Jump to content
Dogomania

BARF dla yorka?


barberry

Recommended Posts

Co do winogron to wiem, że są trujące i nie daję, ale moje psy chyba tego nie wiedzą. Mamy płot z sąsiadem i on ma winogrona i wiadomo przechodzą również na naszą stronę, więc sobie korzystamy i te po naszej zrywamy, głownie są wysoko, bo tylko się przewijają. W tym roku myślałam, że wszystko zebrałam, opadły liście i jakoś psy się dziwnie koło tego płotu kręciły, ale nie wiedziałam o co chodzi. Któregoś dnia patrzę a one ususzone winogrona zrywają, mała się wspinała po styropianie, który stał przy płocie, zeby dosięgnąć te wyżej, skakały i w ogóle. Widać zostało trochę, których nie zauważyłam wśród liści a jak te opadły to psy dopadły te winogrona. Jak to zobaczyłam to wszystkie już wyzbierałam, ale chyba trochę dziewczyny ich zjadły i smakowały im. Hmmm więc jak tu im wytłumaczyć, że są dla niech niedobre ;/. Muszę w przyszłym roku pilnować tych winogron ;P

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Witam,
to moj pierwszy post na forum i nie ukrywam, ze bardzo licze na szybką odpowiedz:) ;)
do rzeczy - moj 4 letni Yorczek od okolo roku przejawia tendencje do biegunek, wymiotow. psiak byl kilkakrotnie u weta i w koncu zdecydowalam oprzejsciu naa Barf. niestety na stronie na ktora trafilam ( strona weta) info bylo takie, zeby przechodzenie polegalo na wprowadzaniu surowizny do jedzenia - tak tez robilam. stopniowo psiak dostawal kawalek surowego mieska, reszt gotowanego, albo dotychczasowa karme. na tamtej stronie widnialo tez info , ze taki proces powinien trwac od miesiaca do czterech. tymczasem rozmowa z wetem uswiadomila mi, ze trzeba u zwierzaka wywolac biegunke i tak przejsc na Barfa.
i tu moje pytanie do Was-
jak Wasze yorki przechodzily na ta diete? czy wywolywalyscie biegunki tymi zoladkami czy tez powoli dawalyscie mieska , a pozniej reszte??
bardzo prosze o pilna odpowiedz bo przerazona, ze krzywdze psa wrocilam do dawnego sposobu karmienia i znow psiak wymiotuje:(. po poludniu idziemy do weta i jesli mozecie odpisac do tego czasu co na poczatek mu kupic baaardzo prosze o odp.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...