Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

11 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

i co w tym dziwnego, że nie widać zaginionej suczki ? Możesz pomóc jej szukać ? Na przykład poprzez udostępnianie wydarzenia, postów itp Przeszłości nie zmienimy, teraz trzeba myśleć o przyszłości i starać się ją znaleźć. Bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępniam i interesuję się od początku kiedy przeczytałam o niej tutaj na wątku. Skontaktowałam się z osobami ze Śląska w tym z osobą z Jaworzna która kiedyś była na dogomanii. Właśnie ona powiedziała, że to jest patologia , odebrali im kota bo golili go na łyso i wystawiali za okno. Szukać nie mogę ani wywieszać plakatów ponieważ mieszkam w woj. łódzkim.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2020 o 09:48, Tyś(ka) napisał:

Mogę pomóc w ogłoszeniach Barego. ;)

Ciężko będzie z domem dla chłopaka, bo jest wredny... wszystkich obcych chce zjeść (nas też na początku chciał, a TZowi do tej pory nie może wybaczyć, że go zabrał z ukochanego domu). Do tego jest wszędołazem-uciekinierem (podkopuje się i rozplątuje siatkę - takie info z DSu, u nas węszy wzdłuż ogrodzenia którędy by tu czmychnąć) i okropnie dziamie z byle powodu:) Starsi ludzie z całą pewnością go niczego nie uczyli i nie wychowali.

Wygląda niewinnie, ale pieszczotliwie nazywamy go Wredzioch. 

W czwartek jest zaplanowany zabieg kastracji, może po jakimś czasie go to trochę wyciszy. 

Teraz to nawet nie wiem czy jest sens go ogłaszać:(

1d83513baa166461gen.jpg

61296276a7041b95gen.jpg

f38a221f7b85eeb2gen.jpg

e69a542febe60107gen.jpg

c9b778e19e89880fgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Niestety cisza w sprawie Idylli, już za długo ta cisza trwa. Ale czasem nawet po kilku miesiącach zaginiony pies gdzieś "wyskakuje"...  Mało osób zgłasza błąkające się pieski , bo często spotykają się z hejtem, że psa nie złapali - a to często jest bardzo trudne ... I mało kto ogłasza błąkające się psy - bo trudno je zlokalizować. Mogę wrzucać zdjęcia Idylli z hoteliku - jeżeli Murka zgodzi się - ale chyba bez logo 

idylla47.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Kulfoniasty napisał:

Macie jakiś pomysł jak jej szukać ? Ona już teraz może być wszędzie ... niedługo minie drugi miesiąc jak zaginęła ... Następne fotki Idylli/ Ciżemki > Murko, czy nowi właściciele dostali do kompletu dla niej szelki ?

idylla4a.jpg

idylla6a.jpg

Może durny pomysł ale obdzwonilabym plebanię i pogadała czy mogą w gablocie parafialnej lub w  innym widocznym miejscu umieścić plakaty. 

Mnie się kiedyś udało przy szukaniu Liki (z Wisły)  wysyłałam wprawdzie tylko maile ale jedna parafia odezwała się że pomoże. 

Plus zakłady fryzjerskie. Panie o różnych rzeczach gadają i różne rzeczy oglądają w trakcie wizyt. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Murka napisał:

Chyba się jakieś myśliwskie geny zaplątały:) Na szczęście charakter ma super, jest bardzo sympatyczny, tylko kotów podobno nie lubi.

Mnie jakoś gończego polskiego przypomina -chyba przez taką postawę ciała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2020 o 20:27, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam, że tutaj... ale nie wiem gdzie pisać, a znalazłam taki post na fejsbuku:


"Podejrzewam że został porzucony, nie jestem w stanie stwierdzić czy jest to piesek czy suczka, nie daje się złapać, jeżdżę do niego i karmie go, kontaktowałam się z weterynarzem , panie pomogą mi go złapać i jeśli jest to suczka zostanie wysterylizowana,wygląda na starszego pieska, szukam kogoś kto chciałby go przygarnąć żeby nie trafił do schroniska jeśli ktoś byłby zainteresowany piesek zostanie doprowadzony do ładu. proszę o udostępnienie"

102563047_2943352592449096_790110473059041280_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=kG1-NdITFzIAX9ngPsM&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&_nc_tp=6&oh=36b95ae9e7770746f9b32bd6c1493081&oe=5EFAE055 

Suczka/pies jest podobno wielkości pekińczyka. Momoty Górne k/Janowa.

- czy w okolicach Janowa jest ktoś z klatką-łapką? Ktoś coś kojarzy?

 

Pisałam na zamojskim, a tutaj jakoś mi umknęło...
Zacytuję z tamtego wątku własny post:

 

Sunia już grzeje poopinkę w DS :) Osoba, która ją znalazła tak długo ją karmiła aż złapała... i wzięła na DT. No i domek znalazł się raz-dwa, maleńka pojechała w tym tygodniu do siebie.

106129284_2999643210153367_1098027561693179183_o.jpg.f729f51407160085ae86a5fcc3eb9cb9.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Inka - tak nazywa się sunia, którą dziś przywiozłam spod Zamościa. Błąkała się już jakiś czas, udało się ją w końcu złapać na Sedalin. W ostatniej chwili, bo sunia ma cieczkę (prawdopodobnie końcówka), więc niedługo byłaby gromadka psiaków... Sunia jest bardzo łagodna, ale smycz jest jej całkowicie obca, zestresowała się także podczas podróży, dlatego jest trochę zaśliniona (fotki zaraz po wyjściu z samochodu):

ec45bb963f47ff51gen.jpg

bc231bce9f04777dgen.jpg

d91f621db2027005gen.jpg

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...