Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

no właśnie. Ja mam psa przygarniętego z ulicy, który przez pierwsze 6 miesięcy pobytu w domu zjadł chyba z 6 par butów, rozwalił wersalkę, podrapał meble itp. Dzięki szkoleniu udało nam się te jego zachowania zastopować i już od ponad 3 lat jest z nami.

Link to comment
Share on other sites

mój tymczasowicz caly czas gryzie/chce gryźć obronnie w róznych sytuacjach. oczywiście pilnuję go, ale jak np siedze w kibelku u przyjaciółki, a ona domofonem wpuszcza męża naszej koleżanki na posesję, to lisław niestety takiego afrontu nie zdzierża, zeby mu obcy się po obejściu kręcili. na szczęscie wazy 8kg i jest raczej starszy więc tętnicy nie przegryzł. ale że koleżanka juz kilkanaście lat zamężna, to mało się nogą męża przejmuje....

 

ja tak anegdotycznie pisze, ale to jest ciężka sprawa, jka ma się nadambitnego patrolowego psa w domu, bo oczy trzeba mieć dookoła głowy, a i tak są sytuacje, w których nie ogarniesz. no, i pewnie dlatego jest on już u mnie 4 rok na dt i raczej będzie do końca. niby bdt, więc nikomu krzywda się nie dzieje, ale ile psów w międyzczasie bym ogarneła?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...