Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2012


bety

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Magda,ja jeszcze nie wiem jak mam zapłacić,tzn już zapłaciłam,Bo Otti zglosilma w drugim termnie,to powinno byc 150,ale jesli Sweetek przeszedł na miejsce Hebana,opłaconego w pierwszym terminie,to wtedy ja,jako właściciel dwóch zgłoszonych psów,powinnam zapłacić jak za drugiego psa w drugim terminie,czyli 120.I tak zapłaciłam,Jak się okaże,ze jednak Sweetek nie przyjęty,to pewnie będę musiała zrobić dopłatę,odbierać numerek i katalog w sekretariacie,gdzie indziej płacić itd.Zamiast spokojnie czekać na nasz występ będe jak wariatka z wywieszonym ozorem latać i poprawiać.A gdybym uzysała odpowiedz,to bym wiedziala "na czym stoję ".

Edited by Aldona z Sosnowca
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda & Zicko']Aldona oni tam w związku przysypiają trochę, koleżanka też chciała psy zamienić.. jak e-maila napisała,zero odp. jak zadzwoniła "proszę jutro zadzwonić bo ja się nie zajmuje organizacją wystawy".. czekamy na spis wystawców/psów[/QUOTE]
Widać, że nigdy nie uczestniczyłaś w przygotowaniu wystawy. Jest mnóstwo pracy i nie ma czasu na "przysypianie". Przeczytaliśmy ok. 700 maili, na 490 odpowiedzieliśmy, ale było to w okresie przyjmowania zgłoszeń.
Teraz każdy sobie znajdzie (albo i nie) siebie i swoje psy w spisie na naszej stronie. Jak nie znajdzie tzn. że zgłoszenie nie spełniało wymogów regulaminowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']...na 5 ringu dwa manchestery o 11.45[/QUOTE]
Hahaha, i pewnie oba Twoje, co?

[quote name='Anecioreczek']Jeżeli ktoś potrzebuje fotek na piatek będę napewno od 10 na ringu 1 przy Basenji ;) potem mogę się gdzieś podziać ;p
w niedziele także będę przy ringu 18 od 10 zależne od której wejdzie Wenka ;) potem będę wolna, jakby ktoś coś potrzebowal im.[/QUOTE]
Wierze, że sie spotkamy:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Pomocy ! Nie moge otworzyć [B]PLANU SĘDZIOWANIA[/B] pokazuje się napis [B]"Plik jest uszkodzony "[/B] proszę o naprawę albo cosik tam[/QUOTE]

DOGUE DE BORDEAUX - 14 godz. 10:40
PSY klasa Baby/Baby Class - 1 - 800
klasa Szczeniąt/Puppy Class - 1 - 801
klasa Młodzieży/Youth Class - 1 - 802
klasa Pośrednia/Intermediate Class - 2 - 803-804
klasa Championów/Champion Class - 1 - 805
SUKI klasa Baby/Baby Class - 1 - 806
klasa Młodzieży/Youth Class - 2 - 807-808
klasa Pośrednia/Intermediate Class - 2 - 809-810
klasa Otwarta/Open Class - 2 - 811-812
klasa Championów/Champion Class - 1 - 813

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jula i Dengi']Stawkę już mamy, szkoda że brak konkurencji. No...zobaczymy jak to będzie. ;)

Jak ktoś chce to na lodowisku mogę porobić zdjęcia.
No i oczywiście oferuję handling.[/QUOTE]

Jak będziesz miała czas, to byłabym wdzięczna za fotki Baldura z ringu ;)

Link to comment
Share on other sites

Wszelkie zdjęcia groenendaeli mile widziane! Z reguły nikt belgów nie fotografuje. Na ringu 14 (niedziela) zaczynamy się od 11:25, moja suka w championkach (nr 158-160), więc pewnie dopiero przed 12. wpełzniemy na ring. Gdyby ktoś akurat trafił.. ;)

Link to comment
Share on other sites

ZAPRASZAMY HODOWCÓW I WYSTAWCÓW DO ZAMIESZCZENIA REKLAMY NA TELEBIMIE HALI GŁÓWNEJ I EKRANACH LCD
NA ANTRESOLI W "SPODKU"
PODCZAS XVII MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH w KATOWICACH w DNIACH 16-18.03.2012

[email][email protected][/email]

tel. 501-688-196

Treść materiałów reklamowych nie może naruszać zasad działalności reklamowej w środkach masowego przekazu oraz nie może być sprzeczna z obowiązującym w Polsce prawem oraz przepisami Związku Kynologicznego w Polsce.

Wyświetlone zostaną tylko reklamy oplacone do 13.03.2012

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...