Jump to content
Dogomania

KALININGRAD 9-10.06.2012/cac i cacib/


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście Flair pisz do nich i proś o takie specjalne zaproszenie ,żeby w ambasadzie im pasowało. Pisz ,że takie jak dla polaków nie było dobre i niech Ci daja właściwe:)
Miejsce juz Ci zarezerwowałam dla Panbazylki też:)
Jak to dobrze ,że mam nowy net :multi:

Link to comment
Share on other sites

"Do wyrobienia wizy potrzebe następujące dokumenty: zaproszenie/ze związku w Kaliningradzie/,paszport, zdjęcie /3,5x4,5/, wniosek wizowy, ubezpieczenie na pobyt w Rosji w tym czasie od jakiejkolwiek firmy ubez. działającej na terenie Polski/.
Czas oczekiwania 5 dni
Wnioski można składać 8-12:00 w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
Odbiór dokumentów 15-16:00
Adres: Warszawa ul. Belwederska 25C
Opłata za wizę 137.oozł
Informacje aktualne uzyskane w Ambasadzie Rosji".

Aby otrzymać ich championat potrzebny jest championat Polski;-)

Takie info udzielono mi w ambasadzie przed wyjazdem na lipcową wystawę w Kaliningradzie.Wyrabiałem kilka wiz dla osób które z nami jechały busem.Różnica była taka ,że za wizę NIC nie zapłacilismy:multi:

Link to comment
Share on other sites

jest już jakiś [B]link[/B] do tej wystawy i do kiedy jest deadline na zgłaszanie psa w pierwszym terminie? Mogę prosić o sprostowanie...czy za 1 caca z międzynarodówki dostaje się Championat Rosji i Championat RFK? klasa wystawienia nie ma znaczenia (ale z CH PL)?

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie. Czy jeśli skończę psu championat PL powiedzmy w maju i do czasu wystawy w Kaliningradzie nie dostanę do ręki championatu, to można w jakiś sposób zdobyć championat Rosji za ten jeden CAC czy nie, ponieważ nie mam jeszcze certyfikatu? mam nadzieję, że zrozumiale to napisałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Obywatelka Toledo nie poradzi sobie z jakąś tam wizą do Rosji? :) :) :) Jedziesz i już.[/QUOTE]
tylko wiesz, tam i tu, czyli w Spanisz i w Polen bez wiz się bywa. rano wsiadam do samolotu i jestem na późniejszym śniadaniu w Madrycie, ot tak "z buta" a do Kalinka potrzebuję np zdjęcie..... a ja nie lubie byc z tej niepolitycznej strony obiektywu..... wole byc od tej "ciemnej".
Na razie sen z powiek spedzają mi zagłodzone konie w dośc bliskim sąsiedztwie w Polsce, gdzie właściciele twierdzą, że wszystko ok....
ale motywacje mam i Kalinek podbijamy za jakiś czas :)
Tylko proszę o "dopilnowanie" do kiedy należy te kwity złożyć w odpowiednich urzędach, bo zapowiada mi się dość zakręcony przyszly rok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Tylko proszę o "dopilnowanie" do kiedy należy te kwity złożyć w odpowiednich urzędach, bo zapowiada mi się dość zakręcony przyszly rok.[/QUOTE]

Dokładnie, też musimy teraz dopilnować. Na stronie rosyjskiego ZK nawet nie potrafię znaleźć tej wystawy :evil_lol: także zapowiada się zagmatwanie. Tam jest cac na wszystkie klasy? I cac na championat ma być z międzynarodówki czy wystarczy krajówka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Dokładnie, też musimy teraz dopilnować. Na stronie rosyjskiego ZK nawet nie potrafię znaleźć tej wystawy :evil_lol: także zapowiada się zagmatwanie. Tam jest cac na wszystkie klasy? I cac na championat ma być z międzynarodówki czy wystarczy krajówka?[/QUOTE]

cac jest na klasę.Prawdopodobnie tak jak w zeszłym roku w sobotę będziesz miała krajówkę a w niedzielę międzynarodową. cac wystaeczy z krajówki jeżeli zgłosisz też na międzynarodówkę.;)
Ja zgłaszam psy grupowo jak chcesz moge Cie dołączyć do naszej ekipy i wtedy będzie zniżka w opłatach i będziesz mogła płacić na miejscu.
Jakby ktoś potrzebował transportu to mamy jeszcze 2 wolne miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...