Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niestety. Państwo doczytali się w ogłoszeniu, że Bawarka to mix asta i zrezygnowali. Pani bardzo boi się tej rasy i mimo że przekonywałam, że u Bawi to z asta nie ma nic, nie uwierzyli. Mają się jeszcze zastanowić, ale niestety czarno to widzę..

Czy możecie usunąć z ogłoszeń to o podobieństwie do asta? Ona bardziej jest jak Parson (nieco przerośnięty), lub niedorobiony bigiel :)

Link to comment
Share on other sites

Witam zanim doszłam do koća Waszych postów , miałam napisac ,że przekazałam 100 na Bawarke i te pieniążki niech któraś przekaże innym potrzebujacym psinkom. A tu znowu jak obuchem w łeb, znowu ktos sie wycofał, szkoda....ale mimo wszystko kase przekazałam i prosze o kupienie czegoś bardzo dobrego dla Bawarki za te złudne nadzieje:)

Link to comment
Share on other sites

no niestety, też do nich dzwoniłam po smsie figu i dostałam informację, że zdecydowali się na innego psa, nie wiem czy w tych ogłoszeniach był mix asta? raczej szło się w kierunku tego przerośniętego jrt... a tak sensownie rozmawili, przeczytali dokładnie ogłoszenie, bo wszystko wiedzieli... :(

czy Bawarka może zainwestować w wyróżnione gumtree i tablicę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Tak, zróbmy jej wyróżnione ogłoszenia, napisz mi Tripti ile Ci przesłać na wyróżnienia. Ogłoszenia to podstawa :)[/QUOTE]

ja nie umiem tego robić :( kiedyś próbowałam z gumtree przez smsa i nie było wogóle widać tego ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

no trudno, nawet nie miałam szansy przekonać tej pani, wcześniej rozmawiałam z córką i ojcem, że Bawarka jest subtelna, delikatna i łagodna :( ten amstaff to chyba, pod kątem wyszukiwania został wstawiony, ale one już od dawna były ogłaszane osobno z nowymi imionami, że też musieli to ogłoszenie wyszperać... zostaje czekać na kolejny dom...

Link to comment
Share on other sites

Do rozliczenia można dodać 50 zł, które obiecałam co miesiąc, wysłałam przed chwilką.
My jak byliśmy u Ani po Inkę-Tinkę to byliśmy zdziwieni, że suńki takie drobne. Na zdjęciach wydawały się nam masywniejsze, a na żywo są dużo śliczniejsze:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']Niestety. Państwo doczytali się w ogłoszeniu, że Bawarka to mix asta i zrezygnowali. Pani bardzo boi się tej rasy i mimo że przekonywałam, że u Bawi to z asta nie ma nic, nie uwierzyli. Mają się jeszcze zastanowić, ale niestety czarno to widzę..

Czy możecie usunąć z ogłoszeń to o podobieństwie do asta? Ona bardziej jest jak Parson (nieco przerośnięty), lub niedorobiony bigiel :)[/QUOTE]


Albo Figu zaproponuj "terapię" na moim Szadim "wielkim, złym miksie asta".....da ze sobą zrobić wszystko, nigdy muchy nie skrzywdził a gdy york się na niego rzucił z zębami- posikał się... Tak swoją drogą- ja też kiedyś bałam się psów w tym typie ale jestem całkowicie wyleczona ;)

Link to comment
Share on other sites

No tak, my wiemy że asty to bardzo fajne psy, wielkie przylepy itd, ale przekonanie o złych potworach zagryzających ludzi pokutuje..

A teraz coś odnośnie groźnej Bawarki. Dostała dziś po nosie od naszej kotecki (weszła do łazienki, a to jest koci teren, w dodatku ma z kolbą na pieńku, bo próbuje się z nią bawić), był wielki pisk i chowanie się za zasłoną, a potem.. zobaczcie same:

[attachment=1366:7958.attach]

tam ten straszny potwór jej nie dopadł :)

Link to comment
Share on other sites

No przydałoby się, bo siura w domu bez opamiętania :(
Macie jakiś sposób na szybkie nauczenie psa, że na załatwianie się na dworze jest przyjemniejsze? Myślałam, że nauczy się od pozostałych, ale dla niej wyjście na dwór to atrakcja - bieganie, szczekanie itd, a potrzeby fizj. =na środku pokoju..

Link to comment
Share on other sites

Jedyny sposób jaki znam to chwalenie jak się załatwi na spacerze a jak w domu to feee, powinna załapać niedługo skoro ma inne psy za przykład.
Czunia dziękujemy bardzo za wpłatę :)

Czyli jak dojdą pieniążki to Bawarka będzie miała [COLOR=red]425,50zł :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

o to nie spodziewałam się, że Bawarka tak się zachowuje, jak była w dt w Żyrardowie tak nie robiła.
Co do uczenia załatwiania na zewnątrz, to ostatnio przerabiałam to na 3 szczeniakach, przesuwanie podkładu nie przeszło, bo chwila nieuwagi a podkład fruwał w częściach po pokoju, więc niestety trzeba było zastosować lekkie skarcenie za kark tak jak np robi moja najstarsza suczka jak coś próbowały zniszczyć i na podwórko, załatwiły się na zewnątrz to nagroda, teraz żadnej wpadki a po powrocie z podwórka biegną pod szufladę i czekają na smakołyka. Mało pozytywna metoda, ale inaczej się nie dało i przyszłoby żyć w chlewiku. Jak się jeszcze uczyły to później załatwiały się albo pod drzwiami wyjściowymi albo pod balkonem, później już było widać kiedy proszą na podwórko. Jak na szczeniaki poszło naprawdę szybko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...