Jump to content
Dogomania

MOŁDAWIA/11-12.02.2012/ 2x Cacib, Cac i cac? :)


krzysio

Recommended Posts

[quote name='krzysio']Bardzo dziękuje wszystkich jadącym ze mną za miłą atmosferę. Gratuluję sukcesów i nowych championów:):multi:
Nasze sukcesy to I miejsce BIS BABY z thai ridgeback. Była to jej pierwsza wystawa i bardzo ładnie się zaprezentowała.
Druga suczka cane corso niestety poległa na bis baby ponieważ inne baby były bardziej baby :) np. yorczka:):evil_lol:
Jesteśmy jednak bardzo z nich dumni bo jak na pierwszy raz było super. Obie zachowywały się jak weteranki wystaw...:):):)

Mam nadzieje ,że inni będą się chwalić jak już odpoczną i rozmarzną bo jadąc przez UA odnotowaliśmy -35. Dłuższe spacerki z psami były nie możliwe;)
Wystawa bez większych problemów organizacyjnych.Rosjanie trochę po rozrabiali ale w sumie normie;)
Dziewczynom /szczególnie jednej;)/ bardzo podobał się przewodniczący Cypru;):):):loveu:

Poproszę Panbazylke to może uda jej się wieczorkiem wrzucić zdjęcia bo ja szykuje się już do wyjazdu do Bułgarii.
Panbazylka mam dla Ciebie to dobre wino co rozdają na wystawie...no i masz motywację do szybkiego wrzucenia zdjęć...:lol::evil_lol::mad:[/QUOTE]

oj to Gratulacje i trzymam za Was kciuki za Bułgarię:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...