Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Cudowne wieści :)

 

Zawsze ogromnie się cieszę, gdy Ogonek "w wieku" jest adoptowany przez ludzi też "w wieku" -

dla mnie to zawsze mądra decyzja. Powodzenia Doman :)

 

Aida jest zjawiskowo piękna i na pewno trafiła w zjawiskowe miejsce, powodzenia Sunieczko :)

 

W maju chyba będziemy jechali do Lublina i strasznie mnie kusi,

by zboczyć z trasy i zahaczyć o Wasz Dom ;)

 

Pozdrawiam :)

 

Gusiaczku, od Lublina jest do nas 90 km... ale zapraszamy w nasze skromne progi jeśli będziesz mieć możliwość :)

Link to comment
Share on other sites

Była hotelowiczka Julcia pozdrawia z nowego domku, z domku bardzo prozwierzęcego. Julcia ma lęk separacyjny, ale nowa opiekunka Julci posłuchała moich rad jak temu problemowi zaradzić.

Na okres próbny spróbujemy z klatką kenolową, w której Julcia czuje się wspaniale i bezpiecznie. Mamy nadzieję, że za niedługo prblem zniknie, jak dziewczyna przekona się, że to już jej dom na zawsze i nie ma co się bać chwilowej nieobecności.

Ogromne podziękowania dla Murki i Pana Mariusza za pomoc w transporcie.

 

 qqzea0.jpg24oo7c8.jpg

20kc45f.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Nie mam przekonania do FB... nie ogarniam tego portalu. Na razie walczymy ze stronką, zobaczymy co nam z tego wyjdzie...

 

Póki co dzięki ali123 :) mamy nowych lokatorów, jeszcze bezimiennych (jak ktoś ma pomysł to proszę śmiało :) ):

 

Sunia 8-miesięczna bardzo wesoła i energiczna, koczowała ok. 2 tygodnie w jednej z miejscowości pod Zamościem, prawdopodobnie ktoś ją wyrzucił:

4f0fa3da3f10e792gen.jpg

 

af1b7babd4c1ac50gen.jpg

 

f346244402f78b0bgen.jpg

 

Druga sunia ze Skierbieszowa (też niedaleko Zamościa), niedająca się złapać tzw. "dzika sunia", która od ok. roku koczowała w tamtej miejscowości. Udało się w końcu z sedalinem. Suczka była w zaawansowanej ciąży, już jest po sterylce aborcyjnej.

f303f49c3424bb7egen.jpg

Czika i Rita

Link to comment
Share on other sites

055bc3645b41dc70gen.jpg

 

A tu "dzikuska", na smyczy chodzić nie umie i całkowicie się blokuje przy napięciu smyczy, ale człowieka nie boi się tak bardzo jak wszyscy się tego obawiali, nawet macha czasem ogonkiem :) Będzie dobrze. Waży 9 kg, ma ok. 1 roku.

3385bf67e203b247gen.jpg

 

4e73956f94024dfagen.jpg

 

fff8a076c5709417gen.jpg

 

071ef281e4438f61gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, mogę Cie prosić o odpowiedź Pani:

 

"Witam, od jakiegoś czasu przyglądam się Milce, z myślą, że teraz nie jest dla mnie najlepszy czas na adopcję, bo właśnie zmieniam mieszkanie, ale mimo to często na nią wpadam. Chciałabym się dowiedzieć o niej więcej. Jak się zachowuje, o której wychodzi na pierwszy spacer, czy duzo szczeka, czego sie boi itp. Mam w domu 2 koty i to też ważna sprawa - jak Milka reaguje na nie. Mam synów w wieku 7 i 15 lat, chciałabym, żeby pies stał się ich kompanem, szczególnie młodszego. Czy Milka dogada się z 7 latkiem? Proszę o informacje o niej na maila [email protected] pozdrawiam Kamila "

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, mogę Cie prosić o odpowiedź Pani:

 

"Witam, od jakiegoś czasu przyglądam się Milce, z myślą, że teraz nie jest dla mnie najlepszy czas na adopcję, bo właśnie zmieniam mieszkanie, ale mimo to często na nią wpadam. Chciałabym się dowiedzieć o niej więcej. Jak się zachowuje, o której wychodzi na pierwszy spacer, czy duzo szczeka, czego sie boi itp. Mam w domu 2 koty i to też ważna sprawa - jak Milka reaguje na nie. Mam synów w wieku 7 i 15 lat, chciałabym, żeby pies stał się ich kompanem, szczególnie młodszego. Czy Milka dogada się z 7 latkiem? Proszę o informacje o niej na maila [email protected] pozdrawiam Kamila "

 

Już odpisałam :)

 

A wczoraj do DS do Płocka wyjechał Kaktus :)

c60cfaae41597d67gen.jpg

 

W drodze powrotnej przyjechała sunia ze schroniska w Radysach, ale musiała pojechać prosto do lecznicy, bo ma zmiany na skórze. Jak nie okażą się groźne, to ją odbierzemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...