Jump to content
Dogomania

Cesar Millan "Zaklinacz psów".


GAJOS

Recommended Posts

[quote name='LALUNA']Tak zapewne na ringu delikatnie podciągaja psom pyski do góry[/QUOTE]
Ironię wyczuwam ;)
No nie wiem, mój i większośc psów które znam nie mają podcinanego gardła w rozpędzie, a ringówka służy m.in do związania i poprawienia podgardla,i do podniesienia głowy, owszem ale nie do szarpania czy przyduszania. To że ktoś gdzieś poddusił psa nie znaczy że robią to wszyscy na ringu.
W przeciwieństwie może do szkolenia, gdzie tą ringówką (czy smyczą treningową jak zwał tak zwał) koryguje się psa i dostaje ona zupełnie inną funkcję.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]"No nie wiem, mój i większośc psów które znam nie mają podcinanego gardła w rozpędzie, a ringówka służy m.in do związania i poprawienia podgardla,i do podniesienia głowy, owszem ale nie do szarpania czy przyduszania."[/QUOTE]

Śmiem zaprotestować; od paru ładnych lat wystawy doprowadzają mnie do szału właśnie m.in. z tego powodu - z całej masy wystawców co najwyżej kilka procent potrafi posłużyć się ringówką... albo inaczej: tak wyszkolić psa, żeby ta ringówka nie była potrzebna, a tylko co najwyżej stanowiła efekt wizualny.
Reszta zajadle dusi, podciąga i męczy - z usteczkami, a jakże, pełnymi humanitaryzmu i miłości do koffanych piesków.

Żeby nie było: oczywiście powyższa uwaga nie obejmuje nikogo z uczestników tej rozmowy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Berek, jest coś w tym, ale mimo wszystko nie o to mi chodziło,tzn nie o ringi a o przywiązywanie psa na ringówce (tej samej którą można skrzywdzić {na to wygląda} tak bardzo psa na malutkim ringu podczas krótkiego występu) do pędzącego roweru.
Postaram się znaleźć też te odcinki gdzie widziałam żebyśmy nie rozmawiały w ciemno ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Śmiem zaprotestować; od paru ładnych lat wystawy doprowadzają mnie do szału właśnie m.in. z tego powodu - z całej masy wystawców co najwyżej kilka procent potrafi posłużyć się ringówką... albo inaczej: tak wyszkolić psa, żeby ta ringówka nie była potrzebna, a tylko co najwyżej stanowiła efekt wizualny.
Reszta zajadle dusi, podciąga i męczy - z usteczkami, a jakże, pełnymi humanitaryzmu i miłości do koffanych piesków.

Żeby nie było: oczywiście powyższa uwaga nie obejmuje nikogo z uczestników tej rozmowy. :lol:[/QUOTE]

te straszne i niedobre owczarki nim coraz czesciej sa wystawiane na metalowych obrozach.. ktore wlasnie maja mega rozszerzenie na 2.5-3cm pod gardlem:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam,

potrzebuję pomocy w znalezieniu odcinka zaklinacza psów, który oglądałam na youtube (widziałam dwa z tej serii)
Cesar pomagał w nim psom znaleźć domy (w każdym odcinku jednemu psu)
W jednym odcinku był to pies z ulicy, w drugim ze schroniska
W każdym odcinku o psa "walczyły" trzy rodziny, które musiały wykonywać różne zadania, przez które Cesar sprawdzał, do której rodziny najlepiej pasuje pies.
BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dnia 29.12.2016 o 23:02, nelebes napisał:

Witam,

potrzebuję pomocy w znalezieniu odcinka zaklinacza psów, który oglądałam na youtube (widziałam dwa z tej serii)
Cesar pomagał w nim psom znaleźć domy (w każdym odcinku jednemu psu)
W jednym odcinku był to pies z ulicy, w drugim ze schroniska
 W każdym odcinku o psa "walczyły" trzy rodziny, które musiały wykonywać różne zadania, przez które Cesar sprawdzał, do której rodziny najlepiej pasuje pies.
 BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!

A sprawdzałeś na stronie serii, omdb, ranker.com, czy wiki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...