Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Dziś do domku wybył Kongres :)

Wybrała go suńka, której nie spodobały się 3 inne proponowane psy... Kongres ujął ją i jej opiekunów. I w ten sposób wygrał los na loterii, bo takiego domu do jakiego trafił to ze świeczką szukać :) ewkar to chyba trochę dzięki Tobie?

 

168ce3f951896174gen.jpg

 

88efa2bb1c94d560gen.jpg

 

54fac1c403cb04begen.jpg

 

5971ecda1bfa2c20gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziś do domku wybył Kongres :)

Wybrała go suńka, której nie spodobały się 3 inne proponowane psy... Kongres ujął ją i jej opiekunów. I w ten sposób wygrał los na loterii, bo takiego domu do jakiego trafił to ze świeczką szukać :) ewkar to chyba trochę dzięki Tobie?

 

168ce3f951896174gen.jpg

 

88efa2bb1c94d560gen.jpg

 

54fac1c403cb04begen.jpg

 

5971ecda1bfa2c20gen.jpg

Nic mi o tym nie wiadomo, ale cieszę się ogromnie.Dom dla jakiegokolwiek psa to dla mnie wielka radość.Oczywiście najbliższe memu sercu są Ergo i Chałwa, podobnie był Demon/Doman, bo je znam osobiście, ale przecież wszystkie są takie fajne, Bambi to moja ulubienica, chociaż jej nie znam w realu.Oby tak dalej, oby się domki znalazły dla wszystkich psów w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

To fakt, że od wiosny mamy spory ruch, jak chyba w żadnym roku. Myślałam, że w wakacje będzie zastój, ale gdzie tam. Za tydzień wyjeżdża kolejny psiak do DSu i jeszcze dwa inne mają szansę (trwają rozmowy z osobami zainteresowanymi).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...