Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Wczoraj za TM odszedł Bugi {'}

945e017c0f622515gen.jpg

 

Był u nas prawie 3 lata, kochany staruszek trzymał się dzielnie niemal do samego końca. Dopiero tydzień temu zmogła go choroba, nerki odmówiły posłuszeństwa :(

Zasnął na swoim kocyku w domu.

Żegnaj piesku...

Link to comment
Share on other sites

Już się robi:

 

-204 zł hotelowanie (21.02-09.03.2015)

-60 zł transport z Zamościa

-20 zł przejazdy do lecznicy (sterylizacja)

-9,50 zł kołnierz

-2,50 zł książeczka

-6 zł Fiprex

-7,50 zł odrobaczenie

-98 zł transport do DS

Razem: -407,50 zł

 

Pozostałość po hotelowaniu Nafty wynosi -407,50 zł.

 

Tutaj na rachunku od weta jest ujęty kołnierz i książeczka:

http://images70.fotosik.pl/671/bf25d8d983e3abc1gen.jpg

 Murko wpłacam 120zł z tego bazarku :

http://www.dogomania.com/forum/topic/145731-bazarek-ubraniowy-z-trzema-wyj%C4%85tkami-do-7-marca-2015-godz2000/page-8

 

oraz 100zł od mojej sąsiadki,czyli w sumie 220zł (pozostaje do spłaty : 407,50zł - 220zł = 187,50zł)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj ze schroniska w Kruszewie (k. Ostrołęki) przyjechała do nas sympatyczna Bunia. Spędziła w schronisku 4 lata... w domu odnalazła się w ciągu paru minut :) Bunia zajęła zaszczytne miejsce stałe corgomaniaków :)

8b0ff446c34973bagen.jpg

 

0a3ed2dc5fb21befgen.jpg

 

05bce6d9c6c9bf53gen.jpg

 

Mam ogromną prośbę do Was; powstaje strona Hoteliku (głównie ze względu na psiaki do adopcji, bo dużo ludzi pyta o to gdzie można zobaczyć naszych podopiecznych, a nie każdy umie poruszać się po dogomanii), bardzo proszę o wszelkie uwagi, podpowiedzi itd. 

http://www.hotelumurki.c0.pl/

Link to comment
Share on other sites

Ależ ona uśmiechnięta! : )

 

U mnie antywirus wykrył jakiegoś robala przy próbie wejścia na Waszą stronę : (

Poza tym super pomysł z tymi losowo wybranymi psiakami, jak i pogrupowaniem psiurów na kolory, wiek, płeć - ludzie zwykle są wybredni i zwracają na to uwagę. Trzeba tylko uważać z odnośnikami do Dogomanii - wiesz, jak zgłosi się nieodpowiedzialny domek, napiszesz na Dogo kilka niekoniecznie pochlebiających słów o potencjalnym domku i może to wpaść w niepowołane ręce - trzeba się mieć na baczności :)

Link to comment
Share on other sites

Ależ ona uśmiechnięta! : )

 

U mnie antywirus wykrył jakiegoś robala przy próbie wejścia na Waszą stronę : (

Poza tym super pomysł z tymi losowo wybranymi psiakami, jak i pogrupowaniem psiurów na kolory, wiek, płeć - ludzie zwykle są wybredni i zwracają na to uwagę. Trzeba tylko uważać z odnośnikami do Dogomanii - wiesz, jak zgłosi się nieodpowiedzialny domek, napiszesz na Dogo kilka niekoniecznie pochlebiających słów o potencjalnym domku i może to wpaść w niepowołane ręce - trzeba się mieć na baczności :)

 

No w sumie masz rację. Chyba trzeba będzie pozostać przy krótkim info i paru fotkach.

Link to comment
Share on other sites

A nie myślałaś o stronie hoteliku na fb? Mogłabym pomóc prowadzić gdybyś potrzebowała. Tam jest duży odzew, a wcale nic trudnego w obsłudze nie ma ;) P. S. Kto ma konto to proszę o kliknięcie "lubię to" przy zdjęciu. Walczę o kurs ;) https://www.facebook.com/ncksilvalupus/photos/a.856557264381432.1073741840.142446292459203/856557571048068/?type=1&permPage=1

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mam przekonania do FB... nie ogarniam tego portalu. Na razie walczymy ze stronką, zobaczymy co nam z tego wyjdzie...

 

Póki co dzięki ali123 :) mamy nowych lokatorów, jeszcze bezimiennych (jak ktoś ma pomysł to proszę śmiało :) ):

 

Sunia 8-miesięczna bardzo wesoła i energiczna, koczowała ok. 2 tygodnie w jednej z miejscowości pod Zamościem, prawdopodobnie ktoś ją wyrzucił:

4f0fa3da3f10e792gen.jpg

 

af1b7babd4c1ac50gen.jpg

 

f346244402f78b0bgen.jpg

 

Druga sunia ze Skierbieszowa (też niedaleko Zamościa), niedająca się złapać tzw. "dzika sunia", która od ok. roku koczowała w tamtej miejscowości. Udało się w końcu z sedalinem. Suczka była w zaawansowanej ciąży, już jest po sterylce aborcyjnej.

f303f49c3424bb7egen.jpg

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze dodam swoje:

Tajga, Gaja, Kamczatka - kudłata

Zoja - ruda

I niech ala123 wybiera :)

 

A u nas ruch jak w ulu;

Dzisiaj wybyły do swoich domków Doman oraz Aida :)

 

Doman wysiedział się u nas prawie 2 lata i ma za sobą jedną nieudaną adopcję. Teraz wydaje się, że trafił idealnie, adoptowali go emeryci, którzy parę dni temu stracili swojego ukochanego pieska podobnego do Domana. Doman ma ok. 7-8 lat, zamieszkał w domu z ogrodem w Lublinie.

e7e07a639502fcaegen.jpg

 

Aida była u nas dokładnie miesiąc :) Szczęściara zamieszkała w domu z ogrodem na peryferiach Lublina.

0525dd56a1b3bdd3gen.jpg

 

A dzisiaj jeszcze przyjedzie do nas nowy lokator.

Link to comment
Share on other sites

Cudowne wieści :)

 

Zawsze ogromnie się cieszę, gdy Ogonek "w wieku" jest adoptowany przez ludzi też "w wieku" -

dla mnie to zawsze mądra decyzja. Powodzenia Doman :)

 

Aida jest zjawiskowo piękna i na pewno trafiła w zjawiskowe miejsce, powodzenia Sunieczko :)

 

W maju chyba będziemy jechali do Lublina i strasznie mnie kusi,

by zboczyć z trasy i zahaczyć o Wasz Dom ;)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...