Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

już wyjaśniam, Bawarka aktualnie jest w awaryjnym bdt, mama tej osoby, u której jest Bawarka wzięła na chwilę innego psiaka, który był tam na bdt, piesek kończy leczenie 16 lutego i wraca tam gdzie teraz jest Bawarka, a nie mam tam warunków ani czasu na tyle zwierzaków (mieszka jeszcze kot i jest malutkie dziecko), więc żadne negocjacje nie wchodzą w grę, po prostu nie da się i już. Te kilka dni to i tak dużo.

[B]W związku z tym Bawarka ma czas w bdt do 16 lutego[/B].... bez większości deklaracji nie może też iść do żadnego hotelu, wiadomo jak jest - zainteresowanie psem znika jak już jest w hotelu.

Crazy musi zmienić płatny dt zwg na (oficjalnie) remont, ale tak naprawdę to nie wiem, ma max czas do 21 lutego, jest o tyle w gorszej sytuacji, że od dawna mieszka w domowych warunkach i nie miała sterylki.

Jutro Crazy ma jeszcze zapoznanie z innym dt, ale tam marne szanse, że pies rezydent ją zaakceptuje, więc zostanie z niczym.

Drugiego miejsca w tym hoteliku narazie nie ma, chyba że coś się wyklaruje na dniach, ale pozostaje jeszcze problem utrzymania.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze dawno tu nie byłam i takie smutne wieści....Dziewczyny ja deklaruje 100 co miesiąc na Bawarkę , na razie mam prace i kasę ale powiem wam gdybym nie mogła dalejciągnąc deklaracji. Prosze podajcie mi jeszcze raz numer konta na który mam wpłacać:) Szkoda suni , bardzo bym chciała ja mieć ale moja sunia jest na dworze i niestety bawarka też by musiała tam byc a po drugie nie wiem czy przekonałabym TZ do niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jobu33']Kurcze dawno tu nie byłam i takie smutne wieści....Dziewczyny ja deklaruje 100 co miesiąc na Bawarkę , na razie mam prace i kasę ale powiem wam gdybym nie mogła dalejciągnąc deklaracji. Prosze podajcie mi jeszcze raz numer konta na który mam wpłacać:) Szkoda suni , bardzo bym chciała ja mieć ale moja sunia jest na dworze i niestety bawarka też by musiała tam byc a po drugie nie wiem czy przekonałabym TZ do niej.[/QUOTE]

a może przekonasz TŻa na DT, szkoda żeby wróciła do schronu..... jakiś niefart ostatnio (Crazy, Bawarka....i obie z tego samego miejsca)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jobu33']Kurcze dawno tu nie byłam i takie smutne wieści....Dziewczyny ja deklaruje 100 co miesiąc na Bawarkę , na razie mam prace i kasę ale powiem wam gdybym nie mogła dalejciągnąc deklaracji. Prosze podajcie mi jeszcze raz numer konta na który mam wpłacać:) Szkoda suni , bardzo bym chciała ja mieć ale moja sunia jest na dworze i niestety bawarka też by musiała tam byc a po drugie nie wiem czy przekonałabym TZ do niej.[/QUOTE]
Dziękujemy kochana jobu :loveu: zaraz wyślę Ci numer konta.
Ania dziękuję bardzo za bazarek :loveu:
Czyli Bawarka ma na dziś 150zł stałych deklaracji + 150zł z mojego bazarku + bazarek Ani. Musimy walczyć o sunię, ja na pewno będę ją wspierać do końca.

Link to comment
Share on other sites

Ja próbowałam szukać dla niej miejsca ale nie znam za dużo hotelików w okolicy Warszawy, myślę że Tripti się bardziej orientuje ale pisała że ciężko znaleźć miejsca, tam gdzie ja szukałam nie było miejsc. Jeśli znacie jakieś hoteliki to proszę pytajcie czy mają miejsce i jaki koszt za niedużego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

z dobrych wiadomości to to, że Bawarka jest bardzo delikatna do małych dzieci i neutralna do kotów.
Niestety smyczka nie wytrzymała, ale nic złego nie stało się, zbyt delikatna do takiego psiaka była, bardziej do yorka czy kota.

Bawarka i tak nie może nigdzie dalej pojechać, bez deklaracji, wiadomo, że zainteresowanie psem jest małe jak już jest w hotelu :(

Dziękuje za deklaracje i bazarki.
Może w sobotę będzie jakiś odzew z ogłoszeń?

Donka5 to bardziej Radom niż okolice Wawy.

Link to comment
Share on other sites

Super że tyle osób pomaga, dziękuję Wam bardzo! Ja dopiero wróciłam ze szkoły dlatego nie pisałam wcześniej. Czyli w razie czego jeśli coś nie wyjdzie z DT dla Crazy to mamy jakieś miejsca, sylwiaso a u Ciebie są miejsca w domu czy w kojcu?
Dzięki kochane że jesteście z nami :loveu:

Edit: Jutro też jestem w szkole do 20:15 ale wieczorem na pewno będę.

Link to comment
Share on other sites

Nie dałam rady już wczoraj włączyć komputera po powrocie do domu. Dziś na konto Bawarki dotarły pieniążki od Czuni - 50zł bardzo dziękujemy :loveu:

Na koncie dziś mamy [SIZE=3][COLOR=red]56,50[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red]zł[/COLOR][/SIZE]

Są jakieś nowe wiadomości?

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że dotarło.możecie na mnie liczyć co miesiąc. W weekend byłam u Inki. Zaczyna się rozkręcać dziewczynka(biodegradacji uległy ostatnio rajstopy i buty mojej mamy oraz cudownie zniknął kurczak na niedzielny obiad-dobrze że usmażony.Dziewczyna już załatwia się na dworku, ale spacer to dla niej stres straszny, wszystko to zagrożenie, każdy człowiek i zwierzę, ale pewnie i to się wyprostuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czunia']Cieszę się że dotarło.możecie na mnie liczyć co miesiąc. W weekend byłam u Inki. Zaczyna się rozkręcać dziewczynka(biodegradacji uległy ostatnio rajstopy i buty mojej mamy oraz cudownie zniknął kurczak na niedzielny obiad-dobrze że usmażony.Dziewczyna już załatwia się na dworku, ale spacer to dla niej stres straszny, wszystko to zagrożenie, każdy człowiek i zwierzę, ale pewnie i to się wyprostuje.[/QUOTE]

Zastanawia mnie bardzo dlaczego Inka tak się boi , u mnie owszem potrafiła obcego obszczekać , ale nie było w tym strachu , może dlatego ,że była z Bawarką ?

Link to comment
Share on other sites

Być może, cały czas były razem. W domu zdarza się jej szczekać, jak coś się dzieje na klatce. Ale powoli ma swoją trasę dookoła bloku na której czuje się w miarę bezpiecznie. W domu jak ktoś przychodzi to nie ma problemu już bez stresu ale na spacerze bardzo się stresuje, kuli i chce uciekać do domu. A powiedz mi czy warczała na mężczyzn?bo często jej się zdarza na mojego tatę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...