Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

W końcu coś ruszyło z adopcjami:)

 

W piątek do DS do Lublina wybyła Aza. Byłam pewna, że sunia skazana jest na dożywocie u nas, bo to niepozorna, średniej wielkości grubcia, trochę lękliwa i w dodatku 10-letnia... A tu niespodzianka. Pani ma już staruszka adoptowanego z lubelskiego schroniska i stwierdziła, że dobrze by mu zrobiło towarzystwo, bo bardzo garnie się do psów:) On też taki grubasek niskopodwoziowy.

Aza była u nas ponad 1,5 roku.

 

azzz.jpg

azzz1.jpg

azzz8.jpg

azzz10.jpg

azzz11.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ojej, też sądziłam, że Aza raczej domu nie znajdzie. Fantastyczna Kobieta!!! :)

Pani dodatkowo zajmuje się pomocą bezdomnym kotom, dokarmia je, tymczasuje, szuka domów. Ma obecnie 9 kotów pod opieką:)

Najbardziej mnie cieszy, że coraz więcej takich ludzi zgłasza się z naszego województwa. W tym roku parę psiaków znalazło bardzo fajne domy w naszych stronach:)

 

A wczoraj do DS do Krakowa wybyła Frotka:) Sunia tkwiła u nas ponad rok i nie było nią zainteresowania... Zamieszkała w domu z dwoma kotkami, świnką morską i malutką myszką:) wszystko z odzysku.

 

fr.jpg

fr5.jpg

fr6.jpg

fr4.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolejna, mam nadzieję, udana adopcja: Gacek wybył aż w okolice Bytowa (właściwie to ma aż dwa domy szczęściarz, bo Państwo prawie cały rok spędzają w domu z ogrodem pod Bytowem, a na zimę przyjeżdżają do mieszkania w Gdyni). Państwo mają już suczkę adoptowaną 2 lata temu z Pogotowia dla Zwierząt w Trzciance.

 

gacekk20.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.09.2019 o 22:29, Murka napisał:

Kolejna, mam nadzieję, udana adopcja: Gacek wybył aż w okolice Bytowa (właściwie to ma aż dwa domy szczęściarz, bo Państwo prawie cały rok spędzają w domu z ogrodem pod Bytowem, a na zimę przyjeżdżają do mieszkania w Gdyni). Państwo mają już suczkę adoptowaną 2 lata temu z Pogotowia dla Zwierząt w Trzciance.

 

gacekk20.jpg

To Gacuś Kaszub pełną gębą.To moje strony rodzinne więc może kiedyś uda nam się spotkać ;)

Link to comment
Share on other sites

Nowy nabytek: malutka Zefirka. Sunia ma ok. 7 lat, jej właściciel zmarł i sunia bardzo źle znosiła pobyt w schronisku.

Tu zaraz po przyjeździe, jeszcze przed kąpielą i podczas nauki chodzenia na smyczy. Malutka jest świetna:)

Sunia jest pod opieką corgomianiaków:)

 

zefirka.jpg

zefirka1.jpg

zefirka2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kolejne zmiany:

Jak się można było spodziewać Zefirka nie zagrzała u nas miejsca i wybyła do DS pod Hrubieszów

872fe910fcf89bfbgen.jpg

 

Pierwsze chwile w nowym miejscu: sunia wystraszona kolejnymi, ale już mam nadzieję, że ostatnimi zmianami

e90572a4fe10c42cgen.jpg

 

 

I nowy lokator, Lolek spod Zamościa, którego dotychczasowym domem była ulica:

776bb947fe17a4f6gen.jpg

cc94bdf5712f3a06gen.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A to nietypowy nasz hotelowicz. Kicia przybłąkała się wraz z kociętami do starszych ludzi w Radecznicy. Państwo są z Warszawy i chcą ją zabrać na zimę do siebie. Teraz musieli wyjechać na święta do stolicy, a kotkę zostawili u nas na czas rekonwalescencji po sterylizacji. Kicia jest starsza i była bardzo wychudzona, ale ma apetyt i powoli przestaje straszyć zapadniętymi boczkami.

Są jeszcze dobrzy ludzie:)

e0ffe120d2a66cebgen.jpg

0d996a0eade9270fgen.jpg

aaabb686797420dagen.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Murka napisał:

A to nietypowy nasz hotelowicz. Kicia przybłąkała się wraz z kociętami do starszych ludzi w Radecznicy. Państwo są z Warszawy i chcą ją zabrać na zimę do siebie. Teraz musieli wyjechać na święta do stolicy, a kotkę zostawili u nas na czas rekonwalescencji po sterylizacji. Kicia jest starsza i była bardzo wychudzona, ale ma apetyt i powoli przestaje straszyć zapadniętymi boczkami.

Są jeszcze dobrzy ludzie:)

e0ffe120d2a66cebgen.jpg

0d996a0eade9270fgen.jpg

aaabb686797420dagen.jpg

Szkoda tylko, że tak niewielu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...