Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

Nie przesadzasz, konflikt między dwoma obcymi jak by nie było samcami jest dość prawdopodobny niestety, szcególnie jeśli nie masz ich jak izolować w okresie początkowym, żeby miały czas na zapoznanie się i ewentualne zaprzyjaznienie.
Z przyjacielska suczka Grafit na pewno szybciej się dogada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Ciesze sie ze nie jestem sama z takim pogladem bo juz myslalam ze moze przesadzam ;)[/QUOTE]

[quote name='Yana']Nie przesadzasz, konflikt między dwoma obcymi jak by nie było samcami jest dość prawdopodobny niestety, szcególnie jeśli nie masz ich jak izolować w okresie początkowym, żeby miały czas na zapoznanie się i ewentualne zaprzyjaznienie.
Z przyjacielska suczka Grafit na pewno szybciej się dogada.[/QUOTE]
Też myślałem nad tym, będą w jednym kojcu ... i nie da się przewidzieć jak na siebie zareagują,
Bezpieczny układ to jednak Pies-Sunia;)
A Barcik może by pojechał jak Grafit znajdzie domek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Też myślałem nad tym, będą w jednym kojcu ... i nie da się przewidzieć jak na siebie zareagują,
Bezpieczny układ to jednak Pies-Sunia;)
A Barcik może by pojechał jak Grafit znajdzie domek:)[/QUOTE]


A pewnie! Dla Barta zawsze sie u mnie miejsce znajde ! :) ale uklad -suczka-pies :)

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Barta narazie z moich rozliczen bez rozliczen Owieczki jest 50 zł, z bazarku Azy wyjdzie dokladnie 250 zł, na koncie Azy jest 570 zł(500 zł przekazane na transport od nowych wlascicieli Azulki) jak tylko rozlicze sie za transport Azy zrobie rozliczenie i bedzie wiadomo z mojej strony ile zostalo do przekazania dla Barta. Owieczka zrobi koncowe rozliczenie z bazarkami i bedziemy juz wiedziec ile Bart ma na swoim koncie dokladnie pieniedzy..i bedziemy dzialac..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Na koncie Barta narazie z moich rozliczen bez rozliczen Owieczki jest 50 zł, z bazarku Azy wyjdzie dokladnie 250 zł, na koncie Azy jest 570 zł(500 zł przekazane na transport od nowych wlascicieli Azulki) jak tylko rozlicze sie za transport Azy zrobie rozliczenie i bedzie wiadomo z mojej strony ile zostalo do przekazania dla Barta. Owieczka zrobi koncowe rozliczenie z bazarkami i bedziemy juz wiedziec ile Bart ma na swoim koncie dokladnie pieniedzy..i bedziemy dzialac..:)[/QUOTE]

Dziękuję Kkasiiiar :) Trzymam kciuki za Azulkę i jej nowy domek. Tak sie cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']ale myslę , ze Aza pomogła Bartowi choć trochę wyjść z długów :)[/QUOTE]

W koncu to rodzeństwo jest :D Bart przez tyle czasu bronił jej i maluchów na ulicy... ;( Teraz Azulka mu sie odwdzięczyła :)
Trzeba szybciutko szukać mu Dt lub innego hoteliku... :(

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za transport Azy :
[INDENT] [B]635 [/B]zł - [B]500[/B] zł ktore ofiarowal nowy dom Azy, wiec zostalo Nam do zaplaty [B]135 [/B]zł z Azy konta [B]70[/B] zł i [B]65 [/B]zł z bazarku Azy (na dzien dziesiejszy po wpłatach jest[B] 258[/B] zł ) [B]258 [/B]zł - [B]65 [/B]zł =[B]193 zł[/B]

Do przekazania dla Barta jest [B]193 zł [/B]:smile: [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red][B]AZA UCIEKŁA WCZORAJ Z NOWEGO DOMU!!! PILNIE SZUKAMY DOGOMANIAKOW Z OKOLIC JASŁA!![/B][/COLOR][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216690-UWAGA-Aza-uciek%C5%82a%21%21%21%21-Osoby-z-okolic-Jas%C5%82a-prosimy-o-pomoc-%21%21%21%21%21%21%21%21/page11"]http://www.dogomania.pl/threads/216690-UWAGA-Aza-uciek%C5%82a!!!!-Osoby-z-okolic-Jas%C5%82a-prosimy-o-pomoc-!!!!!!!!/page11[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Wojtuś mial gdzies jakiś hotelik za 300 zl...pod Krakowem, z tego co pamiętam.No ale czy on będzie miał tyle deklaracji?[/QUOTE]
Jak Owieczka zrobi juz koncowe rozliczenie..bede wiedziala czy jest szansa..narazie na koncie Barta (na moim koncie) jest [B]243 zl[/B] z tego co zrozumialam na koncie Owieczki jest 510 zł(410 z bazarku zdjęciowego) moze by sie to udalo..ale Owieczka musi zrobic koncowe rozliczenie z bazarkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...