Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 month later...
O 11.06.2014 o 21:44, dexterka napisał:

jestem:) Dzwoniłam dzisiaj do Barta- wszystko u niego w porządku, pani za radą weterynarki próbuje dalej z suchym jedzeniem, Bart wybrzydza, bo już posmakował gotowanego jedzonka. Pani martwiła się też czy nie zapewnia psiakowi za mało ruchu w te upały. Mówiła ,że wychodzą na jeden dłuższy , wieczorny spacer oraz na krótkie spacerki w ciągu dnia -co ok 2h. Jest taki upał,że ani pani ani bart nie dają rady w ciągu dnia. Bart uwielbia pola na które ma rzut beretem, do starego parku też chodzą i wczoraj spotkali tam zająca- pani ledwo utrzymała go na smyczy tak do niego wyrwał . Zadzwonię znowu za kilka dni.

Tak Dexterka na pewno miala kontakt z domem Barta. Tylko już chyba na ten wątek nie zagląda. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Skontaktowałam się z Dexterką i podała mi numer do Pani Barta. Dzwoniłam wczoraj. Z relacji Pani wynika, że u Barta wszystko w porządku, poza tym, że powoli zaczyna odczuwać pierwsze symptomy wieku seniora. Kondycja już nie taka, już nie daje rady towarzyszyć Pani i jej córce w kilkugodzinnych wyprawach rowerowych. Natomiast bardzo lubi przemierzać własnym tempem ogród, park i ogromny teren jaki otacza ich dom. Już nigdzie nie ucieka, pozwiedza i wraca. Waży sobie ok 23 kg i jest to dla niego optymalna waga. Poprosiłam, rzecz jasna, o choćby jedno zdjęcie Bartusia i Pani obiecała podesłać, ale jakoś nie bardzo mam tym razem nadzieję, że tak będzie. Pewnie trzeba będzie zadowolić się tylko ustną relacją. Niemniej jednak gdybym tylko dostała fotkę, zaraz tu wstawię.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Długo tu było cichutko, a czas niepostrzeżenie mijał. Bart sobie beztrosko był i nadal jest w swoim domu. Jednak: "...Witaj Jolu , dzwoniła dzisiaj do mnie pani Barta . Chciała przekazać ,że Bart jest już mocno posuniętym staruszkiem, prawie nie widzi i bardzo źle chodzi, nogi mu się plączą. Bart jest pod ciągłą kontrolą weta ,ale ten uprzedza panią ,że nieubłaganie zbliża się czas podjęcia tej okropnej decyzji" napisała do mnie na FB Dexterka. Bart ma już 13 lat, trochę niełatwego życia za sobą i kondycja go opuszcza.

Aktualna fotka Barta

 

Bart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Niestety, moja ciągnie już 14-ty rok i też łapki jej się coraz częściej plączą ale jeszcze chodzi choć też boję się, że jak przestanie chodzić będę musiała podjąc tę okropną decyzję bo na ręce jej nie dam rady wziąć - ja też jestem stara a ona to duża choć już starczo chuda rottka. Tak naprawdę to marzę, żeby sama usnęła zanim przestanie chodzić ale póki co robię wszystko, żeby dawała radę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

dziś, przed momentem otrzymałam smutną wiadomość o nadejściu ostatecznego. Bart dzisiaj ok 10.00 rano przekroczył tęczowy most i pobiegł do krainy, o której istnieniu nie wiemy na pewno, ale dobrze jest wierzyć, że istnieje. Wiadomość krótka, bez szczegółów, przekazana mi przez Dexterkę, więc proszę nie pytać co i jak, dlaczego. Najważniejsze, że tych kilka lat chłopak przeżył w swoim domu, z rodzinką, która go kochała i nie poniewierał się po świecie samotnie, bez miłości. Śpij Bartusiu i bądź szczęśliwy już zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...