Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

10 godzin temu, Ra_dunia napisał:

Ha, wiedzialam, ze dlugo w hoteliku nie posiedzi :D

Termin wizyty juz ustalony?

Wizyta była wczoraj (serdeczne podziękowania dla elik za wizytę, zwłaszcza, że musiała jechać przez całe miasto) - na FB pewnie będzie dokładne info.

Puszek w przyszłym tygodniu jedzie do Krakowa:)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jelena Muklanowiczówna napisał:

Ale jest urocza! :)

Wiadomo jak straciła łapkę?

Sunię potrącił samochód. Przednia łapka była zmiażdżona i trzeba było amputować. Tylną udało się uratować, jest sprawna, ale sunia często podnosi ją do góry i... chodzi na dwóch po jednej stronie ciała:) Nic sobie z tego nie robi, to niesamowite jak utrzymuje równowagę.

Suńka straciła DT i nie miała się gdzie podziać, bo... boi się obcych i gryzie. Na szczęście jak się okazało więcej w tym strachu niż agresji. Bardzo szybko się przyzwyczaja, mi po jednym dniu lizała ręce i brzuszek wystawiała go głaskania:) Hania ją już karmi z ręki. Słodka malizna z niej.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ra_dunia napisał:

Swietnie, ze jest ruch w hoteliku :) i adopcje.

O Puszku juz wszystko wiem :) ogromne podziekowania za opieke nad nim i za wizyte przedadopcyjna.

Teraz czas na Azunie ;)

Azuni muszę fotki porobić pod ogłoszenia, tylko chcę jeszcze poczekać na kontrolne badanie krwi.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie - czy czarna wstążka (tzn. pasek z cienkiej sztucznej skóry ) zawiązana jak obroża ale na kokardkę cos oznacza ? Na obroże za cieńkie.  Znajdka mam , od tygodnia siedział w jednym miejscu z takim czymś i dziś środkami przymusu bezpośredniego czyli swojskim boczkiem zarekwirowałem na podwórko i do domu ;) Po nakarmieniu nabytek bardzo mocno wkleił się we mnie ;)

(bambus bardzo "zadowolniony"   z nabytku , pajacuje przeokrutnie  :D  )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, wojciech_s napisał:

Mam pytanie - czy czarna wstążka (tzn. pasek z cienkiej sztucznej skóry ) zawiązana jak obroża ale na kokardkę cos oznacza ? Na obroże za cieńkie.  Znajdka mam , od tygodnia siedział w jednym miejscu z takim czymś i dziś środkami przymusu bezpośredniego czyli swojskim boczkiem zarekwirowałem na podwórko i do domu ;) Po nakarmieniu nabytek bardzo mocno wkleił się we mnie ;)

(bambus bardzo "zadowolniony"   z nabytku , pajacuje przeokrutnie  :D  )

Ludzie mają różne dziwne pomysły... Zapewne dla żartu ta kokardka... A może jakieś dziecko kokardkę zawiązało, dla spokoju sumienia można przejrzeć dział zaginione na olx.

Super, że się wraz z Bambusem zaopiewaliście biedactwem. Zarzucisz jakąś fotką?:)

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Murka napisał:

Ludzie mają różne dziwne pomysły... Zapewne dla żartu ta kokardka... A może jakieś dziecko kokardkę zawiązało, dla spokoju sumienia można przejrzeć dział zaginione na olx.

Super, że się wraz z Bambusem zaopiewaliście biedactwem. Zarzucisz jakąś fotką?:)

Taki "dżeki szczeki" na zapałkach . 8-10 kg .Zero kamienia na zębach czyli rok może dwa . Teraz  Florian czyli Florek . Wysokości i długości bambusa tylko o połowę węższy :D

Jakby to powiedzieć , bardzo dystyngowany egzemplarz ;] I strasznie mu gorąco , potwornie sapie . Tydzień na mrozie poprzestawiał mu temperaturki . Futro nie na ten klimat (włos o połowę krótszy od bambusowego)

IMG_20180115_222159.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jelena Muklanowiczówna napisał:

Ja się nigdy z czymś takim nie spotkałam, ale z opisu wynika, że ktoś tego znajdka wywalił, skoro siedział i czekał w jednym miejscu. Nie pozostaje nic innego, tylko się opiekować! A Bambusiak się przyzwyczai.

Działam , Florek odzyskuje "prawidłowe parametry" ;) . Do żarcia chyba nic nie dostał przez ten czas  bo ma strasznie kościstą d""pe .

Link to comment
Share on other sites

Troche miał niefart (a może i fart) przez lokalizację , w tym miejscu zawsze kręci się masa małych miejscowych burków i zgubionego blabladora (własciciel się znalazł) który łaził razem z Florkiem ktoś wrzucił na spotted wieluń  a na tę sierotkę nikt nie zwrócił uwagi bo się wmieszał w tłum , dziś już lezał pod słupem telepiąc się z zimna no to kilka pytań do miejscowych czyja to zguba  i pies mój ;)

PS

Ogona też nie ma , tzn. 5cm kikut . Ja tam wolę ogoniaste , ale "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co przylezie " :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

ha ha święta prawda super teksttoo-funny-smiley.png

"ukradam"  sobie hi hi

Można kraśc do woli , tekst oczywiście ;)

Florka na wszelki rozwiesze tu i ówdzie , ta opaska skórzana to było przygotowywanie do smyczy której florek panicznie sie boi . Więc jak ktoś go tak przygotowywał to może mu zależeć na psiaku a ten jest wyjątkowym spryciarzem i mógł zajść naprawdę daleko a utkwił tutaj bo miał ekipę przyjaznych kundli . Jak sie komuś podobny pies gdzieś w zagubionych z okolic Czarnożył czy Wielunia rzucił w oczy to niech da znać . Tylko mam dylemat , kanapę zaanektował błyskawicznie , na ręku da się nosić (nawet na rowerze z nim jechałem ;] ) ale na drzwi to mi nalał (już załapał że nie tędy droga - uczy się błyskawicznie) , czy to egzemplarz ze schroniska czy nieudany prezent (taki to by raczej nie miał problemu ze smyczą) . Taki "księciunio" ale z naleciałościami rodem z "chłopskich czworaków" ;]

florek1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...