Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2012


bety

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A numerki tez macie?Bo ja dostałam same potwierdzenia,w osobnych kopertach na obydwa psy.I pieczątkę NIEZAPłACANO..Pod spodem pisze do zapłaty 240PLN( domyślam,się,ze za dwa psy),zapłacono 120,na obu potwierdzeniach to samo.
To może niech się ktoś zdecyduje-zapłacono czy nie??Kasia w mailu mi napisała,ze do zapłaty za obydwa psy 240 PLN i taka opłata jest uiszczona..
Czy tam ktoś z liczeniem ma kłopot czy z formułowaniem myśli??

Link to comment
Share on other sites

No ja mam NIEZAPŁACONE,pod spodem do zapłaty 240,zapłacono 120.Na obydwu zgłoszeniach to samo.Czyli jak byk ZAPŁACONO.
120 za jednego i 120 za drugiego=240....
pierwszy zapłacony w styczniu,drugi na początku marca..Obydwa w terminie.
I teraz z powodu ich niekompetencji trzeba si e denerwować,stać w gigantycznych kolejkach i tłumaczyć jak się jak uczniak przed ..no właśnie,przed kim??:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldona z Sosnowca']No ja mam NIEZAPŁACONE,pod spodem do zapłaty 240,zapłacono 120.Na obydwu zgłoszeniach to samo.Czyli jak byk ZAPŁACONO.
120 za jednego i 120 za drugiego=240....
pierwszy zapłacony w styczniu,drugi na początku marca..Obydwa w terminie.
I teraz z powodu ich niekompetencji trzeba si e denerwować,stać w gigantycznych kolejkach i tłumaczyć jak się jak uczniak przed ..no właśnie,przed kim??:evil_lol:[/QUOTE]

Zamiast ubolewać nad "niekompetencją" mojej koleżanki, która dopasowuje wpłaty do zgłoszeń, (bo np. Pan Nowak zapłacił za psa Pana Kowalskiego, ale w tytule przelewu ani słowa o tym) wystarczy się zastanowić na "cyklem produkcyjnym" dokumentów wystawowych. Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń 26 lutego. Po kolejnej weryfikacji wpłat na koniec lutego zostały wydrukowane potwierdzenia i wysłane. Możesz się teraz denerwować tylko na siebie, stan wpłat na dzień drukowania potwierdzeń był taki, a nie inny. Zwlekanie z wpłatą do ostatniego momentu skutkuje efektami na które nie mamy wpływu.
Być może nie udało się dopasować jakiejś wpłaty do zgłoszenia i to również będziemy wyjaśniać w sekretariacie wystawy. Musisz uwierzyć, że nie tworzymy sztucznych trudności bo to zabiera czas i nam i wystawcom, a nam zależy na zadowoleniu wystawców.

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie po co jest podany ostateczny termin 15 marca??Skoro zakończenie zgłoszeń 26 lutego??
Było napisać ,że opłaty przyjmujecie do 15 lutego,a nie marca,to nie byłoby takich problemów.
I że drukujecie potwierdzenia przed terminem wpłat.Poza tym nie zwlekałam do ostatniej chwili-ale tak,wiem-ZAWSZE winny jest wystawca ;-))
P.S.ale skoro napisane mam na potwierdzeniu,ze do zapłaty mam 240 i że taką wpłatę dostaliście-to z jakiej racji jest dodatkowo pieczątka NIEZAPŁACONE i brak numerków??
Wiem-z moje winy!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldona z Sosnowca']To w takim razie po co jest podany ostateczny termin 15 marca??Skoro zakończenie zgłoszeń 26 lutego??
Było napisać ,że opłaty przyjmujecie do 15 lutego,a nie marca,to nie byłoby takich problemów.
I że drukujecie potwierdzenia przed terminem wpłat.Poza tym nie zwlekałam do ostatniej chwili-ale tak,wiem-ZAWSZE winny jest wystawca ;-))
P.S.ale skoro napisane mam na potwierdzeniu,ze do zapłaty mam 240 i że taką wpłatę dostaliście-to z jakiej racji jest dodatkowo pieczątka NIEZAPŁACONE i brak numerków??
Wiem-z moje winy!![/QUOTE]

Ta dyskusja zupełnie mnie nie dotyczy, ale... jeżeli ja wpłacałabym pieniądze za wystawę, to zdawałabym sobie sprawę z tego, że płacąc 15 marca oddział nie będzie miał potwierdzenia ich zaksięgowania na koncie (no chyba, że wieczorem 16 marca, ale to chyba trochę za późno na wysłanie potwierdzenia zgłoszenia). Druk potwierdzeń trochę trwa, wysyłka i dostarczenie zainteresowanemu również. Pieniądze z konta na konto w sekundę również się nie przemieszczają. W czym więc problem - trzeba będzie zaliczyć sekretariat niestety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...