Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='czunia']Dziewczyny, rozmawiałam z mężem i on mógłby ją przewieźć ale dopiero jutro po 16 czyli w Żyrardowie byłby ok.17-18. Jeżeli coś takiego wchodzi w grę to poproszę o kontakt i szczegóły.[/QUOTE]

to jest już jakaś opcja, dziękuje! zaraz będę sprawdzać czy jest taka możliwość.
Ryjonek - nie kojarzę takiej osoby, skąd ona jest? dzięki za namiar to zawsze może być jakaś alternatywa.

Link to comment
Share on other sites

już się zmęczyłam tą biedną Bawarką, wygląda na to, że będzie jechała do Katowic na 3 dni udało się zorganizować wydanie suni o 12.30 obecny dt pracuje w tygodniu, ale pomoże sąsiadka. Przyszły dt ją odbierze sam, zabierze na weekend do Katowic i w niedzielę będzie już razem z nimi w Izabelinie.
Nie wiem jak z karmą, nie wiem jak z obrożą i smyczą, ponieważ te co ma są zbyt słabe dla niej.
No i stres dla psa, ale nie mogła zostać na weekend w obecnym dt.
Proszę wyprawmy ją szybko do domu.

jak z tymi szczepieniami? jak już będę miała adres to podeślę do wysłania tej książeczki.

Edited by tripti
Link to comment
Share on other sites

pojechała Bawarka do Katowic z tego co mówił ten domek t. z Żyrardowa to jeszcze dwa inne psiaki jechały, chyba tylko tyle i wszystkie luzem, mam nadzięję, że będzie jako tako, ja słyszałam o tym, że jak Bawarka tam dłużej miałaby być to będzie jeździć, ale zupełnie nie brałam pod uwagę tego najbliższego weekendu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Anja jakie sunie miały szczepienia? Masz książeczkę Bawarki?
Tripti masz kontakt tel. z tą dziewczyną, będziesz miała wiadomości jak jej podróż minęła i w ogóle jak się czuje? Biedna psinka tyle zmian w tak krótkim czasie :([/QUOTE]

Dziewczyny były szczepione na wścieklizną , przenoszenie Bawarki było załatwiane na szybko i zapomniałam przekazać zaświadczenie , umówiłam się z Tripti , że poda mi adres na który mam wysłać zaświadczenie , niestety nadal nie dostałam :(

Link to comment
Share on other sites

adresu nie przesłałam, dlatego że sama jeszcze nie dostałam, a niewiadomo było gdzie ona w końcu będzie. Czyli one nie miały wirusówek?
jutro zadzwonię i zapytam jak to wszystko poszło i zapytam jak z karmą, no i kwestia wirusówek trzeba by zrobić jak nie miały.
trzeba ją szybko wyprawić do ostatecznego domu, bo te wszystkie zmiany w krótkim czasie nie wychodzą jej na dobre.

Edited by tripti
Link to comment
Share on other sites

Bawarka ma się dobrze, podróż bezproblemowa (w sumie jechało 7 psów, 3 luzem). było małe spięcie z psem moich rodziców, ale poza tym jest ok. nie uciekła, nie denerwowała się, próbuje włazić wszystkim na kolana i rozdaje buziaki. ma trochę dystansu do mężczyzn, ale tylko trochę.
I tak, ona jest u mnie na tymczasie :)
adrs: Izabelin, ul.Małachowskiego 36. jeśli chcecie, to odwiedzajcie, zapraszam.

zaraz poczytam wątek, bo w sumie nic o niej nie wiem... proponowałam tymczas dla szczeniaków a dostałam wypasioną pannicę :)


aha- czy ona miała jakieś wydarzenie na fejsie? jak nie, to jej zaraz zrobię. Ale ostrzegam - nie będę opisywała jej jako jrt :) - jest duużo większa i masywniejsza, jest większa nawet od parsona - jutro zrobię zdjęcie z piesem moich rodziców dla porównania. Dlatego tak się zdziwiłam jak ją odbierałam ;)

Edited by Figu
Link to comment
Share on other sites

no to pogubiłam się już zupełnie :) mogłaś od razu powiedzieć, że jesteś Figu :)

co do adresu to przecież od początku pisałam, że będzie w Izabelinie, czyli znaliśmy miejsce docelowego pobytu. Tutaj chodziło mi bardziej o adres do wysyłki czy książeczki czy karmy, czasami wygodniej odebrać w pracy od kuriera czy listonosza :)
tusinka22 zrobiła wydarzenie, ale nie wiem co tam się dzieje, z fb nie korzystam.
Bawarka tylko na weekend pojechała do Katowic, więc pod względem ogłoszeń nic się nie zmienia i Bawarka nie zaginie w akcji.

Anija - to będzie potrzebne zaświadczenie o wściekliźnie, zaświadczenie o sterylce, data ostatniego odrobaczenia i odpchlenia. Adres do wysyłki prześlę dalej smskiem.

to teraz jak już wiadomo - Figu powiedziała, że zaszczepi Bawarkę w tym tygodniu na wirusówki, więc potrzebny będzie zwrot i jeszcze decyzja co do karmy czy karma czy pieniążki.

trzeba szybko tego ostatecznego domku...

Link to comment
Share on other sites

FB:

[URL]http://www.facebook.com/events/154976257952682/[/URL]

z chęcią mogę kogoś zrobić administratora, może Figu- wtedy będą wiadomości z pierwszej ręki no i muszę się przyznać że na fb jeszcze nie bardzo potrafię się poruszać;)

i proszę o rozsyłanie bo jak widać mały ruch na wydarzeniu,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']to świetnie, ze to jednak Figu :)
Bawarka ma szczęście![/QUOTE]

dziwnie wyszło :) coś zawiódł przekaz informacji, dla mnie to była Gosia z fb, a nie wiedziałam, że to Figu, sama też się nie pochwaliła :)

na miejscu to będzie dopiero dziś :)

ważne, że mamy jasność :)

Link to comment
Share on other sites

ok, tylko pliiissss, szukajmy dla niej intensywnie domu - proszę o dużo dużo ogłoszeń. ja ją mogę tylko intensywnie promować na fejsie.
trochę się obawiam, co będzie jak wrócimy do domu :) tym bardziej, że mój miś jeszcze nie wie, że ona zostaje z nami, haha

Link to comment
Share on other sites

zapraszamy na bazarek z którego uzbierane pieniążki będą przeznaczone na utrzymanie Crazy w hotelu/sterylizację (Crazy tak samo jak Bawarka została podrzucona pod bramę schroniska)

do zakupu są świeżo uwędzone kurze łapki

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/223377-Bazarek[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No tak, i teraz pusto na wątku. Pies bezpieczny, psa nie ma..
Bawarka na razie grzeczna (oprócz porannego siku na łóżku ;) ), trochę przestraszyła się naszego Bolca (bo za duży).
To jest pies który KOCHA LUDZI, najchętniej nie odchodziłaby nawet na krok.

[attachment=1338:7907.attach]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...