Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Oni chcieli chyba, żeby dziadkowie nie zostali sami jak oni wyjadą (mówili, że dziadkowi zależy na psie, bo pusto i cicho i wciąż ich prosi o psa), ale nie wiedziałam, że wyjeżdżają za granicę. Zresztą nawet jakbym wiedziała, to nie mogłam przewidzieć, że Ira zacznie zwiewać. Mam nadzieję, że skorzysta na tej przygodzie chociaż ten drugi psiak.

A od paru godzin ALASKA MA FANTASTYCZNY DS :) Zamieszkała w Łańcucie - ma wspaniały mądry, wyrozumiały i kochający dom pokroju tego, do którego trafił amstaf Fart. Pan przyznał, że zdecydowali się podarować suni dom głównie ze względu na tragiczną historię suni i jej pani. Mają płot zabezpieczony przed ucieczkami z możliwością podwyższenia. W domu dwójka dzieci, kot, druga sunia i rybki :) Wczoraj jeszcze była gorąca linia, bo najpierw była wersja, że Państwo chcą zobaczyć sunię i wówczas podjąć decyzję, a potem to już tylko pytanie o wymiary w celu przygotowania legowiska, misek, smyczy itd. Na sunię wszystko już czekało, nowa piłka, wędzona wielka kość i karma RC dla psów aktywnych (taką karmę je też druga sunia). Państwo przekazali 300 zł za adopcję mimo, że nawet nie prosiliśmy o zwrot kosztów transportu suni. 100 zł więc pójdzie na paliwo (TZ zawoził sunię do Łańcuta), a 200 zł przekazuję na nieszczęsny dług po gorzyczakach:
http://www.dogomania.com/forum/topic/106047-psy-z-gorzyc-potrzebne-wsparcie-na-hotel-leczenie-i-przy-oglaszaniu/page-37

Mimo wszystko wstrzymujemy jeszcze oddech, żeby sunia czegoś nie zmalowała...

 

Link to comment
Share on other sites

AZA ZOSTALA PRZED CHWILA ODNALEZIONA I JEST JUZ W DOMU :)
Bardzo dziekuje bietta, bo to chyba Twoja zasluga :)

 

Tak :) Sunia przyszła do mnie w odwiedziny na Felin, akurat byłam na spacerze z moimi dziewczynami, przybiegła do nich :) Ale ponieważ podbiegła tymczasowiczka mojej kumpeli, 6-cio mięsięczna mała sunia i zaczeła szczekać na Azę, to ona się spłoszyła i uciekla. Zaprowadziłam moje księżniczki do domu i poszłam jej szukać :)

Po wszystkich perypetiach ( a było ich trochę) udało się i sunia już grzeje się przy kominku :)

Link to comment
Share on other sites

Alaska opanowała Łańcut:))

Wspólne zabawy "czarnych sióstr" z Łańcuta nie mają końca:) Dziewczyny tak potrafią całymi godzinami:)

filmik:

Mam nadzieję że da radę odtworzyć nagranie?!

Żeby umieścić filmik na forum musi on być gdzieś w necie umieszczony, np. na youtube. Nie ma wówczas znaczenia długość filmu :)

bietta, wszyscy jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, Aza na pewno także :)
Link to comment
Share on other sites

Od dwóch dni mamy nową lokatorkę ze Stalowej Woli. Jest to suczka Pysia, mix pudelek/sznaucerek miniaturka. Suczka jest malutka (ok. 6-7 kg), bardzo grzeczna, domowa, bez problemu akceptuje inne psy, koty i dzieci. I ma ok. 8-9 lat:(
Jest już wysterylizowana. Niedawno była strzyżona.

337768748d4f6f48gen.jpg

7eb1bd8e6454033bgen.jpg

d254f02c6793bd45gen.jpg

d9540e9725e8099agen.jpg
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do DS w okolice Parczewa pojechał Benek :) Zamieszkał w domu z ogrodem z bardzo miłą starszą panią, już na niego wszystko czekało, legowisko i jedzonko :) Na miejsce przyjechały także córki i sąsiadka, żeby poznać nowego lokatora. W razie choroby starszej pani zajmą się pieskiem.

f65de2add7e872a2gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak, Gabi długo czekała i to na dodatek z sensacjami i zmianą hotelu. Pojeździła sobie tam i z powrotem, ale warto było.
Zresztą Kubuś też z kłopotami, a teraz pan na włościach :) A Melvinek po 4 latach trafił na cierpliwych Ludzi. Szczocia u mamy Barbary Borzymowskiej.
Tylko mój Gacuś jeszcze został.

 

Mnie się bardzo podoba to ostatnie zdjęcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...