Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

Jeżeli nie bedzie na wątku osób, które mają jakies info o Barcie, to kiepsko widzę funkcjonowanie tego wątku. Przecież nie można cały czas tylko hopać do góry. Czy ktoś z hotelu, gdzie jest Bart, nie mógłby choć raz na jakis czas napisac coś o Barcie i przysłać jakąs fotkę?
Przeceiż nawet teraz po powrocie z tej nieudanej adopcji, nie było ani jednego zdania na temat, w jakiej formie wrócił Bart, nie mówię już nawet o nowych fotkach.
Czy Owieczka mieszka w tej samej miejscowości, gdzie jest Bart, bo sie nie orientuję?
Jeżeli nie ma stałego dostępu do netu, to może mogłaby przekazac komus telefonicznie wieści o Barcie, komus , kto mógłby je umieszczać na wątku. Zdjecia tez na telefon mozna wysłać, jesli sie nie ma netu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Jeżeli nie bedzie na wątku osób, które mają jakies info o Barcie, to kiepsko widzę funkcjonowanie tego wątku. Przecież nie można cały czas tylko hopać do góry. Czy ktoś z hotelu, gdzie jest Bart, nie mógłby choć raz na jakis czas napisac coś o Barcie i przysłać jakąs fotkę?
Przeceiż nawet teraz po powrocie z tej nieudanej adopcji, nie było ani jednego zdania na temat, w jakiej formie wrócił Bart, nie mówię już nawet o nowych fotkach.
Czy Owieczka mieszka w tej samej miejscowości, gdzie jest Bart, bo sie nie orientuję?
Jeżeli nie ma stałego dostępu do netu, to może mogłaby przekazac komus telefonicznie wieści o Barcie, komus , kto mógłby je umieszczać na wątku. Zdjecia tez na telefon mozna wysłać, jesli sie nie ma netu.[/QUOTE]


Masz w 100 % racje, mi ciezko jest pisac cokolwiek bo w sprawie Barta wiem tyle samo co Wy..chcialabym mu pomoc ..ale na dana chwile mam zwiazane rece bo bardzo malo o nim wiem :( Nie wiem nawet jak znalesc mu DT bo nie wiem ile kasy ma Bart jakie dlugi, ile bedzie kasy potrzeba..wiem ze teraz jest dlugi weekend i pewnie Owieczka nie ma dostepu do netu .. i tak sprawa z Bartem stoi w miejscu..

Link to comment
Share on other sites

kopiuję z wątku Azy.Gdyby i Bart się załapał to było by dobrze.
[quote name='wojtuś']Domek dzisiaj dzwonił bardzo zainteresowany Azulą,
Państwo na emeryturze - muzyk i lekarz, dorosłe dzieci, wnuki
Domek z ogrodem, Azula będzie rozpieszczana i spała w domku na kanapie, dostęp do ogrodu wg potrzeb Psiaka.
Państwu w zimie odszedł Psiak i.. jednak postanowili wziąść kolejnego.
To domek w Jaśle - Podkarpackie,
Myślę żeby sprawdzić na ...już, Pani chciałaby Azulę jak najszybciej, wie o wizycie PA.
Kto Kochani mógłby sprawdzić domek w Jaśle?

Wie o Barcie, że poszedł do domku- wyjaśniłem że jednak wrócił, może wezmę oba do siebie, nie wiem jednak jak mąż- mówi Pani:)
Tak czy siak- domek najpierw sprawdźmy Kochani;)[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Dzieki :) już pisze do katarzyna005 z Jasła:)[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']katarzyna005 już rozmawiała z Panią, wstępnie są umówieni na wizytę PA na środę po południu, gdyby coś wypadło to czwartek:)
Pani zachwycona, że tak ...szybko będzie wizyta;)
Kasiu dzięki :Rose:[/QUOTE]

[quote name='Guliwer89']A ja jak coś to jestem do usług gdyby transporcik był potrzebny tylko cholerka ciężko będzie z czasem ale coś pomyślimy ;) Jak ma ktoś z was konto Owieczki to bym poprosił bo w końcu kasiorkę wydam i będą problemy ;) ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Jeżeli nie bedzie na wątku osób, które mają jakies info o Barcie, to kiepsko widzę funkcjonowanie tego wątku. Przecież nie można cały czas tylko hopać do góry. Czy ktoś z hotelu, gdzie jest Bart, nie mógłby choć raz na jakis czas napisac coś o Barcie i przysłać jakąs fotkę?
Przeceiż nawet teraz po powrocie z tej nieudanej adopcji, nie było ani jednego zdania na temat, w jakiej formie wrócił Bart, nie mówię już nawet o nowych fotkach.
Czy Owieczka mieszka w tej samej miejscowości, gdzie jest Bart, bo sie nie orientuję?
Jeżeli nie ma stałego dostępu do netu, to może mogłaby przekazac komus telefonicznie wieści o Barcie, komus , kto mógłby je umieszczać na wątku. Zdjecia tez na telefon mozna wysłać, jesli sie nie ma netu.[/QUOTE]
Erko Kochana dzwoniłem do Izy gdzie jest Bart:)
Wszystko z Bartem dobrze, Iza mówi że już nadrobił, bo przez ten tydzień w nieudanym domku schudł,
Rana po kastracji sie goi, nie ma wysięku.
Owieczka jest sąsiadką Izy, przyjeżdża na weekendy, a teraz ma zepsuty samochód i nie może przyjechać,
stąd wiadomości o Barcie możemy mieć tylko od Izy.
Zdjęcia Psiaków robiła zawsze Owieczka i wstawiała na wątek.

Śledzę Kochani obydwa Psiaki:)
Zobaczymy po wizycie domku w Jaśle dla Azuli, katarzyna005 też odniosła pozytywne wrażenie po rozmowie z domkiem,
myślę, że to formalność ta wizyta ... ale trzeba sprawdzić,
Jeśli domek będzie ok, to zapytam jeszcze o Barta, musi być zgoda męża, Pani ma też obawy czy finansowo podoła utrzymać dwa Psiaki:)

Dzisiaj też rozmawiałem z nina_g bo przesłała zdjęcia Barta domkowi pod Tarnowem, czeka na decyzję domku w środę,
to domek znajomych, domek ogrodzony bez kociaków i małych dzieci:)

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa ale zajrzyjcie , pomóżcie chociaż podnosić i rozsyłać wątek, to pierwszy wątek mój i Guliwera:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217068-KAMA-%E2%80%93-potr%C4%85cona-po%C5%82amana-niewidzialna-"]http://www.dogomania.pl/threads/2170...-niewidzialna-[/URL]!!!

to jest Kama z wypadku , którą zgarnęliśmy z drogi odwożąc Grafita i Azulę do BDT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']a czy Owieczka przeslała juz rozliczenia Barta i Azy na koniec października ???[/QUOTE]

Owieczka od konca pazdziernika sie nie odzywa, widocznie nie ma dostepy do internetu.
Jak juz pisalam na watku Azy..ze Owieczka chciala zeby w razie co miejsce Azy zajol Bart, ja mam troche mieszane uczucia bo nie wiem jak sie chlopacy dogadaja ze soba..Grafit z Bartem..wiem ze ktos moze napisac ze Bart jest lagodny tylko ze bedzie z Grafitem 24/h na dobe..nie chcialabym pozniej miec problemu bo nie bede miala jak i gdzie odseparowac chlopakow od siebie..:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...