Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja nie szukałam hoteli kojcowych, jeżeli już kojec to jest miejsce u Gajowej praktycznie w Wawie nie będzie problemu z namówieniem ludzi na odwiedziny, wysyłanie jej pod Radom do kojca mija się z celem (Donka5), poza tym ona powinna mieć dach w kojcu z tego względu, że pokonuje ogrodzenia o czym Ania wspominałaś.
Miejsce u Astaroth narazie zajęła Crazy, ponieważ musiała wrócić z tego nowego dt, którego przerażało powarkiwanie wzajemne psów przy kontakcie z człowiekiem.
Jeszcze ma te 3 dni w sumie, jakiegoś dt czy ds narazie aktywnie szukam, ale niestety narazie brak optymistycznych wieści.

dziękuje wszystkim za wszelką pomoc :)

czyli na chwilę obecną byłoby 150 zł deklaracji i karma na początek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Bawarka łazi po każdej siatce i każdym płocie , z niezadaszonego boksy wyjdzie .[/QUOTE]

To jednak najlepszy byłby DT domowy. U mnie kojce są zadaszone ale psiaki biegają wolno, zamykam tylko na sjestę po jedzeniu i niektóre na noc. Wybieg jest ogrodzony z dwóch stron siatką, a na posesji sąsiada spacerują koty tak, że byłyby w niebezpieczeństwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']No ale jak psiaki latają luzem to na pewno ktoś wtedy jest na ogrodzie, w takiej sytuacji chyba Bawarka nie będzie próbowała wyłazić?[/QUOTE]

Bawarka jak ma człowieka pod ręką nie odejdzie na 5 metrów , teraz jak była sama bez Inki to chodziła cały czas przy mnie , nawet nie pomyślała żeby uciekać .

Link to comment
Share on other sites

jak człowiek jest to rzeczywiście bardzo się pilnuje, obecny dt też to potwierdza.
Gorzej może być jak będzie sama? tak?
Natomiast co do kotów - Bawarka nie ma żadnych problemów, stosunek neutralny, nawet nie goni.
I tak te ds czy dt gdzie ją wysłałam mają koty.

Link to comment
Share on other sites

wyklarował się dt dla suni, za zwrot kosztów czyli nie wiem jak uważacie ile, generalnie za karmę i jakieś smakołyki do gryzienia zwg na 5 psów i 2 koty w tym domu, taka pomoc jest potrzebna i oczywiście aktywne szukanie domu. Może to być zamówione i dostarczone kurierem lub przekazane pieniążki na konto.

[B]Czy ktoś ma jakiś pomysł na transport z Żyrardowa do Warszawy na ul. Tamka (do 22giej), ewentualnie Izabelin (po 22giej), ale to dalej. Dziś, jutro?[/B]

I co o tym sądzicie? dziewczyna miała już sporo psów na tymczasie, rozsądna, sensowna, małżeństwo pracujące, ale w domu jest stale teściowa. Domek z ogródkiem, psy mają dostęp do wszystkiego, oprócz łazienki zwg na kuwety kocie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']wyklarował się dt dla suni, za zwrot kosztów czyli nie wiem jak uważacie ile, generalnie za karmę i jakieś smakołyki do gryzienia zwg na 5 psów i 2 koty w tym domu, taka pomoc jest potrzebna i oczywiście aktywne szukanie domu. Może to być zamówione i dostarczone kurierem lub przekazane pieniążki na konto.

[B]Czy ktoś ma jakiś pomysł na transport z Żyrardowa do Warszawy na ul. Tamka (do 22giej), ewentualnie Izabelin (po 22giej), ale to dalej. Dziś, jutro?[/B]

I co o tym sądzicie? dziewczyna miała już sporo psów na tymczasie, rozsądna, sensowna, małżeństwo pracujące, ale w domu jest stale teściowa. Domek z ogródkiem, psy mają dostęp do wszystkiego, oprócz łazienki zwg na kuwety kocie.[/QUOTE]

Rozumiem , że za karmę i smakołyki dla 5 psów tak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Rozumiem , że za karmę i smakołyki dla 5 psów tak ?[/QUOTE]

nie tylko dla Bawarki, ale dlatego że jest tam na własnym utrzymaniu tej rodziny tyle zwierząt, co doskonale rozumiem bo mi jest bardzo ciężko utrzymać taką samą ilość psów i kotów w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']nie tylko dla Bawarki, ale dlatego że jest tam na własnym utrzymaniu tej rodziny tyle zwierząt, co doskonale rozumiem bo mi jest bardzo ciężko utrzymać taką samą ilość psów i kotów w domu.[/QUOTE]

Jasne , jak najbardziej się zgadzam tylko nie do końca zrozumiałam , ja myślę ,że karma dla Bawarki nie wyniesie więcej niż 100 zł miesięcznie :)

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomości, czyli sunia będzie w Warszawie? Myślę że to idealne miejsce dla niej bo będzie w domu z ludźmi i z innymi zwierzakami. Bardzo się cieszę :) Ja mogę jakby co robić zamówienia, albo przelewać kaskę na konto, dogadaj się Tripti jak będzie wygodniej. Myślę że na jedzonko i ewentualne szczepienia suni będą pieniążki zawsze a poza tym myślę że długo na domek czekać nie będzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']wyklarował się dt dla suni, za zwrot kosztów czyli nie wiem jak uważacie ile, generalnie za karmę i jakieś smakołyki do gryzienia zwg na 5 psów i 2 koty w tym domu, taka pomoc jest potrzebna i oczywiście aktywne szukanie domu. Może to być zamówione i dostarczone kurierem lub przekazane pieniążki na konto.

[B]Czy ktoś ma jakiś pomysł na transport z Żyrardowa do Warszawy na ul. Tamka (do 22giej), ewentualnie Izabelin (po 22giej), ale to dalej. Dziś, jutro?[/B]

I co o tym sądzicie? dziewczyna miała już sporo psów na tymczasie, rozsądna, sensowna, małżeństwo pracujące, ale w domu jest stale teściowa. Domek z ogródkiem, psy mają dostęp do wszystkiego, oprócz łazienki zwg na kuwety kocie.[/QUOTE]
Domyślam się, ze ta Tamka to Figu, ale to do niej trafi Bawarka? Czy figu ja wiezie dalej, na Śląsk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']ona ma komplet szczepień? czy coś pomieszałam?

[B]nie będzie w Warszawie, będzie dokładnie w Izabelinie, w Warszawie na ul. Tamka może być odebrana.[/B]

Narazie sprawa się komplikuje, bo nie ma transportu dla niej :([/QUOTE]
Jest tymczas w Izabelinie k.Warszawy, nie na śląsku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Jest tymczas w Izabelinie k.Warszawy, nie na śląsku.[/QUOTE]

dokładnie tak, zostaje w woj. mazowieckim, nie ma to nic wspólnego z Figu, ta dziewczyna od tymczasu nie udziela się na dogo.

Jak jest z tymi szczepieniami? wirusówki i wścieklizna?

jakoś ostatnio mam chyba problem z klarownym przekazem informacji, albo nie jestem czytana dokładnie ;)

[B]nadal nie ma transportu :( a jutro musi opuścić obecny bdt... na dodatek jak tam nie dojedzie to ten dom weźmie innego psiaka.[/B]
[B]Ma ktoś może jakiś pomysł?[/B]

Edited by tripti
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=seagreen][B]Wydarzenie tłustoczwartkowe na fb ;-) Oczywiście dla zwierzaków :smile: [/B][/COLOR][B][COLOR=green]Rozsyłajcie gdzie się da :smile: [/COLOR][/B]

[URL]http://www.facebook.com/events/310501772331152/[/URL]


dla tych co fb nie mają ;-)

"Kochani, zamiast jutro kupić dla siebie o jednego pączka za dużo, przelejcie 2 złote na konto dowolnego schroniska lub fundacji zajmującej się zwierzętami :-D"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...