Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2012


bety

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izabela.szczepaniak']No wreszcie poprawili i status zgłoszenia ok :p[/QUOTE]

Z racji wypadku na nartach nie miałem możliwości nic poprawiać ;)
"Weryfikacja" jak każdy program jest mało domyślny i wystarczy pomylić jeden znak, żeby nie znalazł właściwego zgłoszenia. To był taki mój mały wynalazek, żeby ułatwić życie wystawcom i organizatorom. Wydaje się być przydatny skoro ponad 400 wystawców sprawdziło status zgłoszenia. To może jest 400 telefonów mniej do Oddziału? ;)
Do zobaczenia na wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ravk']Z racji wypadku na nartach nie miałem możliwości nic poprawiać ;)
"Weryfikacja" jak każdy program jest mało domyślny i wystarczy pomylić jeden znak, żeby nie znalazł właściwego zgłoszenia. To był taki mój mały wynalazek, żeby ułatwić życie wystawcom i organizatorom. Wydaje się być przydatny skoro ponad 400 wystawców sprawdziło status zgłoszenia. To może jest 400 telefonów mniej do Oddziału? ;)
Do zobaczenia na wystawie :)[/QUOTE]
No i wsio jasne.
Ja tez mam problem, ale chyba jednak będe musiala zadzwonic do O/Katowice.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy kupuje się bilety na wejściówki? Można tuż przed wystawą? Cholerka, jak chce zobaczyć rodowodowe psiaki na prawdziwej wystawie, to wszystko mi się wali...
Będę w piątek na pewno, nie wiem czy w weekend będzie mi dane zostać w Kato...

Link to comment
Share on other sites

O widze że termin przedłużyli do
[CENTER]II termin
[B]26.02.2012**[/B]
[/CENTER]
czyżby mało psów zgłoszonych ?? :roll:
Bo z tego co widać na stronie to raczej obsada dopisuje
[B][COLOR=darkred]Z powodu dużej ilości zgłoszonych psów na ring Jorgena Hindse w sobotę, nie przyjmujemy już zgłoszeń ras: bernardyn długowłosy, bernardyn krótkowłosy, duży szwajcarski pies pasterski, appenzeller, entlebucher, mastif tybetański, sznaucer olbrzym czarny.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Czy ktoś z Krakowa w [U]sobotę[/U] miał by w samochodzie miejsce dla [U]2 osób i psa (dobek)[/U]? Oczywiście dołożylibyśmy się do kosztów podróży. Jeżeli taki "dobry samarytanin" :lol: by się znalazł, będę bardzo wdzięczna za info na PW.

Link to comment
Share on other sites

O widze male zmiany w gr.II

Gert Christensen (DK)

anatolian, [COLOR=#ff0000]appenzeller[/COLOR], fila brazylijska, dog argentyński, hovawart, mastif angielski, hiszpański, ow. kaukaski

Z tej zmiany taki plus że można jeszcze zgłoszać- [B]appenzellery[/B]

[B]Pozatym bardzo istotna inf dla zmotoryzowanych dot. parkingu [/B](ciekawe ile miejsc parkingowych będzie na tym parkingu przeznaczonych dle wystawców szczególnie w sobotę gdzie wystawców będzie najwięcej).

WYSTAWY[IMG]http://www.zkwp.katowice.pl/img/plan_ruchu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no rzeczywiście wejścia jakoś dziwnie... ja będę wszystkie 3 dni jak by ktoś potrzebował pomocy w wystawieniu lub zdjęć to dajcie znać ;)
W piątek wystawiam bloodhounda, w sobotę chyba Doga, a w niedzielę moją Abi i jej kuznkę Bushi :)
Dobrze że Abi dopiero w niedzielę to na spokojnie ogarnę co i jak do tego czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...