Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

[quote name='Anja2201']Bawarka w nowym domku :) Później napiszę więcej , ale wszystko wygląda super :)
Mam też wiadomości od Inki ,państwo zachwyceni sunią , mała śpi w łóżku , czasem jeszcze narobi w domku, ale coraz rzadziej :)[/QUOTE]

Wspaniała wiadomość!! Tak długo sunie czekały na dom!! Świetnie,ze obie w domkach!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie wierzę :crazyeye::crazyeye::crazyeye: no po prostu nie mogę uwierzyć :multi::multi::multi: sunieczki w nowych domkach! Ciotka pisz więcej co to za domek no :mad: Czyli chemia była tak?
Jejku lepszej wiadomości dziś nie mogłam dostać :loveu: Mam ochotę wszystkich wyściskać :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Obie panienki już w domkach , super :)

To teraz mniej przyjemne , czyli rozliczenie :
od 01.02 do 04.02 - 66 zł

Wystawiać rachunek ?

Widzę w rozliczeniu , że Bawarka ma ponad 90 zł , więc jej starczy :)
W związku z tym zamykam bazarek ze słonikami :)

Chciałam podziękować za super współpracę :)

Link to comment
Share on other sites

Bawarka już u mnie . Wiecie co tym razem to chyba była alergia , przynajmniej ja w to wierzę , pan mi się popłakał prawie jak oddawał bawarkę , dał miseczkę , kocyk , smycz i dużą torbę smaczków . Rozmawialiśmy chwilę i chciałam pana podpuścić proponując maltańczyka czy pudla , pan stwierdził , że w żadnym wypadku , najpierw żona musi iść do lekarza , dowiedzieć się co i jak , ewentualnie zacząć brać leki , wcześniej nie zaryzykują kolejny raz .

Link to comment
Share on other sites

może ta alergia być prawdziwa, ponieważ ta pani nigdy psów nie miała, a zawsze chciała, ale szybko się poddali mimo wszystko :(

rozmawiałam z Anią, stawka za miesiąc za jedną sunię to 500 zł, tak jak było ustalone, było też wcześniej tłumaczone dlaczego nie może być mniej, teraz mam pytanie, czy ktoś ma może pomysł na tańsze miejsce? chodzi tylko o cenę, pod względem opieki, informacji i pomocy Ani jest wszystko rewelacyjnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusinka22']jejku, jednak za wcześnie nie można się cieszyć......:([/QUOTE]

niestety, nie wiem co teraz z nią zrobić, kolejny dom może się szybko nie trafić, jeszcze poprzedni sunia z korabiewic traci dt.
jeszcze chciałam poprawić tytuł i nie wchodzi mi

Edited by tripti
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Bawarka już u mnie . Wiecie co tym razem to chyba była alergia , przynajmniej ja w to wierzę , pan mi się popłakał prawie jak oddawał bawarkę , dał miseczkę , kocyk , smycz i dużą torbę smaczków . .[/QUOTE]

;////

a fajny dom się (chyba) zapowiadał;/ ech szkoda ggadać... ja nie mam niestety pomysłu na tańsze miejsce, mogę jedynie obiecać pomoc finansową

Link to comment
Share on other sites

O nie :( Biedna Bawarka :(
Chyba rzeczywiście musimy poszukać jakiegoś troszkę tańszego miejsca, szkoda bo u Ani suczki miały super :( Ale chyba nie damy rady tyle uzbierać. Co o tym myślicie? Znacie jakieś sprawdzone miejsca niedaleko Warszawy?
Ania ja naprawdę bym chciała żeby Bawarka została u Ciebie, bo na pewno już się przywiązała do Ciebie ale jest nas mało na wątku, nie mamy deklaracji i ciężko strasznie z tą kasą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']O nie :( Biedna Bawarka :(
Chyba rzeczywiście musimy poszukać jakiegoś troszkę tańszego miejsca, szkoda bo u Ani suczki miały super :( Ale chyba nie damy rady tyle uzbierać. Co o tym myślicie? Znacie jakieś sprawdzone miejsca niedaleko Warszawy?
Ania ja naprawdę bym chciała żeby Bawarka została u Ciebie, bo na pewno już się przywiązała do Ciebie ale jest nas mało na wątku, nie mamy deklaracji i ciężko strasznie z tą kasą :([/QUOTE]
Ja to bardzo dobrze rozumiem , strasznie mi przykro , że nie mogę obniżyć ceny , ale TZ się nie zgadza , bo za chwilę koszty będą większe niż zyski :(
Rozglądam się za czymś tańszym .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...