Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

pozdrawiam, co za fatalna historia..w takim razie pieniądze,które wysłałam za lipiec i sierpień, a które miałyście rozdysponować wg uznania - czy będą mogły wrócić do niego? oczywiście, dopóki dam radę będę dalej go wspierać...najgorsze, że wygląda na to, że moja sytuacja drastycznie może się pogorszyć od nowego roku...nie wiem, co wtedy...

Link to comment
Share on other sites

Pani Małgosia pojechała po Barta, o 12 : 30 odebrałam info i Wojtek Wam przekazał.
na razie dam spokój bo zapewne Bart jest teraz urządzany, odkarmiany itp itd, ale zadzwonię później i się dowiem.

czuję się bardzo oszukana, bo to ja tam Barta zawiozłam, byłam na wizycie p/a. Kaśka wydawała się osobą zakochaną w psie :(
Zostawiliśmy wszystkie dostępne telefony, do Mokrego Noska, do mnie, że jak tylko coś się wydarzy, żeby poinformowali, a my na pewno psa zabierzemy :( ku...a

Link to comment
Share on other sites

Bart już na miejscu, jak go zobaczyłyśmy to łzy stanęły nam w oczach, to nie ten sam pies co kiedyś... chudy, szary, ale smutek jaki od niego bije, masakra. Wystraszony, zobojętniały na wszystko. rzeczywiście był u tych państwa od marca, tamci uciekli zostawiajac psa w domu. Na szczeście Ci ludzie go wypuscili i zaopiekowali sie nim, ehh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jadwiga']pozdrawiam, co za fatalna historia..w takim razie pieniądze,które wysłałam za lipiec i sierpień, a które miałyście rozdysponować wg uznania - czy będą mogły wrócić do niego? [/QUOTE]
Ja nic z tego nie rozumiem .Ostatnie wpłaty jakie od Ciebie mam są ze stycznia i lutego.
Chyba pomyliłaś psiaki.[quote name='jadwiga']byłam zdołowana, a tu na wstępie taka cudowna wiadomość! hip hip hurra! czy Reksio ma jakieś długi? mam jeszcze do wysłania przekaz za lipiec - sierpień - jeśli nie dla niego, to przeznaczcie na jakieś inne biedy, niestety. tych nie brakuje...[/QUOTE]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-Żabcia-ma-dożywotnie-DT-przepiękny-Reksiu-szuka-domku!?p=21104690#post21104690[/URL]

[TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"]
[TR="class: light"]
[TD="align: center"]2013-02-28[/TD]
[TD="align: center"]2013-02-28[/TD]
[TD="align: center"]Wpływ na rachunek[/TD]
[TD="align: center"][B]Nr rach. przeciwst.:[/B]

[B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
JADWIGA

[B]Tytuł:[/B] BART WYPRAWKA
Wpłata w UP nr:008624130226BS#D0223[/TD]
[TD="align: right"]+50,00 PLN[/TD]
[TD="align: right"][/TD]
[TD="align: left"][/TD]
[/TR]
[TR="class: dark"]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2013-01-28[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2013-01-28[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Wpływ na rachunek[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Nr rach. przeciwst.:[/B]

[B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
JADWIGA
[B]Tytuł:[/B] DLA BANTA ZA STYCZEN
LUTY
Wpłata w UP nr:008625130124EH#D0284[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"]+50,00 PL[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][I]Bart ma dom i tfu tfu mam nadzieję że już tak zostanie.[/I][/COLOR]
[B]2013
STYCZEŃ.

[B][COLOR=red][COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000] [B]Yana[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 15.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 15 zł wpłynęło 02.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 07.01.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]*ag2709 -30zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł 40 zł wpłynęło 24.12.2012.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000][B]aagataa8[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]-15 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]* [COLOR=black]dominikabankert[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][COLOR=#008000] wpłacone na konto Kasi i ujęte we wcześniejszym rozliczeniu.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[B]* wojtuś 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło [/COLOR]
[B]* erka - 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][B]*[SIZE=2]Miryca 150 zł [COLOR=#006400]wpłynęło 03.01
===============================

+441
-360 opłata za hotel od 15.01. do 13.02. przelew w dniu 15 01.
-------------------
+ 81 zł stan konta Barta w dniu 17.01.
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][B][COLOR=red][COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/COLOR]
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green].[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000][B]aagataa8[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]-15 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 15 zł wpłynęło 25.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 25 zł wpłynęło 28.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B]* wojtuś 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 30.01.[/COLOR]
[B]* erka - 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło
=====================================
+ 141 zł 31.01.
LUTY
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000] [B]Yana[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 03.01 .[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 15 zł wpłynęło 29.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 04.02 .
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]*ag2709 -30zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł zł wpłynęło [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000][B]aagataa8[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]-15 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone25 zł wpłynęło 28.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]* [COLOR=black]dominikabankert[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][COLOR=#008000] wpłacone wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[B]* wojtuś 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło [/COLOR]
[B]* erka - 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło
===================================
-90 zł zwrot kosztów paliwa na wizytę pa i transport Barta.
+ 221 zł
=======================
+ 131 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]+ 50 zł od Jadwiga
============
+181 zł[/B]

[quote name='baster i lusi'][B]Nikt nic nie pisze więc to na mnie spadł podział kasy ze skarpety Barta.
[/B]A to moja propozycja:
60 zł co zostało w hotelu podarować na bidę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217000-Lola-w-hoteliku-brakuje-na-opłacenie-miesiąca-POMÓŻ-PROSZĘco[/URL] jest w hotelu Mokry Nosek i jest taka co nie ma za wiele deklaracji.Co Wy na to?

Bart ma + 181 zł
doszło 20 zł od Magolek za marzec
===============================
+201 zł
Jarkowi i Leszkowi 51 zł
kieleckim psiakom 100 zł
i 50 zł tej bidzie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240180-Ogromny-KRWAWIĄCY-CIĄGNIĘTY-PO-ZIEMI-GUZ-!-NIE-MOŻE-CHODZIĆ-SIEDZIEĆ-RATUNKU!!![/URL]
[B]​Bardzo proszę o napisanie na wątku czy tak może być?[/B][/QUOTE]
ROZLICZENIE FINANSÓW BARTA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']Czyli Bart został adoptowany w lutym a w marcu był u już z państwem którzy go uratowali. Długo sie nie nacieszył domkiem stałym....[/QUOTE]

[quote name='Czorcik']jeszcze kota zdążyli zaadoptować[/QUOTE]
A niech piekło pochłonie takich ludzi.Kurde nie mogę dojść do siebie.Niech hotel zaopiekuje się Bartem a pieniądze zwrócimy ja też dołożę coś od siebie.Trzeba zamówić karmę tylko jaką jak on taki wychudzony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']popatrzę co tam jest dostępne i dam propozycję.[/QUOTE]
Dzwoniłam do hotelu i uzgodniłam że hotel zakupi karmę i ma odrobaczyć ,odpchlić ja przeleję za to kasę.Jak na razie Bart ma 250 zł.Myślę że na karmę i zabezpieczenie Barta wystarczy.Pisałam też o dodanie mi posta na rozliczenia i w ekspresowym tempie dostałam.Dziękuję Maupa4 za szybką reakcję.

Link to comment
Share on other sites

Wychudzony Bartuś...

Erko - pani Kasia podpisała umowę adopcyjną z adresem domu wynajmowanego, uciekli gdzieś w Polskę, tacy ludzie, nie odbierają telefonu teraz i pewnie od marca by już nie odebrali.

Czorcik - też mam żal do siebie, gdybym zadzwonił w kwietniu, brak odbioru tel. przez nich już wtedy wzbudziłby jakieś podejrzenia...

Link to comment
Share on other sites

pozdrawiam, wszystko by się zgadzało, ostatni raz wpłacałam na Barta za styczeń i luty , bo w lutym został adoptowany, potem mam dowód wpłaty z lutego, z dopiskiem - wyprawka, dalej już nie wpłacałam, bo sądziłam, że pies jest w stałym domu...czy ta wpłata z lutego dotarła? czy konto bez zmian?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jadwiga']pozdrawiam, wszystko by się zgadzało, ostatni raz wpłacałam na Barta za styczeń i luty , bo w lutym został adoptowany, potem mam dowód wpłaty z lutego, z dopiskiem - wyprawka, dalej już nie wpłacałam, bo sądziłam, że pies jest w stałym domu...czy ta wpłata z lutego dotarła? czy konto bez zmian?[/QUOTE]
Tak wpłata dotarła i jest ujęta w rozliczeniu.W marcu podzieliliśmy kasę Barta na inne potrzebujące psiaki i jest to ujęte w rozliczeniu.Konto to samo.
Dziękuję wszystkim za przybycie do biednego Barta.Dzwoniłam do Kasi by zmieniła tytuł wątku ale jeszcze tego nie zrobiła.W wolnej chwili zrobię zestawienie deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...