Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To ja znowu ponudzę o finansach :eviltong:

Na konto Bawarki doszło:
135zł - holly101 (bazarek)
21zł - magdyska25 (bazarek)
+ 3zł

czyli było 315,50zł

Wysłałam 90zł do Figu (szczepienie + karma), zostało: [COLOR=red][SIZE=3]225,50zł[/SIZE][/COLOR]

Bawarka widzę zadomowiona już na całego :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']no to jest wesoło, czyj jeszcze numer może być w ogłoszeniu?[/QUOTE]

zagląda zagląda, trzeba ponowić ogłoszenia, obraczus87 proponowała pomoc przez Ziutkę - ona ma dobrą rękę, ale czyj jeszcze drugi numer może być w ogłoszeniach?

czyli wirusy mamy załatwione, to teraz jeszcze reszta zaświadczeń i będzie komplecik.

Link to comment
Share on other sites

to podaj mój, ten z podpisu. nie wiem, na jaki regiony ją ogłaszacie, ale na Śląsk, do Krakowa i w różne miejsca mazowsza mogę ją dowieźć jakby co. Chociaż najbardziej lubię, kiedy nowy dom przyjeżdża do mnie poznać nowego domownika :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam u Inki-została przechrzczona na Tinę:roll: ale jest coraz lepiej:zaczyna wybrzydzać z jedzeniem-sucha karma już jest bee (dziewczyna rano je mięsko gotowane z makaronem i witaminami :lol:)zaczęła sama sygnalizować kiedy trzeba iść na spacer, ma swoje zabawki, dzisiaj podebrała żelka mojej córce ale nie zasmakował:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']był telefon w sprawie Bawarki, ale nie mogę narazie dodzwonić się do Figu, brzmi fajnie, rodzice i córka, mieszkają na Woli, najchętniej to by adoptowali już dziś, na wszystkie warunki zgadzają się.[/QUOTE]

no tak, to idę szukać telefonu. My jesteśmy do jutra akurat w Kato, ale od jutra wieczorem będę do ich dyspozycji :) Ale byłoby fajnie!!

Link to comment
Share on other sites

to super, że się udało skontaktować, trzymam kciuki!

a mogłabyś tą wizytę przeprowadzić? to jest wola, ale nie wiem jaka ulica, jak nie to będziemy myśleć.
umowa adopcyjna - przesłałabym Ci na maila, umowę zamienimy na kartę adopcyjną i w niej tak naprawdę podpis opiekuna nie jest konieczny.
Wymagań chyba brak, po serii nieudanych kontaktów w sprawie moich psów z dt ten naprawdę robi pozytywne wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...