Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Dowiedziałam się, ale na 100% pewności nie mam, że Chałwa urodziła się na terenie kuźni matrycowej w hucie.Podobno miała chorą nóżkę od urodzenia.Pracownicy ją podkarmiali, a potem się wyniosła i dołączyła do sfory.Resztę już znacie.

Murka, coś dawno nie było adopcji :D Szykuje się coś?

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się, ale na 100% pewności nie mam, że Chałwa urodziła się na terenie kuźni matrycowej w hucie.Podobno miała chorą nóżkę od urodzenia.Pracownicy ją podkarmiali, a potem się wyniosła i dołączyła do sfory.Resztę już znacie.

Murka, coś dawno nie było adopcji :D Szykuje się coś?

 

Za tydzień Jeżynka wybywa do DS, a dla Mimi są rozpatrywane 3 domki :)

 

Śliczne to nowe psiaki :) A ta przestraszona malusia na pewno szybko u Was się odnajdzie :)

 

Na razie jest ciężko, mała gryzie i to na serio. Jest przerażona. Ale byliśmy przygotowani, że to trudny przypadek. Mam nadzieję, że się z czasem zmieni. Ona bidulka złapała się m.in. w sidła, więc musiała swoje przeżyć...

Link to comment
Share on other sites

Bambi jest śmieszna jak małe piwo, zakochałam się w niej po obejrzeniu filmiku, kiedy kokietowała kumpla zza płotu.Zupełnie na przeciwnym biegunie jest Ira, sunia przepiękna, szlachetna z wyglądu i ponoć o cudownym charakterze i też zero odzewu na ogłoszenia.Czym się wiec ludzie kierują przy wyborze psa? Tego nie wie nikt.

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wszystkie psy podobają, no może z wyjątkiem ras bezwłosych, ale tych u nas nie ma.  Nie ten klimat, żeby przetrwały takie mutacje genetyczne. Zawsze myślałam, że najbardziej kocham ONki, ale z czasem zauważyłam, że pies niekoniecznie musi być ONkiem - ba, może nawet w ogóle go nie przypominać - ani z wyglądu, ani z charakteru ;)

 Bambi, jest faktycznie przesympatyczna, a Ira - to ONek (prawie)

Link to comment
Share on other sites

najpiękniejsza jest moja zośka tak czy siak, ale trzeba przyznać, że i inne psy potrafią być piękne :-). Kundle bywają z wyglądu ciekawe, wyjątkowe :-). Czasem się taki wyjątkowy  egzemplarz złoży z róznych przodków, że wzroku oderwać nie można, takie cudo :-).

 

Jakbym miała glosowac na rasy, które mi estetycznie odpowiadają, to lubię  dogi za klasyczne kształty (cokolwiek to znaczy), charty za "nie-z-tej-ziemi-owatość", teriery (ale nie wszystkie, zwł. krótkowłose), basenji za dzikość, karelskie na niedźwiedzie za niedowierzanie :-).

 

 i takie tam różne...

 

fascynujące sa rasy, które byś za rasy nie wzięła nigdy, bo wygladaja jak kundelki spod płota ;-)

Link to comment
Share on other sites

Mam smutna wiadomość - nie żyje Mojra  :(:(:(

Sunia chorowała na nowotwór i pomimo leczenia nie udało się jej uratować :(

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/117073-mojra-czyli-s%C5%82odka-bu%C5%82ka-u%C5%82o%C5%BCona-przyjazna-amstafka-znalaz%C5%82a-dom/page-22

 

Witamy! Z ogromnym żalem chcielismy zawiadomić, ze na zawsze odeszła nasza najukochańsza suczka Mojra {czarna amstafka "Slodka bulka"}.

Była najcudowniejsza dziewczynka na świecie i mimo, ze była z nami tylko dwa lata, dala nam tyle radości i miłości, ze w naszych sercach pozostanie na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...