Jump to content
Dogomania

Bullterier


Alby

Recommended Posts

Hmmmm. Mój poprzedni temat został usunięty - :shake: a przyczyny jego usunięcia są tak beznadziejne i grubymi nićmi szyte jak polityka naszego kraju... :p BRAWOOOO ... Widać, że jakaś część tamtych wypowiedzi była komuś nie na rękę :shake: Myślę, że chodziło o psi interes i o kasę z niego płynącą. :p Zawsze, gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze! :shake:
A tak na marginesie to moja suka ma już partnera Z RODOWODEM i ośmioma zdobytymi tytuami na wystawach... :p:p:p
I jeszcze jedno - rezygnuję z polemiki na tym forum. Szkoda mego czasu.:cool1:
Pozatym to raczej mi nie odpowiada towarzystwo dewotek, cioteczek, kocich mam i innych nawiedzonych, bogobojnych ofiar...:diabloti:
Oczywiście sprawa dotyczy tylko CZĘŚCI forumowiczów. Resztę NORMALNYCH osób PRZEPRASZAM, ale ktoś musi tamtym ... powiedzieć prawdę w oczy.:angryy:
Pozdrawiam paparapa paparapa paparapa...:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

5. POSTY

a) [COLOR="red"][B]Zabrania się pisania postów o treści[/B][/COLOR]:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, [B][COLOR="red"]ofertę matrymonialną,[/COLOR][/B] oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...