Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Nabytki w ciągu ostatnich dwóch dni:

 

Alaska z Zamościa, fajna, duża miśkowata sunia, której trzeba było tył trochę podgolić, bo był zdredziały

9ae9c286ea644853gen.jpg

90e551e62a6d110cgen.jpg

Wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/338209-nie-chcę-już-cierpiećchcę-zasnąćalaska-z-depresją-poddaje-siębłagam-o-pomoc-dla-niej/

 

Kornik z Radys, mały, pogryziony, starszy, sympatyczny piesek

51d9282f06333b42gen.jpg

efe3e3c7967962f8gen.jpg

Wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/338258-malutki-korniczek-z-radys-prosi-o-pomoc-na-nowej-drodze-życia/

Link to comment
Share on other sites

Bonusik z Kłomnic, bardzo sympatyczny mały psiak. Jutro przyjeżdżają ludzie go zobaczyć:) byli u nas dwa tygodnie temu w poszukiwaniu małego krótkowłosego młodego pieska/suczki - obiecałam, że dam znać kiedy coś takiego do nas trafi. Wysłałam dziś zdjęcia Bonusika i im się spodobał. Mam nadzieję, że na żywo też im się spodoba:)

1554bc8016f638dfgen.jpg

c5f5d9e0a90c802agen.jpg

4fe5388189dbafe0gen.jpg

e9cd3f2e4a1d8d56gen.jpg

c0273eb755eb37c4gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kornik jest klonem pieska znajomych, wabi się Krecik, nie wiedzieć dlaczego, ale jest psem, którego uwielbiam.Mówić nie umie, ale rozumie wszystko, kocha wszystkich, dorosłych i dzieci, psy i koty, a mieszka z czterema.I jest zawsze uśmiechnięty.Naprawdę.Ma super domek i oby Kornikowi tez się udało.

Link to comment
Share on other sites

No i pojechał do domku Bonusik - jakby mogło być inaczej, skoro z miejsca rozdawał buziaki:)

Przyjechał ze Śląska, żeby zamieszkać w Janowie Lubelskim:]

5e271270bd197794gen.jpg

a7ca198827c2aa5egen.jpg

ecd62ac459fd1747gen.jpg

47daf5bc44818e62gen.jpg

f740a0c742fbadcagen.jpg

 

Państwo chcą mu jeszcze koleżankę dokoptować, więc jeszcze jedna bieda znajdzie domek:) 

A w ogóle świat jest mały, bo Państwo dowiedzieli się o nas, od znajomego, który adoptował od nas ok. 3 lata temu suńkę:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zagląda tu trochę osób, więc może ktoś pomoże: poszukujemy osoby do wizyty pa w miejscowości CHOCIANÓW koło Lubina, Legnicy (woj. dolnośląskie) dla Shili, która jest u nas już ponad rok... domek zapowiada się bardzo fajnie i transport się zorganizuje, tylko wizyta potrzebna...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Zagląda tu trochę osób, więc może ktoś pomoże: poszukujemy osoby do wizyty pa w miejscowości CHOCIANÓW koło Lubina, Legnicy (woj. dolnośląskie) dla Shili, która jest u nas już ponad rok... domek zapowiada się bardzo fajnie i transport się zorganizuje, tylko wizyta potrzebna...

Coś mi się kojarzy, że Lucyna jest z Legnicy, ale pewności nie mam

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2017 o 15:41, Murka napisał:

Zagląda tu trochę osób, więc może ktoś pomoże: poszukujemy osoby do wizyty pa w miejscowości CHOCIANÓW koło Lubina, Legnicy (woj. dolnośląskie) dla Shili, która jest u nas już ponad rok... domek zapowiada się bardzo fajnie i transport się zorganizuje, tylko wizyta potrzebna...

mari23 jest z okolic Legnicy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...