Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

[quote name='Plicha']Figu 20zł na miesiąc starczy, chyba coś źle obliczyłaś :)
Ja za wirusówki pół roku temu płaciłam 60zł, nie wiem jakie ceny teraz.
F[/QUOTE]

halo halo - planujecie zadekować ją u mnie na dłużej ?? ja jej tyle max daję, potem ma grzać dupkę we własnym domku! :)

no to idę do mojego veta, cena widzę nie szokująca za bardzo - faktura ma być na kogo?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

idź gdzie Ci najwygodniej, nie sposób ganiać po mieście, żeby znaleźć trochę taniej, bo w praktyce i tak drożej wyjdzie z kosztami paliwa :)
faktura nie potrzebna, prawda? chyba, że ktoś potrzebuje to dajcie znać.
Anija ma wysłać te zaświadczenia - to byłaby możliwość wpięcia ich do książeczki i założenia jej, tak żeby wszystko było w jednym miejscu?
Narazie żadnych zapytań o Bawarkę :(
może warto zainwestować w wyróżnione gumtree? i tablicę?
figu czy Twój nr tel może być również w ogłoszeniach?

czy mógłby ktoś wstawić to zdjęcie od figu na wątek tak, żeby je było widać, ewentualnie przesłać mi na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Mogę je otworzyć, ale nie mogę zapisać tak jak zazwyczaj, jakiś błąd występuje, a jest fajne do ogłoszeń.
A dałoby się jeszcze jakoś w "objęciach" człowieka ją cyknąć? czy stojącą na smyczce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']Dzisiaj mi się poważnie naraziła rano - skorzystała z chwili nieuwagi i wychlała moją pierwszą poranną kawę... a ja się potem dziwię, skąd ma tyle energii..[/QUOTE]
Hahaha :)
A z tymi pieniążkami na jedzenie chodziło mi o to że zrozumiałam że piszesz że 20zł na miesiąc Bawarce wystarczy, nie wiem czy miałaś to na myśli bo to bardzo malutko :) A sunia myślę że pójdzie do domku raz, dwa, ogłoszenia wyróżnione zróbmy, będzie jeszcze kaska z bazarku to będzie zapas.
Czyli na razie mam wysłać 70zł na szczepienie + 20zł na jedzenie, tak? Czy więcej na to jedzonko? Figu nie mam Twojego konta jeszcze :) Faktura nam niepotrzebna, tylko żeby książeczkę dostała nową to się zaświadczenie o wściekliźnie też wklei.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Hahaha :)
A z tymi pieniążkami na jedzenie chodziło mi o to że zrozumiałam że piszesz że 20zł na miesiąc Bawarce wystarczy, nie wiem czy miałaś to na myśli bo to bardzo malutko :) A sunia myślę że pójdzie do domku raz, dwa, ogłoszenia wyróżnione zróbmy, będzie jeszcze kaska z bazarku to będzie zapas.
Czyli na razie mam wysłać 70zł na szczepienie + 20zł na jedzenie, tak? Czy więcej na to jedzonko? Figu nie mam Twojego konta jeszcze :) Faktura nam niepotrzebna, tylko żeby książeczkę dostała nową to się zaświadczenie o wściekliźnie też wklei.[/QUOTE]

To ja proszę o te 70+20 .
Wyliczyłam sobie z dawkowania :) że tyle mi wystarczy - pisałam wcześniej za ile kupiłam karmę (Brit light&senior - moje spaślaki to jedzą teraz), oczywiście nie ważę psom co do grama, dostają na oko ;)

Link to comment
Share on other sites

Konto Bawarki niedługo wzbogaci się o 220zł :) (tyle wyszło z bazarku książkowo ciuszkowego), bardzo dziękuję cioci sillann za ciuszki :)
Więc suńka póki co będzie zabezpieczona finansowo, więc już tylko ogłaszać i do domku wyprawić :)
Figu, nie dostałam pw od Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Bawarka jak zwykle od rana pełna energii - rozładowuje ją niestety na jednej z naszych poduszek :) wczoraj dokładnie wyciamlałą jeden róg (no maleńka dziurka się zrobiłą), myslę że dziś dopełni dziełą :)
Tylko dlaczego nie chce mordować zabawek?? No i boi się rzucania jej czegokolwiek - miałą tak wcześniej, czy może rzucam nieodpowiednie rzeczy? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']Bawarka jak zwykle od rana pełna energii - rozładowuje ją niestety na jednej z naszych poduszek :) wczoraj dokładnie wyciamlałą jeden róg (no maleńka dziurka się zrobiłą), myslę że dziś dopełni dziełą :)
Tylko dlaczego nie chce mordować zabawek?? No i boi się rzucania jej czegokolwiek - miałą tak wcześniej, czy może rzucam nieodpowiednie rzeczy? :)[/QUOTE]

Bawarka się bała piłek , nie wiem czy to ma związek , ale kiedyś rzucałam piłkę Ince(inka lubi biegać za zabawką ) i ta tak ją pyskiem odbiła , że Bawarka oberwała , bardzo się wtedy przestraszyła .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...