Jump to content
Dogomania

KALININGRAD 9-10.06.2012/cac i cacib/


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój owczarek podhalański [B]KRUK BIAŁY Nes Gwadiana (FCI)[/B] w Kaliningradzie zakończył [B]interchampionat[/B], wzbogacił się też o tytuły[B] [/B][B] Ch.Rosji [/B]i [B]Ch.RKF[/B]:multi: , a to wszystko dzięki Krzysiowi i jego przesympatycznej żonie Ani. Kochani jestem Wam bardzo wdzięczna i raz jeszcze WIELKIE DZIĘKUJĘ :-)

Ps. Czy ma ktoś może zdjęcie(a) podhalana z tej wystawy???

Edited by sabra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabra']Mój owczarek podhalański [B]KRUK BIAŁY Nes Gwadiana (FCI)[/B] w Kaliningradzie zakończył [B]interchampionat[/B], wzbogacił się też o tytuły[B] Ch.Rosji [/B]i [B]Ch.RKF[/B]:multi: , a to wszystko dzięki Krzysiowi i jego przesympatycznej żonie Ani. Kochani jestem Wam bardzo wdzięczna i raz jeszcze WIELKIE DZIĘKUJĘ :-)

Ps. Czy ma ktoś może zdjęcie(a) podhalana z tej wystawy???[/QUOTE]

Was też było miło poznać:)
Zdjęcia jakieś mamy ale na aparacie koleżanki. Poproszę jak wrócę z BG.

Edited by krzysio
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Gratulujemy goldenom:)[/QUOTE]

Dziekujemy :) Rówież za pomoc i wsparcie :)




[quote name='Ilka21']A ja chciałam bardzo podziękować Monika&Goldeny i jej mamie za transport, opiekę i wystawienie mojej Molly, dzięki Wam moja mała ma dwa nowe championaty i już tylko jeden krok dzieli ją od intera :)[/QUOTE]

Wyjazd z tak sympatycznym psiakiem jak Molly to czysta przyjemność :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']A może ktoś ma z soboty [B]ładne[/B] fotki samoyedów?[/QUOTE]

no niestety ja doprosić nie mogę się fotek z wystawy CACIB oraz Klubowej gdzie było porównanie rasę :shake: teraz wiem czemu nie mogłam dostać stawki :lol:
;)My przywieżliśmy Ch. Rosji, Mł. Ch. Rosji, Młodzieżowego Zw. klubu i Najlepszego Juniora Klubu :cool1: oraz 2x BOB Junior


W. Peper - bardzo surowy i rygorystyczny :crazyeye: i zna anatomię psa ,
S. Slukin też zna anatomię psa ale nie tylko :razz:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich startujących w Kaliningradzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::lol::loveu:
Rosja nie taka straszna ,jak pokazali dzisiaj nasi piłkarze....;)

Co do Grand Championatu:
jeżeli już ktoś ma Ch.RU i Ch.Rkf,to wypełnia się wniosek o przyznanie Granda/jest na stronie ichniej/.Moja rasa nie wymaga prób pracy,więc mam bez dodatkowego papierka,ci,którzy posiadają rasy,które muszą mieć świadectwa użytkowości,dokładają ten papirek.

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]rkf.org.ru/upload/documents/forms/grand.doc
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]15:15:19
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]tu wynika ze grand = ch nacjonlowo kluba i ch. Rosji
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]15:23:59
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://rkf.org.ru/en/documents/rules.html[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#455d75][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]15:24:01
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]aktualne
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]15:25:33
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]For Foreign Dogs, which are not registered at the RKF

Variant 6. 1 САС obtained at the International CACIB Show or at National All Russian Dog Show “RKF Champion» and Certificate or Champion of the Country of Residence Diploma (country - FCI members or AKC, KC, CKC).
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]15:27:42
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Russian Grand Champion (RGCh)



To be eligible for the title of Russian Grand Champion, these dogs must have obtained:

Russian Champion Diploma and National Club of the Breed Champion Diploma, and for the breeds of working class, it is necessary to have International Certificate for working qualities.



Russian Champion, Russian Junior Champion and Russian Grand Champion titles are given only once.
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]15:28:22
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]RKF Champion



To be eligible for the title of RKF Champion, these dogs must have obtained:

Variant 1. 1 RKF Champion Certificate, obtained at the International Dog Show (CACIB) or at the National All-Russian Dog Show RKF Champion.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']My rowniez wrocilismy z 2 Championatami -Rosji i RkF plus BOB !!!
Atmosfera wrecz rodzinna . Krzysiu i Ania jak zawsze niezawodni.
Pieknie prosze o zdjecia z wystawy .[/QUOTE]

Dziękujemy Jolu:)
Dziś wróciłem z Bułgarii , zdjęcia podeślę wieczorkiem:)
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']NIVA właśnie Monice&goldeny też kazała wysłać mailem mimo że miała wszystko co trzeba było. Wyslałam na tego maila wlaśnie ale nic zwrotnego nie dostałam....[/QUOTE]

Oni odpisują jak im się podoba. Ja ich długo maltretowałam wieloma mailami, żeby w ogóle odpisali, gdy dowiadywałam się na temat wystawy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja nie dostałam. :( Co więcej, list polecony, który do nich wysłałam w czerwcu z dokumentami do wcześniej wygranego championatu został zwrócony bez wytłumaczenia (nie mogli go dostarczyć). :( Gdy pytałam na miejscu, kiedy mozna spodziewać się chmapionatów, uprzedzili mnie, że z powodu wakacji trochę to potrwa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...