jakoś było dobrze. A teraz mam 65 m i dwa średnie pinczery bo dwa lata temu odeszła ostatnia rottka, wtedy była trójka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Nie rozumiem tych ludzi - my w mieszkaniu 47 m2 mieliśmy cztery rottweilery i jakoś się mieściliśmy. Wcześniej na 24 m2 mieliśmy dwie ONki i też jakoś było dobrze. A teraz mam 65 m i dwa średnie pinczery bo dwa lata temu odeszła ostatnia rottka, wtedy była trójka.

Ja zawsze mówię, że mieszkanie dla psa, to rodzaj "budy", w której się je, śpi i wypoczywa. Aktywność wszelkiego rodzaju, pies realizuje  ze swoim opiekunem na zewnątrz. Więc mieszkanie może być małe, a pies duży. Już raczej jest ważne, żeby przy dużym psie był to parter, albo winda (najlepiej dwie ;).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mdk8 napisał:

dlaczego ?

 

Nie akceptowała prócz pani reszty członków rodziny. Prawdopodobnie zabrakło doświadczenia i podstawowej wiedzy, bo ludzie wcześniej nie mieli nigdy psa (Sami była u nas od grudnia i nie było z nią żadnych problemów, wręcz cieszyła się do obcych osób). Niestety nie chcieli żadnej pomocy, po prostu chcieli sunię oddać:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...