Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

przepraszam ale ponieważ wypadek samochodowy zdazył się na Mazowszu niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego to łapiemy się każdego pomysłu aby pomóc:
"Gdyby ktoś miał możliwość pomóc w szukaniu arlekinki (Bestla Mały Smok), która uciekła po wypadku samochodowym do lasu w okolicach Spały (przy Tomaszowie Maz.) to proszę o kontakt"
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217781-Zagin%C4%85%C5%82!!-Dog-niemiecki-arlekin-okolice-Tomaszowa-Mazowieckiego?p=18010829#post18010829[/url]

Link to comment
Share on other sites

Sunie na Gumtree:
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Inka-mini-amstaff-JRT-czy-kundelek-W0QQAdIdZ330698697[/url]
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bawarka-sliczna-sunia-w-typie-JRT-szuka-domu-W0QQAdIdZ330699379[/url]

Postaram się codziennie odnawiać ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']A sunie są teraz w płatnym DT? Ile wynosi koszt miesięczny? Zaraz je wrzucę na Gumtree.[/QUOTE]

[quote name='Plicha']Sunie na Gumtree:
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Inka-mini-amstaff-JRT-czy-kundelek-W0QQAdIdZ330698697[/url]
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bawarka-sliczna-sunia-w-typie-JRT-szuka-domu-W0QQAdIdZ330699379[/url]

Postaram się codziennie odnawiać ogłoszenia.[/QUOTE]

super, dziękuje! wrzuciłam pod tekst do ogłoszeń w 1 poście, to są też zdjęcia przypisane do właściwej suni.

są w płatnym hoteliku 25 zł za dobę, a przy pomyślnych wiatrach 20 zł, więc koszt miesięczny to min 600 zł.... za dwa psy z jedzonkiem to nie jest dużo sami wiemy, ale ja nie liczyłam się z takimi kosztami, generalnie plany były inne a jutro minie już 20 dzień... i żadnego odezwu z ogłoszeń :(

Link to comment
Share on other sites

Czyli potrzebne 2 rzeczy: ogłaszanie wszędzie gdzie się da i zbieranie pieniędzy na utrzymanie, bazarki, cegiełki, deklaracje. Sunie mają już 1 deklarację od mamy chrzestnej :) 40zł, to już pierwszy krok :) Zostało mi jeszcze kilka książek, które się nie sprzedały na moim bazarku, jeśli ktoś będzie robić bazarek mogę podesłać zdjęcia. Jakoś wspólnymi siłami musimy dać radę, mam nadzieję że dziewczynki nie będą długo czekać na dom.

Link to comment
Share on other sites

miejsce u Ani miało być na sterylki, ja się nie podejmuję zapewnienia im pobytu za 600 zł miesięcznie, nie miałam tego w planach, nie stać mnie w obecnej sytuacji na to ani finansowo ani czasowo, żeby szukać wsparcia. Dla mnie po prostu to jest nierealne zebrać taką kwotę.
Pani z Warszawy, która chciała zobaczyć psa przed adopcją zrezygnowała zwg na odległość.

Niestety rozważam zabranie ich w tym tygodniu :(

Link to comment
Share on other sites

dobra trzeba się zabrać do rekalmowania wątku, może trzeba napisać że mają czas do soboty, odliczać dni, zostały trzy. Czy ta osoba która dorzuca 5zł do każdej suni za dobe to na stałe? Wtedy trzeba by zebrać 80 osób po 20zł żeby uzbierać deklaracje na miesiąc. Dużo ale są czasem takie fajne bazarki z odliczaniem. Może ktoś umiałby coś takiego zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']dobra trzeba się zabrać do rekalmowania wątku, może trzeba napisać że mają czas do soboty, odliczać dni, zostały trzy. Czy ta osoba która dorzuca 5zł do każdej suni za dobe to na stałe? Wtedy trzeba by zebrać 80 osób po 20zł żeby uzbierać deklaracje na miesiąc. Dużo ale są czasem takie fajne bazarki z odliczaniem. Może ktoś umiałby coś takiego zrobić?[/QUOTE]
Wystarczy 30 osób po 20zł :) 1 osoba na 1 dzień.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim trzeba wątek rozsyłać , ja wieczorem zrobię bazarek i obiecane ogłoszenia .Wczoraj nie dałam rady bo pół dnia ratowałam psa po wypadku (samochód potrącił starszego pana z 18-letnim bokserem ) , na szczęście się udało , choć nie wiadomo czy psiak odzyska pełną sprawność , ale znaleźli się ludzie którzy się nim zajmą :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jak pisałam, jeżeli ktoś by zaryzykował i przetrzymał suczki, robię dla nich bazarek świąteczny- taki przeciętny dochód to 150zł.
Druga rzecz- można by zrobić im allegro- z tymże ja nie umiem, trzeba by zaprosić kogoś kto jest w tym lepszy ode mnie..

Link to comment
Share on other sites

Bazarek dla dziewczynek :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217831-Kup-kilometr-drogi-do-piek%C5%82a-!!Nie-pozw%C3%B3l-im-wr%C3%B3ci%C4%87-do-Korabiewic-!!!Do-20.11.?p=18014863#post18014863"][B][COLOR="blue"]"kup kilometr drogi do piekła , nie pozwól im wrócić do Korabiewic "[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Wystarczy 30 osób po 20zł :) 1 osoba na 1 dzień.[/QUOTE]

ach Boże nie wiem co mi się ubzdurało że 20zł za dobę za jedną. Ok to tylko 30osób po 20zł miesięcznie. To nie tak źle. Już jest deklaracja 40zł wiec tylko 28osób. Ja mogę dać 20zł więc 27osób. Kto następny? 20zł to nie majątek.

Link to comment
Share on other sites

dziś mija kolejne 10 dni, czyli w sumie 20 dni... i z tego zostaje mniej więcej 109 zł jak wszyscy wpłacą czyli na mniej więcej 5 dni.

Sunie są nawet nie szczepione - a wścieklizna jest ważna, a wirusówki dla ich bezpieczeństwa.

Nie jestem w stanie nikogo przekonać np z Wawy, żeby jechał oglądać psa do Tomaszowa Mazowieckiego.

Trzeba szukać tańszego miejsca, a tutaj myśleć jak kolejne suczki sterylizować. Szybciej zbiorą się fundusze na krótkie przetrzymanie po sterylce niż na pobyt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...