Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Awit']O kurcze jak dobrze, a skąd domek się wziął, z jakiego ogłoszenia?[/QUOTE]

nie dopytałam z jakiego portalu dokładnie, zapytam przy okazji, ale to z tych ogłoszeń, które pikola dzielnie wystawiała.

Plicha - jak coś to napisz na bazarku, że ten pakiet Inki nie jest na cito, może się coś wyklaruje w najbliższych dniach. I dzięki za taki prezencik :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']nie dopytałam z jakiego portalu dokładnie, zapytam przy okazji, ale to z tych ogłoszeń, które pikola dzielnie wystawiała.

Plicha - jak coś to napisz na bazarku, że ten pakiet Inki nie jest na cito, może się coś wyklaruje w najbliższych dniach. I dzięki za taki prezencik :)[/QUOTE]

Chyba dla Bawarki:cool3:Czyzby sie domek szykowal i dla niej?:lol:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie Bawarki :) ja ich na zdjęciach nie odróżniam, a imiona też zaczęły mi się merdać.
miałam nie pisać, narazie tak bez entuzjazmu, zobaczymy, jutro prawdopodobnie będzie wizyta pa (Abrakadabra obiecała zwizytować - dzięki :) ), jak będzie ok to w planach odwiedziny u Ani i zapoznanie w niedzielę, ale musi być chemia między tymi ludźmi i psem jak to określili, więc narazie na spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']no właśnie Bawarki :) ja ich na zdjęciach nie odróżniam, a imiona też zaczęły mi się merdać.
miałam nie pisać, narazie tak bez entuzjazmu, zobaczymy, jutro prawdopodobnie będzie wizyta pa (Abrakadabra obiecała zwizytować - dzięki :) ), jak będzie ok to w planach odwiedziny u Ani i zapoznanie w niedzielę, ale musi być chemia między tymi ludźmi i psem jak to określili, więc narazie na spokojnie.[/QUOTE]

Mnie tez sie myla:roll:To trzymam:kciuki:za domek:lol:

Link to comment
Share on other sites

Abrakadabra dziś była na wizycie - dziękuje :)

wrażenia pozytywne, ludzie młodzi ok 30stki (przed), małżeństwo, dzieci w planach (to jest zawsze ten znak niepewności jakie będą reakcje), świadomi tego, że piesek może niszczyć, załatwić się w domu, na dalsze wyjazdy jest gdzie pieska zostawić, za blokiem jest las ponoć ładny ;), mieszkanie w bloku, trzecie piętro, ale jest winda, pan miał w domu psy teraz u rodziców została suczka 16 lat ślepiutka i głuchutka i załatwiająca się pod siebie, pani nigdy nie miała dlatego, że rodzicie się nie zgadzali.
Jednego się obawiam, żeby Inka nie okazała się niszczycielem... mieszkanko zadbane i ładnie urządzone, więc miałaby pole do popisu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']Abrakadabra dziś była na wizycie - dziękuje :)

wrażenia pozytywne, ludzie młodzi ok 30stki (przed), małżeństwo, dzieci w planach (to jest zawsze ten znak niepewności jakie będą reakcje), świadomi tego, że piesek może niszczyć, załatwić się w domu, na dalsze wyjazdy jest gdzie pieska zostawić, za blokiem jest las ponoć ładny ;), mieszkanie w bloku, trzecie piętro, ale jest winda, pan miał w domu psy teraz u rodziców została suczka 16 lat ślepiutka i głuchutka i załatwiająca się pod siebie, pani nigdy nie miała dlatego, że rodzicie się nie zgadzali.
Jednego się obawiam, żeby Inka nie okazała się niszczycielem... mieszkanko zadbane i ładnie urządzone, więc miałaby pole do popisu :([/QUOTE]

A ja jestem dobrej myśli , jakoś czuję , że dobrze będzie , a mnie naprawdę ciężko przekonać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']A ja jestem dobrej myśli , jakoś czuję , że dobrze będzie , a mnie naprawdę ciężko przekonać :D[/QUOTE]

pozostaje mieć nadzieję :) ale to tak jak pisałam jeszcze nie przesądzone, musi być chemia na żywo :) państwo wybierają się w sobotę lub niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze naprawdę tak spokojnie z radością umiarkowaną, bo już nieraz nadzieja była wielka, poczekajmy spokojnie :)

natomiast znowu zapomniałam zapytać gdzie ci państwo wypatrzyli Inkę :) bo jakoś i Inka i Bawarka w niewielkim odstępie czasu znalazły zainteresowanie, więc trzeba zbadać źródło :)

Link to comment
Share on other sites

\o/ trzymam kciuki.

[quote name='tripti']Abrakadabra dziś była na wizycie - dziękuje :)
Jednego się obawiam, żeby Inka nie okazała się niszczycielem... [B]mieszkanko zadbane i ładnie urządzone, więc miałaby pole do popisu[/B] :([/QUOTE]

Hehe sory nie mogłam się powstrzymać ;) nie no chyba dorośli ludzie sobie zdają sprawę, że pies to nie posąg i zająć czyms paszczę musi;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Fajnie że domek pozytywny, to teraz jeszcze bardziej kciuki trzymamy :)[/QUOTE]

za chemię ;) tylko nie wiem czy to jutro czy w niedzielę, miało się wieczorem roztrzygnąć, ale Ania ma teraz na głowie tą sunię połamaną, więc nie będę jej przeszkadzać, na pewno dowiemy się wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...