Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]BAWARKA[/B] - 1 rok, 12 kg, nieprzeciętna uroda.
Przez jednych wyrzucona jak zbędny mebel, przez innych uratowana i przygotowana do adopcji. [B]Szuka domu i odpowiedzialnych właścicieli.[/B] Wysterylizowna, z kompletem szczepień, odrobaczona i odpchlona.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w woj. mazowieckim. Suczka w pełni przystosowana do życia w rodzinie. Kocha ludzi, delikatna w stosunku do małych dzieci, idealnie dogaduje się z innymi psami i kotami.

[B]Szczerze zachęcamy do adopcji Bawarki.[/B]
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
5............ lub 6.......... lub kontakt mailowy: .................

Moja propozycja tekstu do ogłoszeń, czy ktoś ma inną lub chce wprowadzić zmiany? czekam :)

Link to comment
Share on other sites

No dobra, mam nadzieję że nie powiesicie mnie że tak bez konsultacji..

Dwa dni temu na ogłoszeniu w aptece wypatrzyła bawarkę pewna rodzinka. Młode małżeństwo z dwójką dzieci (przedszkolak i szkolak). Zakochali się z miejsca - szczególnie pan. Znam ich, bo to nasi stali pacjenci, więc po długiej rozmowie telefonicznej i wizycie w domku - bawarka ma DS!!!
Mieszka kilkaset metrów od mojej pracy, będę ją miała na oku, bo trasa spacerowa wszystkich okolicznych psów jest obok :)
Państwo już wczoraj zakupili wyprawkę, chłopczyk już planuje spać z nią w łóżku.
W klatce obok mieszka "Dziadek" z jamnikiem - tak że mała będzie miała towarzystwo do spacerów, a w domu jest też fretka (która podobno bardzo fajnie bawi się z w/w jamnikiem, więc jest szansa na przyjaźń z Bawarcią )
Zakupiłam jej tymczasową adresatkę, dostała niebieski kocyk :), swojego pluszaka i woreczek karmy no i... trzymajcie kciuki, żeby było ok.

Edited by Figu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...