Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Jak miło czytać,że starsze pieski znajdują domy; że są oprócz nas jeszcze inni ludzie,którym wiek psa nie przeszkadza w adopcji.

Nadzieja we mnie wstąpiła,że może i na Pucka gdzieś tam czeka wspaniały domek :)

A Gacek to niezły tłuścioch jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy w weekend odpoczywają, a u nas często wówczas nawał pracy...

W piątek przyjechał do nas Horacy, przypadek nagły, bo trochę rozrabiał w DT. Fotkę zapożyczam na razie z wątku, bo jeszcze nie zdążyłam go obfocić:

byfa.jpg

 

Wątek Horacego:

http://www.dogomania.com/forum/topic/133500-horacy-pilne-prosimy-o-pomocszukamy-hoteluzbieramy-deklaracjepost-236/

 

Sobotę natomiast mieliśmy bardzo przykrą i też dołączyła do nas kolejna psina, której nie planowaliśmy.

lubiecynamon (Ania), którą znacie z tego wątku i która adoptowała od nas parę miesięcy temu Alaskę, jest poważnie chora (nowotwór kręgosłupa). Z tego powodu nie może się dłużej opiekować sunią. Odniosłam wrażenie, że bardziej boli ją rozstanie z sunią niż sama choroba... Nie było wyjścia... sunia jest u nas.

I tutaj ogromna prośba do wszystkich o pomoc dla ALASKI oraz dla Ani - pomóżcie znaleźć suni nowy dom lub choć domowy DT. Alaska jest psem sportowym, bardzo łagodnym do wszystkiego, bardzo dużo umie. Idealnie nadaje się do psich sportów, jest bardzo skupiona na człowieku. Sunia waży obecnie ok. 20 kg, jest oczywiście wysterylizowana, ma ok. roku.

 

ebe6961d124aef58.jpg

 

eb1bef1e3ccac6ba.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=r4abUyyGr3M

Link to comment
Share on other sites

Lubiecynamon, ogromne uściski! :glaszcze:

 

Murka, w sprawie Alaski spróbuj napisać do DOGline - ona czasem "wytrzaskuje" agilitowe czy inne fajne domki dla wiercipiętków.

Nie chcę być "trzecią ręką", bo przy pośrednikach to jak głuchy telefon nieraz wychodzi... więc lepiej odezwij się sama.

Może będzie mogła chociaż ogłosić ją na swojej stronie? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...