Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Dnia 22.12.2017 o 12:55, magenka1 napisał:

chyba likwidują schronisko w Krzesimowie,widziałam na fb apel o adopcje piesków. Furciaszek adoptowała staruszka ale ma nowowtór i mało czasu mu zostało. A sunia ma wątek?

Azunia też ma podejrzenie nowotworu... :( Sunia nie ma wątku na dogo.

 

Zorka niestety uciekła, bo pani odpięła ją ze smyczy(bo się jej szkoda zrobiło), mimo, że miała sto razy powtarzane, żeby tego nie robić, zwłaszcza na początku. Jeszcze TZ im mówił przy przekazaniu suni, że jak ją spuszczą ze smyczy to jej nie złapią. Nie wiem co ci ludzie mają w głowie... A tak dziękowali za to, że się im daje szansę na adopcję...:(

Suczka zrobiła ogromne postępy, tak się cieszyłam, że ma szansę na dom, że przy odpowiednim podejściu, cierplwości będzie normalnym psiakiem:( A tu masz...

 

W piątek do DS do Kozienic zawieźliśmy Kaśkę, mam nadzieję, że choć ta adopcja będzie szczęśliwa.

d09d1e9ca5f0ed43gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Murka napisał:

Zorka niestety uciekła, bo pani odpięła ją ze smyczy(bo się jej szkoda zrobiło), mimo, że miała sto razy powtarzane, żeby tego nie robić, zwłaszcza na początku. Jeszcze TZ im mówił przy przekazaniu suni, że jak ją spuszczą ze smyczy to jej nie złapią. Nie wiem co ci ludzie mają w głowie... A tak dziękowali za to, że się im daje szansę na adopcję...:(

Tak nieodpowiedzialne postępowanie, że to się w głowie nie mieści! Głupota, głupota do kwadratu. Za to powinny być kary, jak przy odpowiedzialności za dzieci. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że Azunia trafiła do Was... siedziała mi w głowie strasznie...Obecnie w Krzesimowie nadal jest ponad 220 psów do adopcji, większość grubych i starych :( Do marca mają czas, potem Radysy... Trochę ogłaszam je, licząc że ktoś je wypatrzy...

Kaśki i Zorki żal :( Nie umiem rozumieć postępowania ludzi.
Puszek piękny, chyba się u Ciebie nie zasiedzi :)

A Timiś to szczęściarz, pamiętam Jagódkę, ciesze się, że Timi do niej dołączył.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Jak dobrze, że Azunia trafiła do Was... siedziała mi w głowie strasznie...Obecnie w Krzesimowie nadal jest ponad 220 psów do adopcji, większość grubych i starych :( Do marca mają czas, potem Radysy... Trochę ogłaszam je, licząc że ktoś je wypatrzy...

Kaśki i Zorki żal :( Nie umiem rozumieć postępowania ludzi.
Puszek piękny, chyba się u Ciebie nie zasiedzi :)

A Timiś to szczęściarz, pamiętam Jagódkę, ciesze się, że Timi do niej dołączył.

Azunia biega! Dziś podbiegła do mnie z machajacym ogonem! Bryka z psim kolega, węszy, cieszy się. Mam nadzieję, że nowotwór nie potwierdzi się.. może to tylko np. cukrzyca.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Murka napisał:

Azunia biega! Dziś podbiegła do mnie z machajacym ogonem! Bryka z psim kolega, węszy, cieszy się. Mam nadzieję, że nowotwór nie potwierdzi się.. może to tylko np. cukrzyca.

Cudownie! W końcu jest na wolności! A skąd było podejrzenie nowotworu?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Cudownie! W końcu jest na wolności! A skąd było podejrzenie nowotworu?

Ma kiepskie wyniki krwi.. w piątek robimy USG i dodatkowe badania krwi. 

Na początku była bardzo zgaszona, smutna, unikała dotyku, bała się, nie chciała spacerować; pomyślałam, że się źle czuje, że ją boli.. ale teraz sunia tryska życiem, więc mam nadzieję, że nic nie znajdziemy na USG..

Link to comment
Share on other sites

Jaka szczęśliwa! W końcu na wolności...! :)
Jakoś Azunia mocno mi zdominowała serce, więc teraz moja radość z faktu, że jest już u Was jest po prostu nie do opisania! Dziękuję Wam, dziękuję Tym, którzy do tego się przyczynili :)
Jak wspaniale, że nie ma nowotworu! sadełko zrzuci.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Pipi napisał:

Dzien dobry, a jak tam Puszek sie miewa? 
Pozdrawiam Wszystkich :) 

Psiak świetny:) Od jednego momentu polubił się z Romką i się razem bawią:) poznał podlasiankę:)

76674cec0beee0cdgen.jpg

48c759b9b6f23757gen.jpg

277e9b4a0710d331gen.jpg

68ca0a58fdf50e1egen.jpg

07a1a88910e5f31cgen.jpg

 

12 godzin temu, Ra_dunia napisał:

Murko, czy Puszka mozna juz zaczac oglaszac? Wyglada na gotowego do adopcji :)

Jesli tak, to czy nadal mozna na dogomanii wykupic pakiet ogloszen? (troszke mnie tutaj nie bylo...)

Witaj, Ra_duniu! Kopęl lat! :)

Tak, Puszka jak najbardziej można ogłaszać. W przyszłym tygodniu planujemy kastrację.

Z tego co wiem to teraz bazarki ogłoszeniowe są rzadkością... ale poszukam czy jest coś.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎01‎-‎05 o 21:40, eloise napisał:

Ra_dunia! Fajnie Cię widzieć! :)

Najwyzszy czas powrocic ;) Na stale osiadlam w Szwecji i postaram sie stad dzialac.

Wiem, ze Puszek juz po kastracji i ma sie swietnie :) czyli teraz tylko super domek i bedzie miejsce dla nastepnego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Ra_dunia napisał:

Najwyzszy czas powrocic ;) Na stale osiadlam w Szwecji i postaram sie stad dzialac.

Wiem, ze Puszek juz po kastracji i ma sie swietnie :) czyli teraz tylko super domek i bedzie miejsce dla nastepnego psiaka.

Dla Puszka zgłosił się już domek:)

Będzie wizyta i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...